Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je čtv 28. bře 2024 9:01:48

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Jak nejrychleji pronajmout, kde hledat nájemníka?


Diskuze týkající se bydlení, domova, rodiny..


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jak nejrychleji pronajmout, kde hledat nájemníka?
PříspěvekNapsal: sob 09. kvě 2015 16:08:51 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. pro 2008 20:21:52
Příspěvky: 2522
Hodnocení: 0 (50%)
Jak nejrychleji a nejlevněji pronajmout byt v brně? Tedy pokud je byt v mém vlastnictví a hledám nájemníka? Kde nejčastěji hledají lidé nabídky podnájmu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak nejrychleji pronajmout byt v Brně?
PříspěvekNapsal: úte 19. kvě 2015 11:54:51 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. dub 2015 11:33:57
Příspěvky: 6
Hodnocení: 0 (0%)
Bydlení poslední dobou hodně řeším, tak se zkusím podělit s názorem. Já se vždy snažila hledat byty tak, aby to bylo bez realitního makléře, protože nechci platit zbytečné provize. Osobně nejčastěji hledám nabídky podnájmu na internetu. Tipservis nebo nějaké noviny už jsou podle mě pasé a jejich doba je dávno pryč. Donedávna jsem nejčastěji chodila na espolubydlení dokud jsem se chtěla o nájem dělit, abych neplatila tak moc (neměla jsem přítele). Nyní už bych chtěla něco samostatného a lidé mi dost radili o Srealitách a jako alternativu jsem si našla web Kuprealitu. Oba weby jsou fajn je tam přehledná mapa a neotravují reklamy. Jenže pak jsem si porovnala ceny. Kuprealitu má vkládání realit zdarma pro běžné lidi (Běžný člověk je ten kdo prodává jednu realitu, kterou chce i propagovat, aby byla vidět). Pokud chce člověk víc realit, tak zaplatí jednu korunu za aktivaci a pět korun za propagaci, takže dohromady šest korun za den). To mi přišlo dost (pokud to chápu dobře tak 1 koruna za aktivaci, ale těch 5 to bude brát každý den dokud budu chtít, aby byl inzerát na prvním místě, pokud jsem to nepochopila blbě), jenže pak jsem si našla ceník na Srealitách a to je teprve masakr. Na Srealitách jsem našla cenu 60korun/den za aktivaci a dalších 60korun/inzerát za topování (jestli je chápu dobře- já totiž moc nechápu ty jejich lomítka tam). Sreality jsou pěkné a přehledné, je tam dost lidí, jenže prostě ta cena je masakr. Nedovedu si představit ten účet, pokud tam budu prodávat několik měsíců nějaké bydlení, které potřebuji topovat, aby bylo vidět podle mě se to nějak musí projevit i na celkové ceně oné reality. Kuprealitu vypadá vzhledově taky pěkný, možná že je to obšlehnutý nápad možná není (ale co je dnes originál), ale dokud si uchovají takto nízké ceny (pro normální lidi dokonce zdarma) a budou bez reklam, tak budu podporovat je. Nechápu jak se mohou uživit, ale rozhodně jim fandím. Seznam je obří moloch, který se reklam a propagace nebojí a myslím si, že by mohl trochu zlevnit. Jiné zkušenosti s weby na hledání bydlení nemám. Ještě přikládám odkazy na ceníky pro porovnání ať to nevypadá že si údaje cucám z prstu (snad se to smí) ceník Srealit a ceník kuprealitu.

Pokud je to proti pravidlům, tak to prosím smažte. Nemyslela jsem to nijak zle, jen jsem se chtěla podělit o svůj názor. To co dělají realitní makléři, nebo seznam se mi moc nelíbí. Každý ale ať si udělá obrázek sám. Rozhodně bych nechtěla, aby tu vypukla nějaká hádka, je to prostě jen názor. Určitě nejen já budu ráda, když někdo najde ještě nějakou lepší stránku, nebo se podělí o svůj názor. Na webu espolubydlení jsem také nemusela nikdy platit ani korunu. :yes

_________________
oblíbený topinkovač :-)[/color]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak nejrychleji pronajmout, kde hledat nájemníka?
PříspěvekNapsal: stř 07. říj 2020 6:03:16 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 11. zář 2020 17:06:17
Příspěvky: 23
Hodnocení: 0 (0%)
Zdravím tak možností je spousta stačí rozhodit sítě na internetu a nebo zkusit nějakou realitku. Ale nejrychlejší možnost je dát trochu nižší nájem a byt se pronajme na hned. Já taky pronajímán takovou novostavbu ale v Praze je to nový byt, a nejdřív jsem se podíval na ceny pronájmu bytu v ty sami lokalitě a dál o trochu nižší nájem a do měsíce už se tam stěhovali nájemníci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak nejrychleji pronajmout, kde hledat nájemníka?
PříspěvekNapsal: čtv 26. lis 2020 10:58:47 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 26. lis 2020 10:41:14
Příspěvky: 4
Hodnocení: 0 (0%)
Už to budou 4 roky co pronajímám byt, co jsem zdědil po babičce. Za tu dobu jsem vyzkoušel snad všechno - realitky, správcovské firmy, nezávislé realiťáky a taky jsem si zkoušel vše řešit sám. Podle mě záleží hlavně na tom, kolik tomu chcete dát času ve svém volném čase a kolik peněz jste ochotný tomu obětovat na provizích.

Realitky jsou fajn, protože mají často nějaké stávající klienty, které vám mohou okamžitě dohodit a jejich provizi platí nájemník. Když si to řešíte sám, máte nad vším lepší kontrolu, ale je to dost časově náročné. Nezávislé realiťáky nemůžu z vlastní zkušenosti doporučit. Správcovské firmy jsou asi nejrychlejší, protože si od vás pronajmou byt přímo ony v podstatě do několika dnů a samy si pak hledají nájemníka. Taky za vás často řeší údržbu bytu a nájemníkovy požadavky, takže vám chodí nájem bez práce. Jedinou novýhodou je, že je nájem nižší, protože část nájmu si nechávají jako provizi. Osobně teď nemám čas tyhle věci řešit a tak využívám správcovskou firmu Tvůj správce.

Správcovských firem je na trhu víc, ale s ostatními nemám zkušenosti. Našel jsem ale tento článek, který je srovnává: https://www.mambyt.cz/byt-na-investici/pronajimat-byt-pres-firmu-nebo-sami/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak nejrychleji pronajmout, kde hledat nájemníka?
PříspěvekNapsal: stř 03. bře 2021 11:05:46 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 12. pro 2020 18:38:06
Příspěvky: 22
Hodnocení: 0 (0%)
Zkus FB skupiny, tam často vídavám rôzne ponuky


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam