České Fórum
http://ceskeforum.com/

netpennystocks.com
http://ceskeforum.com/viewtopic.php?f=155&t=6398
Stránka 1 z 1

Autor:  Tomik52712 [ pát 26. pro 2014 13:08:14 ]
Předmět příspěvku:  netpennystocks.com

Příloha:
aaaa.jpg
aaaa.jpg [ 103.38 KiB | Zobrazeno 6645 krát ]

Zapomeňte na vše, co jste doposud znali, ohledně vydělávání peněz na internetu. Díky programu Net Penny Stocks(NET), můžete vydělávát stále, po dobu jeho provozu. To znamená 24. hodin denně, 7. dní v týdnu. Stačí Vám přitom jenom i minimální investice 1.95 USD, aby se Vám program spustil. Tuto částku, toitiž stojí jedna pozice - akcie.


Projekt odstartoval koncem roku 2008. Jede tedy nepřetržitě již více jak 5. let

Registrace do projektu:
http://netpennystocks.com/416141-Curys-2


NávodV čem je Net Penny Stocks jiný?

1. Nemusíte obnovovat stále dokola pozice, máte je totiž napořád. U jiných programů, Vám pozice po určitém zhodnocení (nebo době) zaniknou, zde ne. Vydělávají stále.

2. Nemusíte platit žádné měsíční, ani roční poplatky.

3. Nemusíte plnit žádné úlohy, nikde klikat, denně se přihlašovat. Vše za Vás řídí plně automatický systém zdarma!

4. Jediné co musíte, je zakoupit si pozice - akcie, které se Vám budou zhodnocovat. Můžete si zakoupit jednu pozici, dvě, tři.., deset, 300.. akcií. Vše záleží na Vás, kolik chcete investovat. Můžete začít i u minimálního množství a z výdělku (reinvesticí) si zakupovat další pozice. Díky tomu Vám stále poroste zisk i zhodnocování a můžete si časem vytvořit velmi zajímavý pasivní příjem.

5. Můžete program využívat sám, bez potřeby být závislý na registracích. Net Penny Stock není affiliate program, hyip, forex, nejedná se o nic nelegálního. Zisk zde získáváme pomocí obchodování na burze, kde se nakupují a prodávají akcie - pozice, pomocí penny stock aukcí.

6. Pokud se rozhodnete program doporučovat, registrovat pod sebe zájemce o výdělek. Získáte tím další výhody a větší výplaty, formou rychlejšího zhodnocování Vašich zakoupených akcií. A dále budete zařazeni i do matrixu 3x12, kde získáte další zajímavé finanční odměny.

6. Program garantuje návratnost ivestice , nikdy nemůžete jít do mínusu, po dobu funkčnosti programu.

7. Jak dlouho program pojede, nikdo neví. Vzhledem k tomu, že jede už 6. let a stává se stále více populární po celém světě, předpokládá se jeho dlouhodobá funkčnost. Vše je patentováno, nikdo jiný nemá nic podobného.

8. Doporučuje se ale vkládat investice na nákup akcií - pozicí taková, aby jste nemohli ohrozit finanční chod Vaší domácnosti. Investujte s rozumem. I když je zde vysoká pravděpodobnost zisku, nikdy dopředu nikdo neví, co se může přihodit. Proto vždy investujte tolik, o kolik by jste mohli přijít, aby to neohrozilo Vaši existenci. Pokud chcete začněte s minimem, časem se můžete pomocí reinvesticí, dopracovat i k větším ziskům. Pokud chcete investovat více, doporučuje se začít od 25 pozicí výše..

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/