Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je stř 07. pro 2022 17:34:33

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

easyhits4u surfbar


Diskuze a fórum o programech Surfbary. Pro přehlednost zakládejte prosím pouze 1 téma na 1 program. Zkuste nejprve hledat jméno programu a pokud téma již existuje, přidejte své zkušenosti..

Můžete zde najít i podvodné projekty, nenechte se oklamat a nevkládejte čas peníze které nechcete ztratit.

Podvodný projekt může být internetová stránka vytvořená tak, aby vás oklamala že jde o solidní "firmu", může nějakou dobu i vyplácet ale to nemusí dlouho trvat a pak zjistíte že jste bezbraní a ztratili jste svůj čas/peníze.


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: easyhits4u surfbar
PříspěvekNapsal: sob 14. dub 2012 17:50:52 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 11. led 2012 23:34:06
Příspěvky: 65
Hodnocení: 0 (0%)
http://www.easyhits4u.com/?ref=minimaxx
dalsi informace na http://minimaxx.webnode.cz

EasyHits4U je jedním z nejvýznamnější on-line marketingových programů na webu. Více než 550.000 členů nastoupil náš program během posledních devíti let. Ale jak to funguje? Co můžete dosáhnout na EasyHits4U? EasyHits4U 101 odpovídá na tyto otázky a mnoho dalších. Cílem tohoto rychlého průvodce je vám až do rychlosti o tom, jak získat maximální užitek z vašeho členství EasyHits4U. Můžete se také podívejte na naše dotazy a výukové sekce .
Co je EasyHits4U?
EasyHits4U je nejoblíbenější dopravní výměnný program na webu s více než půl milionu registrovaných členů. Náš program umožňuje propagovat své vlastní stránky, na referral / affiliate odkazy z jiných programů, banner a textové reklamy na jiné registrované členy, a vytvořit si vlastní downline zde. Dodali jsme velké objemy dopravy do míst našich členů od roku 2003. Jak asi víte, nové dopravní ústředny pop-up každý den, ale provoz EasyHits4U výměna je stále rychle roste a stále více a více populární v online světě marketingu. Takže to, co z nás dělá tak populární a proč tolik lidí vracet na tyto stránky? Najdete zde odpovědi, jak budete číst tento rychlý průvodce :-)
Jak to funguje?
Pro každé stránce, kterou navštívíte (říkáme tomu " surfování "), obdržíte jednoho uživatele na web. Nabízíme spravedlivé výměnného poměru 1:1 . Neexistuje žádný limit na množství volné hity můžete obdržet za den - 10, 100 nebo dokonce 1000. Při surfování, získáte kredity a bonusy na každé stránce ceny (úvěry, banner a dojmy textovou reklamu, peníze, Premium dní, surfovat kreslení vstupenky). Každý úvěr získáte lze vyměnit za jednoho návštěvníka stránky. Jiné požadavky bude vysvětleno níže. Můžete také převést kredity do zobrazení bannerů a textové reklamy na "úvěrů -> Dojmy" stránky a přiřadit je k vašim bannery a textové reklamy. Můžete požádat o výplatu na váš PayPal / AlertPay účet, jakmile budete vydělávat o $ 3.00 nebo převést vydělané peníze na úvěry, dojmů, nebo Premium Dny kdykoli.
Co můžete udělat na EasyHits4U?
Propagujte své vlastní stránky a doporučujícím odkazům z jiných programů, které používáte.
Propagujte své bannery a textové reklamy k ostatním členům.
Přidat odkazy na naše vzájemné odkazy Directory .
Předložit vaše články na našich článků sekce , a mnoho dalšího.
Klíčové termíny
Surfing je proces zobrazení stránky předložené do rotace jinými registrovaných členů. Pro každé stránce, kterou navštívíte na 20 sekund časovač dostanete jednoho uživatele na vaše stránky. Jeden kredit je stejný jako jeden návštěvník vašich stránek. Každý úvěr získáte lze vyměnit za jednoho návštěvníka na vaši stránku. Banner / text reklam je kolikrát banner / text reklamy poskytované pro prohlížení. Jeden dojem se rovná jednomu příležitost vidět reklamu. Bannery a textové reklamy se zobrazují na všechny členy, když surfování členů stránky a také uvnitř areálu členů. výměnný poměr může být 2:1 nebo 1:01 na EasyHits4U. Surfování v poměru 2:1 bude vydělávat 1 kredit na dva zobrazených stránek na 15 sekund časovač. Díky poměru 1:1 získáte 1 kredit za každé zobrazení stránky na 20 sekund časovač. Premium členové obdrží poměru 1:1 na 15 sekund časovač. Doporučujeme, aby členové využít možnost surfování s výměnným poměrem 2:1, když chtějí vydělat peníze a bonusy rychleji. Použijte směnný poměr 1:1 vydělat více kreditů. Pokud automatické přiřazení poměr je 50% a pak - úvěr 0,5 jde na váš účet (jako "nepřiřazeno" úvěry, které mohou být přiřazeny na vaše stránky později) a - úvěr 0,5 jde na zůstatek webu (jako "přidělena" kreditů, 1 kredit se rovná 1 návštěvník). Také si můžete změnit automaticky assign poměr na stránce "Nastavení" . Pokud automatické přiřazení je poměr roven 0%, všechny získané prostředky se hromadí na účtu a může být přidělena na vaše stránky později. Pokud je to ve výši 100%, pak všechny získané kredity budou zařazeny do vašich stránek automaticky. když jste surfování dostanete surfovat čerpání vstupenky pro aktuální den výkresu. Deset šťastných surfaři obdrží $ 1 bonus každý, deset surfaři získat 500 kreditů každý, deset surfaři obdrží 5000 bannerové dojmy každý, a dalších deset surfaři obdrží 5000 zobrazení textových reklam každý. Když je kresba provedena v době restartu serveru, vítězové automaticky dostávat e-mailem upozornění o jejich cen. Za to, že jsou všechny staré jízdenky surfování kreslení zrušen a nový výkres začíná. Více surfování = Další kresba vstupenky = Další šance na výhru!Co jsou to doporučení a proč je potřebujete?
Když mluvíte uživatelům EasyHits4U, oni se připojili k vaší EasyHits4U downline. Máme 5-tier referral programu (10%, 5%, 3%, 2%, 1%).


Obdržíte 10% z hitů vydělaných osob, kterým jste se přímo týkala, 5% zobrazení vydělal lidmi položené vaše doporučení, a tak dále až pěti vrstev.
Obdržíte $ 0.10 bonus za každou osobu, kterou odvolat, že surfuje 100 nebo více míst.
Můžete se motivovat své první úrovni doporučení surfovat více a propagaci svých programů, které jim z "Contact" postupování stránky kdykoliv.
Jak mohu získat více doporučení?
Řekněte svým přátelům o této stránce a dát jim zvláštní referenční odkaz, jako například: http://easyhits4u.com/?ref=minimaxx~~HEAD=dobj
Podporovat naše stříkání stránky, bannery a textové odkazy na jiné webové stránky. Vytvořili jsme mnoho různých potřísnění stránek, kůra pryč reklamy, bannery a textové odkazy , které vám pomohou položit nové členy.
Vytvořte jedinečné vypadající stránky stříkání s odkazem postoupení EasyHits4U pomocí našeho volného Easy Splash Builder nástroj . Splash stránky obvykle pracují velmi dobře v provozu výměny.
Mohu vydělat nějaké peníze s EasyHits4U?
Dostanete peníze za surfování aktivní ve výši 0,30 dolarů za 1000 shlédnutých stránek.
Platíme Vám 0,10 dolarů za každou osobu, kterou odkazujeme, kdo surfuje 100 nebo více míst.
Budete vydělávat provize až 40% ze všech nákupů Easy Splash Builder a Easy rotátorové nástroje, které vytvořil své první úrovně doporučení.
Nezapomeňte, že můžete podpořit moneymaking programy a vytvořit si downline v našem provozu výměnou také. prosím na vědomí, že EasyHits4U není moneymaking stroj. Stránka je určena jako dopravní výměny a bonus, který členové obdrží pro surfování je prostě přidanou hodnotou. Stránky jsou navrženy tak, aby povzbudit lidi k práci na plný úvazek, jak vydělat peníze.
Co je Premium členství?
To je zcela zdarma k účasti v EasyHits4U, ale pokud jste vážně obchodník a používat EasyHits4U pravidelně, můžete vyzkoušet náš Premium členství . Jako Premium člen obdržíte:
Volné kredity z vašich doporučení na 6 úrovní (15% - 10% - 5% - 3% -2% - 1%)
500 bonusové kredity každý měsíc
2000 banner dojmy každý měsíc
2000 zobrazení textové reklamy každý měsíc
Až 2500 dalších bonusových kreditů po upgradu
01:01 výměnný poměr na 15 vteřin časovače
01:01 přepočítací koeficient pro geo cílení Option (míra selhání pro volné členy je 2:1)
Větší provoz na vašich stránkách
Více garantované ceny na bonusové stránek v surfování
Můžete podporovat neomezený počet míst

Můžete podpořit až dva rotátory až 20 míst v každé

Doporučení jsou připsány na váš účet náhodně od přímých podepsat-up
Vaše odkazy v Odkazy adresáři objeví na horní části každé sekce
Vydělávat provize až 40% z nákupů naší Easy Splash Builder a Easy rotátorové nástroje, které vytvořil své první úrovně doporučení
Možnost nastavení automatické přiřazení až k 0%
Vzrostl poměr pro převod kreditů do bannerové a textové reklamy otisků 1:35 a 1:75 místo 1:25 a 1:50)
Náš tým podpory kontroluje stránky, bannery, textové odkazy a e-mailů od našich členů Premium první
Skrýt bannery v rámci surf
Pouze 7,95 dolarů za měsíc nebo méně. Aktualizujte si účet!
Best Practices
Používejte pouze čerstvé propagačních materiálů dosáhnout lepších výsledků.
Podívejte se na naše zpravodaje pro soutěže, aktualizace a nové funkce.
Použít vlastní stříkání stránky pravidelně, protože pracují velmi dobře v provozu výměny.
Budování vztahů se svými doporučení, ale ne spam je.
Analyzovat výsledky svých reklamních kampaní s interní statistiky a se třetími nástrojů ke sledování, jako TEToolbox nebo HitsConnect . Grafické tlačítka nebo Javascript kódy (např. Google Analytics) nejsou nejlepší volbou, protože jsou obvykle umístěny na samém dně stránky a ne vždy načíst do 15-20 sekund.
Jaké bonusy dostanu?
Všichni členové obdrží:


Bonus stránky s garantovanými cenami v rotaci (úvěry, poutač dojmy, dojmy textovou reklamu, Surfové kreslení vstupenky ! i další hotovost) Extra členů a panelů nástrojů uživatele dostávat ještě větší garantované ceny . Více budete surfovat - Další šance získat své zaručené ceny!
Surfujte pouze 25 míst a vyhrajte jednu z následujících akcí: až 15 bannerů dojmy, až 30 zobrazení textových reklam, nebo surfovat po 1 výkresu jízdenky, 50 stránek - vyhrát jednu z následujících akcí: až 30 bannerů dojmy, až 60 textové reklamy dojmy, nebo 2 vstupenky surfování výkresu; 75 míst - vyhrát jednu z následujících akcí: až 45 bannerů dojmy, až 90 zobrazení textových reklamních nebo 3 vstupenky surfování výkresu; 100 míst - vyhrát jednu z následujících akcí: až 60 bannerové dojmy , až 120 dojmy textovou reklamu, až 9 úvěry, nebo 4 vstupenky surfování výkresu; 150 míst - vyhrajte jednu z následujících možností: až 90 banner dojmy, až 180 zobrazení textových reklam, až 15 kreditů, nebo 6 surfovat kreslení vstupenky, 200 míst - vyhrát jednu z následujících akcí: až 120 bannerů dojmy, až 240 zobrazení textových reklam, až 20 kreditů nebo 8 vstupenky surfování výkresu; 250 míst - vyhrát jednu z následujících možností: až 150 bannerů dojmů, až 350 zobrazení textových reklam, až 30 kreditů nebo 12 vstupenek surfování výkresu; 300 míst - vyhrát jeden z následujících možností: až 200 bannerů dojmy, až 400 zobrazení textových reklam, až 33 kreditů nebo 14 vstupenek surfování kreslení , 350 míst - vyhrát jeden z následujících kroků: až 225 banner dojmy, až 450 dojmy textovou reklamu, až 36 kreditů, do 7 centů ($ 0,07), nebo 16 surfování rýsovací vstupenky, 400 míst - vyhrát jeden z následujících : až 250 banner dojmy, až 500 dojmy textovou reklamu, až 39 kreditů, do 8 centů ($ 0,08), nebo 18 vstupenky surfování výkresu; 450 míst - vyhrát jednu z následujících akcí: až 275 bannerů dojmy, až 550 dojmy textovou reklamu, až 42 kreditů, až 9 centů ($ 0,09), nebo 19 vstupenek surfování výkresu; 500 míst - vyhrát jednu z následujících akcí: až 300 banner dojmy, až 600 otisků textových reklam, až 45credits, až na 10 centů ($ 0,10) nebo 20 vstupenek surfování výkresu; 750 míst - vyhrát jednu z následujících akcí: až 450 banner dojmy, až 900 zobrazení textových reklam, až 90 kreditů, a to až na 15 centů ($ 0,15), nebo 30 vstupenky surfování výkresu; 1000 weby - vyhrát jednu z následujících akcí: až 600 banner dojmy, až 1200 zobrazení textových reklam, do 120 kreditů, až 20 centů ($ 0,20), nebo 40 vstupenek surfování výkresu;Bonus při registraci na 50 volných kreditů a 500 textových reklamních dojmy (po surfování své prvních 50 míst )


0,30 dolarů v hotovosti bonus za 1000 shlédnutých stránek.
Zasloužené úvěry mohou být přeměněny na provoz svých stránek. Jakmile se dostanete 3,00 dolarů na vašem účtu , můžete požádat o Cashout na váš PayPal nebo AlertPay účet.


0,10 dolarů za každou osobu se zmiňujete, že surfuje 100 nebo více míst.


Získejte si kredity z vašich doporučení ve dnech 5. - množství:
10% z úvěrů získaných od 1. úroveň vašich doporučení, 5% úvěrů - 2. úroveň, 3% - 3. úroveň 2% - 4. stupeň, 1% - 5. stupeň


Geografické, den a čas cílení pro své reklamy.


Pravidelné surfování a doporučení Soutěže se zajímavými cenami (zkontrolujte nejnovější zpravodaje pro podrobnosti).

Seznam stránek na našem Odkazy Directory zdarma


Dodatečná expozice vaší firmy, pokud předloží články na našem "články" části


Přátelská podpora z našeho týmu.
Nové a nové funkce a pravidelné bonusy k dispozici po celou dobu!


Co je to snadné Splash Builder ?
Můžete vytvářet, aktualizovat hostitele, a sledovat své vlastní stříkání stránky pro všechny webové stránky s touto bezplatný nástroj . Podporovat poutavé krátké stříkání stránky pro každého programu, a to pouze standardní partnerské / doporučení stran, aby získali více registrací a prodeje . Nezapomeňte, aby předložily své nové úvodní stránky do rotace na EasyHits4U a jiných programů, které používáte.
Co je to snadné Rotator ?
Tento bezplatný nástroj vám pomůže spravovat, hostitele, a sledovat své vlastní stránky rotátorů ZDARMA. Pokud uživatelé otevřou svůj rotátorové URL, jeden z webových stránek z vašeho rotátoru se zobrazí na ně automaticky. Místo vedení všechny odkazy ve všech programech, které používáte, můžete jednoduše zadat URL Easy Rotator ve všech programech, které používáte (pouze jednou) a aktualizovat seznam vašeho doporučení / affiliate odkazy uvnitř vašeho Easy Rotator z jednoho místa kdykoliv . Je zřejmé, tento nástroj vám ušetří spoustu drahocenného času . Tak ať naši Easy Rotator skript k tomu, že nudné věci pro vás!
Jak je to s adresář odkazů ?
Naše vzájemné vazby Directory byl navržen tak, aby vám pomůže najít stránky v rámci kategorií zájmů. Můžete také zvýšit odkaz na vašich stránkách obliby a jejich objem cílený provoz, když nám zašlete své stránky v adresáři. Který má být schválen v našem Odkazy Directory je třeba, aby odkaz na naše stránky z webu podáte.


Proč je EasyHits4U # 1?
Nasloucháme našim členům. Nemůžeme žít bez pravidelných průzkumů a průzkumů. Váš názor je pro nás velmi důležité.
Vyvíjíme nové funkce a aktualizace existujících funkcí po celou dobu. Naše To-Do List zřídka vede kratší než 20 stran a my se přidávat nové položky do ní každý den.
Mám ještě pár otázek!
Samozřejmě nemůže pokrýt všechny vaše otázky v této rychlého průvodce. Vyvíjíme tento systém řadu let a má velmi širokou funkcionalitu. Ale nebojte se! Stačí začít procházení FAQ a návody části ponořit do podrobností a aby bylo možné získat co nejvíce z EasyHits4U. Také můžete získat mnoho tipů na každé straně; myší na příslušnou ikonu otázek a dostanete podrobné vysvětlení tohoto prvku. Máme mnoho takových tipů na místě stránkách! Nezapomeňte, že náš tým podpory je ráda Vám pomoci 24 hodin denně také

http://www.easyhits4u.com/?ref=minimaxx


Naposledy upravil minimax dne čtv 17. říj 2013 8:55:10, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: easyhits4u surfbar
PříspěvekNapsal: ned 19. srp 2012 15:40:50 
Offline
100 příspěvků
100 příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 19. srp 2012 15:29:57
Příspěvky: 174
Hodnocení: 0 (0%)
easyhits4u.com

EasyHits4u je nejoblíbenější manualsurf, který funguje a vyplácí už od roku 2003. Je to nejlepší manualsurf, ve kterém získáte referraly do svých klikaček a ještě si vyděláte dolary. Výplatní minimum je pouze $3 USD. Je vhodný pro promotování vašich stránek a získávání referralů, navíc po každé 1000 stránce kterou shlédnete dostanete do balance $0.30 USD ! Mimo jiné také během surfování získáváte různé bonusy jako např. dolary, kredity pro zobrazování vaší stránky, banner kredity, kredity pro výměnu textové reklamy, surf drawing tickety.. atd. Bonusové stránky se objevují po určitých počtech odsurfovaných stránek, a to následovně: 25, 25, 25, 25, 50, 50, 50, 50, 50, 50, 50, 50, 250 a 250. Čím více stránek odsurfujete, tím jsou výhry vyšší (moje nejvyšší výhry byly prozatím $0.15 USD a dále tikety, ze kterých přišla druhý den výhra $1 USD).

Než začnete, musíte přidat alespoň jednu stránku, abyste mohli začít surfovat. Nyní se dají přidávat i stránky v češtině! Doporučuji přidat nějakou klikačku, která nabízí PTP – platbu za návštěvu přes váš reflink. Vyděláte si tak ještě víc.

Co EasyHits4u nabízí
Až 6 úrovní referralů. Pro standardní členy: 10%, 5%, 3%, 2% a 1%
Časový limit zobrazování stránek – 0,5 kreditu = 15 vteřin – 1 kredit = 20 vteřin pro standardní členy a pro premiové 1 kredit = 15 vteřin – 1 kredit = 20 vteřin.
Denně můžete nasurfovat neomezené množství stránek jako premium člen a vydělat tak až $0.8
Výplatní minimum pouze $3, a to na PayPal a Payza
Bonusy po každé 25,50,100, nebo 250 nasurfované stránce
Přes 1500 aktivních uživatelů v jednu chvíli – návštěvníků vaší propagované stránky
Jak propagovat svou stránku?
Po dokončení registrace přidáte web, který chcete propagovat. Např. reflink na klikačku, nebo váš web. Doporučuji klikačku, která nabízí PTP, protože si tak vyděláte víc. V hlavním menu kliknete na “My Sites”, vyplníte URL – adresu stránek, nebo reflink a Title – název stránek. Potvrdíte ”Submit Site” a počkáte až proběhne ověření. Ověření probíhá tak, že se vaše propagovaná stránka otevře a po dvaceti vteřinách kliknete na “Confirm”. Pak už můžete začít surfovat.
Jak začít surfovat
Vyberte si jeden z časových limitů ve vrchní části stránky – Start Surfing (2:1, 15 sec) nebo Start Surfing (1:1, 20 sec). Každá stránka obsahuje obrázky – kliknete na obrázek, který vidíte dvakrát, nebo kontrolní otázku.

Registrace ZDE:

http://www.easyhits4u.com/?ref=ladafilip1

_________________
Nejlepší klikačky:
http://bestptc.mistecko.cz
Nový faucet:
ourbitco.in
freebitcoin.tech


Naposledy upravil ladafilip dne sob 22. říj 2016 14:57:29, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: easyhits4u surfbar
PříspěvekNapsal: ned 30. zář 2012 8:46:02 
Offline
100 příspěvků
100 příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 19. srp 2012 15:29:57
Příspěvky: 174
Hodnocení: 0 (0%)
Výplata do 2. dnů na ůčtu od požádání.

http://www.easyhits4u.com/?ref=ladafilip1

Obrázek

_________________
Nejlepší klikačky:
http://bestptc.mistecko.cz
Nový faucet:
ourbitco.in
freebitcoin.tech


Naposledy upravil ladafilip dne sob 22. říj 2016 14:58:07, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: easyhits4u surfbar
PříspěvekNapsal: ned 30. zář 2012 8:51:06 
Offline
100 příspěvků
100 příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 19. srp 2012 15:29:57
Příspěvky: 174
Hodnocení: 0 (0%)
Výhra 1 dolar z Surf drawing prize

http://www.easyhits4u.com/?ref=ladafilip1

Obrázek

_________________
Nejlepší klikačky:
http://bestptc.mistecko.cz
Nový faucet:
ourbitco.in
freebitcoin.tech


Naposledy upravil ladafilip dne sob 22. říj 2016 14:58:27, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: easyhits4u surfbar
PříspěvekNapsal: stř 14. lis 2012 20:19:47 
Offline
100 příspěvků
100 příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 19. srp 2012 15:29:57
Příspěvky: 174
Hodnocení: 0 (0%)
2.výplata do 7.dnů na ůčtu od požádání.

http://www.easyhits4u.com/?ref=ladafilip1

Obrázek

_________________
Nejlepší klikačky:
http://bestptc.mistecko.cz
Nový faucet:
ourbitco.in
freebitcoin.tech


Naposledy upravil ladafilip dne sob 22. říj 2016 14:58:52, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: easyhits4u surfbar
PříspěvekNapsal: sob 22. pro 2012 21:00:47 
Offline
100 příspěvků
100 příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 19. srp 2012 15:29:57
Příspěvky: 174
Hodnocení: 0 (0%)
3. výplata do 2 dnů od požádání na ůčtu.
Obrázek
Obrázek

_________________
Nejlepší klikačky:
http://bestptc.mistecko.cz
Nový faucet:
ourbitco.in
freebitcoin.tech


Naposledy upravil ladafilip dne sob 22. říj 2016 14:59:31, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: easyhits4u surfbar
PříspěvekNapsal: stř 23. led 2013 13:28:44 
Offline
200 příspěvků
200 příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 04. bře 2012 18:06:37
Příspěvky: 222
Hodnocení: 0 (0%)
výplata do 2.dnů
http://www.easyhits4u.com/?ref=tom45p
Obrázek

_________________
drugstore-onlinecatalog.com


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: easyhits4u surfbar
PříspěvekNapsal: úte 05. bře 2013 14:17:03 
Offline
200 příspěvků
200 příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 04. bře 2012 18:06:37
Příspěvky: 222
Hodnocení: 0 (0%)
výplata do 48h
http://www.easyhits4u.com/?ref=tom45p
Obrázek

_________________
drugstore-onlinecatalog.com


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: easyhits4u surfbar
PříspěvekNapsal: pon 01. dub 2013 19:46:50 
Offline
100 příspěvků
100 příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 19. srp 2012 15:29:57
Příspěvky: 174
Hodnocení: 0 (0%)
4. výplata na ůčtu.
Obrázek
Obrázek

_________________
Nejlepší klikačky:
http://bestptc.mistecko.cz
Nový faucet:
ourbitco.in
freebitcoin.tech


Naposledy upravil ladafilip dne sob 22. říj 2016 15:00:04, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: easyhits4u surfbar
PříspěvekNapsal: pon 01. dub 2013 19:49:06 
Offline
100 příspěvků
100 příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 19. srp 2012 15:29:57
Příspěvky: 174
Hodnocení: 0 (0%)
5. výplata na ůčtu.
Obrázek
Obrázek

_________________
Nejlepší klikačky:
http://bestptc.mistecko.cz
Nový faucet:
ourbitco.in
freebitcoin.tech


Naposledy upravil ladafilip dne sob 22. říj 2016 15:00:55, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: easyhits4u surfbar
PříspěvekNapsal: ned 21. dub 2013 12:25:04 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 21. dub 2013 12:21:32
Příspěvky: 2
Hodnocení: 0 (0%)
Prosím o radu... U easyhits4u mám 5 USD, které bych si ráda nechala poslat na paypal, ale ať se dívám, jak se dívám, nikde nevidím možnost výběru... Poradí mi prosím někdo, kde a jak můžu zažádat o výplatu? Předem díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: easyhits4u surfbar
PříspěvekNapsal: ned 21. dub 2013 18:59:56 
Offline
100 příspěvků
100 příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 19. srp 2012 15:29:57
Příspěvky: 174
Hodnocení: 0 (0%)
Stačí kliknout na Cash Out vedle 5 USD ve statistice.

_________________
Nejlepší klikačky:
http://bestptc.mistecko.cz
Nový faucet:
ourbitco.in
freebitcoin.tech


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: easyhits4u surfbar
PříspěvekNapsal: úte 23. dub 2013 12:51:09 
Offline
200 příspěvků
200 příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 04. bře 2012 18:06:37
Příspěvky: 222
Hodnocení: 0 (0%)
Obrázek

_________________
drugstore-onlinecatalog.com


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: easyhits4u surfbar
PříspěvekNapsal: ned 26. kvě 2013 16:02:25 
Offline
100 příspěvků
100 příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 19. srp 2012 15:29:57
Příspěvky: 174
Hodnocení: 0 (0%)
6. výplata na ůčtu.
Obrázek
Obrázek

_________________
Nejlepší klikačky:
http://bestptc.mistecko.cz
Nový faucet:
ourbitco.in
freebitcoin.tech


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: easyhits4u surfbar
PříspěvekNapsal: ned 26. bře 2017 19:00:24 
Offline
100 příspěvků
100 příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 19. srp 2012 15:29:57
Příspěvky: 174
Hodnocení: 0 (0%)
Další výplata,tentokrát jsem si ji nechal poslat na STP
Obrázek

_________________
Nejlepší klikačky:
http://bestptc.mistecko.cz
Nový faucet:
ourbitco.in
freebitcoin.tech


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: e-mail.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam