Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je pát 29. bře 2024 7:22:49

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Payza.com


Například PayPal, Bitcoin, Payza, PerfectMoney, PayU a další online peněženky - Diskuze


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Payza.com
PříspěvekNapsal: úte 08. kvě 2012 17:37:20 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. pro 2008 20:21:52
Příspěvky: 2522
Hodnocení: 0 (50%)
PayZa již také funguje několik let a je to také velmi známá elektronická peněženka. Výhodou je jako u PayPalu anonymizace plateb kreditní kartou, člověk od kterého něco kupujete zná váš PayZa email, ne číslo karty. U Payza neplatíte za odesílání peněz, avšak příjemci se strhne asi 1-4%, přesnější údaje na PayZa stránce poplatků.

Dobití Payza bankovním převodem na Payza český bank. účet. Dobití převodem stojí asi 80Kč při částce do cca 2500kč, pak je to zdarma. Vybití na bank. účet stojí asi 80Kč. Je také dobré vědět že konverze dolarů na koruny a zpět je nevýhodná protože přijdete o cca 5-7% částky z důvodu rozdílu kurzu měn. (Dolar se kupuje za draho a pak za vybrání dolarů získáte méně kč). Viz např. kurzovní lístek csas (deviza prodej/nákup = rozdíl)

http://payza.com


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Payza podvod.
PříspěvekNapsal: ned 15. črc 2012 19:32:08 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. črc 2012 18:56:25
Příspěvky: 1
Hodnocení: 0 (0%)
Pozor na Payza !!!!!

Založil jsem si u nich učet a poslal si tam z banky 1000 euro . To bylo 1.června a dnes je 15. července a muj status je stále....Pending . Posílal jsem tam dvakrat ticket se stejnou otazkou kde jsou mí peníze i s přiloženou kopií originalu o poslání i odeslaní platby. Nikdy mi neodpovědeli na otazku ani nenapsali ,že se tím budou zabývat . Jen prý nabírají nové lidi a mají spoustu práce. Take jsem třikrat volal na jejich telefon do kanady,usa i anglie v ruznou denní dobu abych vyloučil, že zrovna nevolám v času nějaké přestávky. Všude byl stejný automatický operátor,kde mi zdělil at zavolám zítra nebo v jinou dobu a taky jednou ,že mají dovolenou,takže devět volaní bez uspěchu.

To mi dává duvod si myslet,že Payza je podvod. George


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Payza.com (byl alertpay)
PříspěvekNapsal: pát 17. srp 2012 21:02:34 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 17. srp 2012 20:52:04
Příspěvky: 1
Hodnocení: 0 (0%)
Payza se zdá být velký podvod!!!

Hloupě jsem naletěl 14.8. na email, který ze mně vylákal přihlašovací údaje vč. transaction pinu na Payza a poté mi dotyčný vysál z účtu skoro 1000 dolarů. Zjistil jsem tuto skutečnost po méně než 6 hodinách a okamžitě jsem jim poslal support ticket. Ještě týž den jsem jim bez úspěchu volal na support linku do UK a USA. USA mně za neúspěšných 25 minut stálo bezmála 1100 Kč.
Odpověď od nich došla 15.8. v 19:00, což bylo 29 hodin po mém support ticketu a obsahem emailu byly otázky a ne to, co dělají proto, aby zastavily transakci, kterou byly peníze z mého Payza účtu odeslány na jiný email.
Takže jsem jim odpověděl a odpověď přišla dnes večer, že se snaží o zrušení neautorizovaných transakcí z mého účtu a že to může trvat až 3 pracovní dny. Prostě to jenom zdržují, tak aby dotyčný, který se obohatil, stihl peníze úspěšně a nenávratně zaslat na svůj bankovní účet.

PAYZU ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Payza.com (byl alertpay)
PříspěvekNapsal: sob 18. srp 2012 13:32:49 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. pro 2008 20:21:52
Příspěvky: 2522
Hodnocení: 0 (50%)
Tady zase můj osobní názor: S Alertpay a pazou mám doteraz pouze pozitivní zkušenosti trvající asi 5 let co je používám.
Deposit, Withdrawal a platby fungují tak jak jsou inzerované. V česku mají Raifeissen banku.
Samozřejmě podpora bývá dost pomalá ostatně jako u dalších větších firem podobného rázu. Když po nich chceš něco nad rámec co je běžné tak je to asi těžké pořízení, něco jako u PayPalu nebo Google. Bloknou účet a je to dá se říct definitivní.

Zanzibar: z Tvého popisu jsem nečetl nic co by odůvodňovalo označení podvod. Pokud dělají něco co je v rozporu s jejich podmínkami, tak to uveďte.. Podvodník je ten co ti poslal falešný email. Toto je na internetu běžná věc - bohužel. Počítám že v podmínkách má Payza i uvedeno že členové nemají posílat svá hesla a loginy nikomu kdo je požaduje.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam