Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je pát 29. bře 2024 13:23:45

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Národní zdravotnický informační portál - Databáze potravin a jejich složení česky / Anglicky (Vitaminy,Minerály,Kalorie..) - Vědecké informace o nutrientech, potravinách: examine.com - Vědecké studie/zdraví hledání: Google Scholar, ncbi.nlm.nih.gov
Kalkulačka příjmu kalorií - Která zelenina/ovoce jsou dobré pro které části těla (prezentace ppt) - Cibule (prezentace ppt)


Detoxikační náplasti - Zkušenosti a recenze


Zdraví, návody a dotazy - Diskuze


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Detoxikační náplasti - Zkušenosti a recenze
PříspěvekNapsal: stř 20. dub 2011 14:52:23 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. pro 2008 20:21:52
Příspěvky: 2522
Hodnocení: 0 (50%)
Koupil jsem si 2 balení detoxikačních náplastí na nohy, na dobu 14 dnů. Detoxikační náplast BioMagick: http://detoxikace.heureka.cz/biomagick-14-ks/ - 2x

Srovnání ceny detoxikační náplasti zde: http://detoxikace.heureka.cz/f:q:n%C3%A1plasti/

Ty náplasti mají polštářky polštářky se nalepí na chodidla asi hodinu před spaním, mělo by to tam být alespoň 8 hodin aby se to pořádně nasálo. Ráno se to sloupne a ten polštářek do sebe natáhne ty různé nečistoty z těla (toxiny atd..).

Moje recenze
Měl jsem tedy náplasti BioMagick na 14 dnů. Po celou dobu byly podobně černé. Občas mi připadalo že se to tělo znečišťuje hodně rychle a že to bude černé pořád.

O dva týdny později jsem si koupil další balení detoxikačních náplastí z eshopu ProSalony. Po asi 5 dnech toho nechávam protože se náplasti špiní jen u okrajů. Začnu je brát tedy zase později.

Po cca 18 dnech užívání mi tedy přijde že nejsou detoxikační náplasti tak černé, tedy zanesené těmi oleji a nečistotami z těla.
Na noc jsem si vždy bral ponožky a ještě jsem si tam dal vycpávku aby ten polštářek náplasti dobře přiléhal k chodidlu. Jinak se to nedotýká :D

Vaše zkušenosti co se týká detoxikačních náplastí
Máte někdo s detox. náplastmi pozitivní zkušenosti? Vyzkoušeli jste detoxikační náplasti a pomohly Vám? Jak dlouho jste je používali v kuse a jak dlouho může trvat než se tělo očistí?

ZDE NĚKOLIK ZKUŠENOSTÍ S NÁPLASTMI: viewtopic.php?p=3970#p3970


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Detoxikační náplasti - Zkušenosti a recenze
PříspěvekNapsal: stř 19. říj 2011 10:42:31 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 19. říj 2011 10:35:23
Příspěvky: 5
Hodnocení: 0 (0%)
Detoxikacni naplaste pouzivam temer 40 dni pravidelne,mam pocit ze je to podvod,naplaste jsou napustene necim co stale zabarvuje stejnomerne,vyzkousela jsem naplaste jiz od nekolika firem,nektere se zabarvuji stale cerne,nektere maji barvu hnedou,jine zase sedou,pokud jsem mela uz zabarvene sede,myslela jsem ze uz neni potreba,presto jsem si nalepila jine a ty zase byly cerne jako bota,je to podvod,stoji to jen penize,neni mozne lepit po cely rok,jedna jedina vyhoda je ta,ze mam pocit ze jsem po nich zhubla tot vse,i to je dobra rada,jinak je to na dve veci,nevim jake mate zkusenosti Vy,toto je me zkusenost :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Detoxikační náplasti - Zkušenosti a recenze
PříspěvekNapsal: sob 12. lis 2011 17:17:01 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 12. lis 2011 17:10:26
Příspěvky: 1
Hodnocení: 0 (0%)
Mám veľmi dobrú skúsenosť s náplasťami, po úraze som mal dlhodobé problémy s kolenom a členkom, klasická liečba a rehabilitácia nejako nezaberala, stále to bolo mierne opuchnuté a bolelo. Priateľka mi kúpila detoxikačné náplasti, používal som ich 10 dní na noc a stav sa mi roku problémov dosť zlepšil. Mám pocit akoby tieto náplasti okrem detoxu zlepšovali krvný obeh v nohách, prvú noc som nevedel zaspať, v nohách som cítil dosť silné mravenčenie. Chystám sa ešte na jednu kúru v trvaní 20 dní, náplasti už mám nachystané. Tieto náplasti sme kúpili na biozero.cz.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Detoxikační náplasti - Zkušenosti a recenze
PříspěvekNapsal: ned 13. lis 2011 11:58:54 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 19. říj 2011 10:35:23
Příspěvky: 5
Hodnocení: 0 (0%)
to je zajimave,ja tyto naplaste pouzivam jit treti mesic,kazdy den,mam je koupene od ruznych firem,od nektere se zabarvuje do cerna,od jine zase do hneda,zase od jine do seda,do seda se maji zabarvovat pokud je uz telo zbavene toxinu,neni to pravda,druhy den dam naplast a ta je rano cerna jako bota,druhy den zase jinou,a ta je zbarvena do svetle seda,tak nechapu co to ma znamenat,do aleluja nelze pouzivat,nebot to neni levna zalizitost,mam pocit ze ta odpoved nebo recenze od pana je poze reklamni sot,za tyden ci dva neni mozne pocitovat nejake zlepseni zdravi ci bolesti,naplaste obsahuji nejaky roztok ktery se zabarvuje dle potreb reklamy,neni to pravda,kazdy dodavatel ma jine naplaste myslim si ze jsou na 2 veci,lepim to uz ze se blizim ke stovce a koncim,vyhozene penize pratele,pokud je to plecido a dela vam to dobre,a mate spousta penez na vyhazov,lepte je treba sto let


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Detoxikační náplasti - Zkušenosti a recenze
PříspěvekNapsal: ned 13. lis 2011 12:43:55 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. pro 2008 20:21:52
Příspěvky: 2522
Hodnocení: 0 (50%)
eva píše:
mam pocit ze ta odpoved nebo recenze od pana je pouze reklamni sot,za tyden ci dva neni mozne pocitovat nejake zlepseni zdravi ci bolesti

Je možné že to je reklamní text. Myslím že detoxikační náplasti mají nízký účinek. Možná když už člověk neví kudy kam a je ze své situace zoufalý tak zkusí i tyto náplasti, myslím že špatné nejsou a ty popisované účinky opravdu mají, i když v malém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Detoxikační náplasti - Zkušenosti a recenze
PříspěvekNapsal: ned 13. lis 2011 16:44:48 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 19. říj 2011 10:35:23
Příspěvky: 5
Hodnocení: 0 (0%)
nejlepsi detoxikace organizmu je,kdyz smichate fenikl,majoranku,tymian,kmin,úro,ichate a ze smesi varite caj,pijete po dobu 3 nedel denne 1,5 litru caje ,nestoji Vas to tolik penez a je dsleko ucinnejsi,o naplastich drive nebylo nic slyset az ted se rozjel pytel,z posty kazdy rreti zakaznik si nese balik a v nem naplaste,je to az k smichu jak lide skoci na kazdy spek,pokud to nekomu pomohlo tak je to placido,ale...ver,a vira tva te uzdravi,chytlavym lidem kdyz napisi ze vyvyr z konskych vykalu leci rakovinu,tak nic jineho nebudou delat jen litat a sbirat tyto vykaly,ale pokud budou tomu nesmirne verit,treba jim to i pomuze,ja jsem take uz vyzkousela vse mozne,neni nad to,kazdy den si dat slivovici a nasmerovat mozek ze je to na zdravi a dlouhovekost,v kazdem pripade na tom neco je,pokud budete mit nekdo zajem o recept na detoxikacni caj,rada ho sem napisi :nod


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Detoxikační náplasti - Zkušenosti a recenze
PříspěvekNapsal: čtv 01. pro 2011 12:04:53 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 01. pro 2011 12:02:26
Příspěvky: 1
Hodnocení: 0 (0%)
Poprosil by som si ten recept. Mam zaujem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Detoxikační náplasti - Zkušenosti a recenze
PříspěvekNapsal: pon 24. srp 2015 16:15:12 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. srp 2015 16:10:43
Příspěvky: 1
Hodnocení: 0 (0%)
Detoxikační náplasti jsou podle mě super. Já používám detoxikační náplasti Dr.Plaster a pomohli mi s bolestí krční páteře. Určitě doporučuji. :yes


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam