Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je pát 29. bře 2024 5:33:54

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Copywriting.cz umožňuje výdělek psaním článků a inzerci psaní.

KupObsah.cz recenze systému pro nákup/prodej článků, odkazů


Diskuze možností výdělků pro webmastery, možnosti výdělku z www stránek.


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: KupObsah.cz recenze systému pro nákup/prodej článků, odkazů
PříspěvekNapsal: pon 25. srp 2014 11:17:39 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. pro 2008 20:21:52
Příspěvky: 2522
Hodnocení: 0 (50%)
Máte zkušenosti jako inzerent/autor v systému www.KupObsah.cz ?

Já ano, jako autor, je vidět, že o systém se starají, je tam online podpora a prostě to funguje. Dobré je, že peníze lze vyplatit jako autorský honorář, tedy KupObsah zaplatí srážkovou daň a autor neživnostník už nemusí nic danit.

Jako negativum hodnotím nepřehlednost katalogu nabídek. Rád bych viděl nějakou tabulku kde bych mohl řadit nabídky podle ceny např. takhle je potřeba se proklikávat a zdlouhavě studovat nabídky

Lidí tam moc asi neinzeruje, NEvýhoda je provize a daň z výplaty.

Moje výplata ...3050,00 Kč
Vyplaceno ..... 2333,25 Kč


- 10% provize KupObsah
- 15% srážková daň (http://www.jakpodnikat.cz/autorske-honorare-zdaneni.php)

(ztratil jsem skoro 720Kč ! - tedy téměř třetina vydělaných peněz v háji ) své služby jsem nabízel s tím že ty peníze opravdu získám, proto se cítím podvedený, má to být někde, ideálně na více místech uvedeno, že výdělek bude takto ponížen třeba o téměř třetinu).
(samozřejmě o podvod nejde jelikož je vše uvedeno v podmínkách)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: KupObsah.cz recenze systému pro nákup/prodej článků, odk
PříspěvekNapsal: úte 26. srp 2014 7:03:56 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 18. bře 2013 12:06:05
Příspěvky: 89
Hodnocení: 0 (0%)
Mám zkušenosti pouze s podobným systémem: Copywriting.cz

Ale jde o zkušenosti z druhé strany, články nepíšu, ale nakupuji. Z mého pohledu jde ze začátku asi o štěstí na jakého pisálka narazíte, komu zadáte práci. Už mám ale vytipovaných pár lidí, u kterých vím, že odvedou dobrou práci za rozumné peníze.

Nabízejí se tam také články již hotové (přečíst si je můžete ještě před samotným nákupem), tam je potřeba si ale dávat pozor. Již se mi stalo, že se mi jeden článek líbil, ale posléze jsem zjistil, že je zkopírovaný z internetu. Takový článek ale stačí nahlásit, a okamžitě byl stažen z nabídky.

Rád bych podobné systémy vyzkoušel také jako copywriter, ale na psaní asi nemám dostatečný talent. Když mám napsat kvalitní článek, tak u toho trávím hodiny, to by pak byly drahé texty a to by asi nikdo nekoupil :D

_________________
Avast Free Antivirus | Snadné finance.cz | Pozor na vadné zboží a služby


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam