České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb


  
Právě je úte 27. črc 2021 13:07:06

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy. Webya


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Co je MLM?

MLM je trochu jiné než Provizní programy - Affiliate. U jednoduchých provizních programů vyděláváme provize/bonusy pouze z nákupů lidí, kterým sami doporučíme internetovou stránku/produkty. U MLM však dostáváme bonusy/provize i za nákupy lidí, které přivedli lidé, které jsme přivedli my. Může být mnoho úrovní. Vytváří se tedy jakási prodejní víceúrovňová síť v níž každý má možnost vydělávat tím, že doporučuje síť/produkty dalším lidem. Zároveň pomáhá lidem, kteří jsou pod ním aby dělali totéž a tím zvyšuje příjem jim i sobě. Při dostatečném úsilí je možné si takto vytvořit částečně pasivní příjem.

Můžete zde najít i podvodné projekty, nenechte se oklamat a nevkládejte čas peníze které nechcete ztratit. Podvodný projekt se tváří jako solidní "firma" ale pak náhle přestane vyplácet a vy jste bezbraní.

Diskutujte prosím o tom, co je MLM zde v diskuzním tématu.., pokud znáte novou MLM firmu, která tu ještě není, prosím vytvořte pro ni nové téma.

DXN - vaše zdravá káva (oblast zdraví)


Multi-Level Marketing fórum - ANGLICKÉ Firmy a programy používající síťový marketing MLM (Multi level Marketing). Víceúrovňový prodej, provize z prodeje affiliate. Pro přehlednost zakládejte prosím pouze 1 téma na 1 program. Zkuste nejprve hledat jméno programu a pokud téma již existuje, přidejte své zkušenosti.

Nová témata:
1) hledejte jméno programu (např. hledaná fráze: jmenofirmy.com) a pokud téma již existuje, přidejte své zkušenosti.. Nezakládejte duplicity.
2) Název tématu např.: "JmenoFirmy.cz - parfémy" (aby se v tom dobře orientovalo, začínat jménem domény a pokud chcete, přidat nějakou klíčovou informaci k dané firmě)


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: DXN - vaše zdravá káva (oblast zdraví)
PříspěvekNapsal: čtv 28. dub 2011 21:30:31 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 28. dub 2011 21:26:34
Příspěvky: 1
Hodnocení: 0 (0%)
Nechci zde nikoho do ničeho nutit jen vám chci nabídnout možnost si zlepšit jak zdraví, tak i finanční pozici.
Doporučuji minimálně přečíst a dozvědět se co je nového na trhu - případné dotazy zodpovím...

DXN Ineternational private ltd.
Společnost založena 1993, sídlo - Kedah v Malaisii , společnost s řadou vyznamenání. Zabývá se farmaceutickým výzkum a výrobou bio potravin. Vlastní farma pro kultivaci GANODERMY (jap. REISHI) se rozprostírají na ploše 70 hektaru. Jediny závod v Malajzii, který získal certifikat TGA (registr léčivých prodůktů.)
Hlavním cílem DXN
je přinášet zdraví a blahobyt do každé rodiny. Prostřednictvím široké palety doplňků zdravé výživy a možností vybudovat si uznání a finanční nezávislost. Projektem chceme oslovit všechny, kdo chtějí zlepšit svůj život ve všech jeho oblastech.

majitel Dr. Lim Siow Jin
• vystudoval prestižní Indický Technologický Institut
• 1997 titul Ph.D. v celostní medicíně
• 2002 doktorát vědy v alternativní medicíně
• cca dalších 10 významných celosvětových ocenění
• 25 let výzkumu kultivace a využití Ganodermy
• vypracoval kompletní Ganoterapii která se využívá i v nemocnicích

CO JE GANODERMA LUCIDUM?

Fascinující houba – jako jediná se používá na léčení 4000 let, v japonské a čínské literatuře po staletí opěvována jako houba dlouhověkosti a věčného mládí, pro své léčebné účinky je nazývána Královnou všech rostlin.

Ganoderma Lucidum je vědecké pojmenování druhu červených hub, o kterém se věří, že má silnější účinky než Ginseng. Známé jako “ Zázračný král bylin”, Ganoderma je uvedena ve Farmakopeji Sheng Nongś, což je více jak 2000 let stará kniha čínských bylin, jako “Kouzelná rostlina”.

Po tisíciletí je Ganoderma Lucidum (Červená houba) druh léčebné houby, vysoce uznávána v Číně jako “Zázračný král bylin“. Říká se, že Ganoderma je schopna zlepšit hojící schopnosti organizmu a prodlužovat život. V posledních létech bedlivým výzkumem jak domácích tak zahraničních učenců, společných analýz a klinických experimentů prováděných v nemocnicích, na fakultách a farmakologickými firmami, bylo prokázáno, že Ganoderma má schopnost pomoci a posílit efektivně a účinně tělesné funkce.

GANODERMA má tyto výjimečné vlastnosti:

BIOLOGICKÁ INTELIGENCE - naskenuje tělo a napravuje poškozené buňky.
ZPOMALUJE STÁRNUTÍ BUNĚK
252 AKTIVNÍCH ŽIVIN PRO ČLOVĚKA
150 PŘÍRODNÍCH ANTIOXIDANTŮ
SAPONINY - brání srážení krve, řeší skryté záněty, vyrovnávají krevní tlak
AŽ 6 000 ppm ORGANICKÉHO GERMÁNIA
v běžných potravinách od 0,1 do 1,0 ppm
(antitumorová aktivita, imunita, analgetikum…)
ÚČINNÝ ALKALYZÁTOR - neutralizuje kyselost
JAKO JEDINÁ OBSAHUJE LÁTKU:
GANODERAN „vitamín budoucnosti“
ten produkuje enzymy, které brání vzniku a růstu nádorových buněk,
dále snižují riziko srdečního infarktu
Reishi má tzv. přirozenou inteligenci - to znamená, že si sama udělá diagnózu a vše v organismu uvádí do optimálního stavu. Ovlivňuje viskozitu krve a tím předchází tvorbě krevních sraženin, což má velký vliv na snížení rizika onemocnění výdutí, mozkovou mrtvicí a některými chorobami srdce. Dále vyrovnává tlak a kolísavou hladinu cukru u diabetiků. Velice významný fakt je, že v dnešní době, kdy má každý třetí občan nadváhu, Reishi nenásilně snižuje váhu tím, že upravuje a posiluje činnost ledvin.
Dovede organismus k jeho ideální váze, která se pak už bez velké námahy snadno udržuje.

GENIÁLNÍ MYŠLENKA – přidat extrakt z REISHI do nejpopulárnějšího nápoje na světě, KÁVY.

• denně se vypije 1,5 miliardy šálků kávy
• je druhá neobchodovanější komodita na světě po ropě
• jak začíná každé setkání, ať už osobní, nebo obchodní?
CO SI DÁTE? KÁVU NEBO ČAJ? MÁTE RÁDI KÁVU ? NEBO ČAJ? ZNÁTE NĚKOHO, KDO PIJE KÁVU? NEBO ČAJ?
Všem milovníkům kávy nabízíme převratné informace o jejich oblíbeném nápoji! Káva, ten lahodný nápoj, nás provází na každém kroku.

Někdo si bez ní neumí představit začátek dne, jiný se těší na odpolední posezení u kávy s přáteli, další si kávou udržuje duševní svěžest a koncentraci při studiu či tvůrčí práci. Všichni se, ale shodneme na tom, že káva dodává svojí nezaměnitelnou chutí a vůní kouzelnou atmosféru každé příležitosti. Téměř všichni ji však pijeme se slabším či silnějším pocitem provinění na svém zdraví, neboť víme,že dehydratuje náš organismus a tím nám vyplavuje z těla vápník a další důležité minerály. Dále zatěžuje naše srdce a především silně překyseluje náš organismus, čímž přispívá k rychlejšímu stárnutí našeho těla a také k většímu nebezpečí vzniku nejrůznějších civilizačních chorob. A teď si představte, že byste mohli pít pravou zrnkovou kávu, ze směsí nejlepší kávy Arabiky, která by ovšem tyto negativní účinky neměla! Ano, takovou je káva s přídavkem vzácné léčivé rostliny-houby Reishi. Ve volné přírodě roste houba reishi jen na odumřelých stromech s tvrdým dřevem. Často je třeba zkontrolovat až 100 000 starých stromů.

V antické Číně ji zařadili jako cennější než ginseng (žen šen) a aloe vera.
Téměř vše, co se tehdy vědělo a popsalo o účincích reishi, bylo současnými vědeckými studiemi exaktně změřené, dokázané a potvrzené.

Fascinující je, že tato houba nám dokáže pomoci zůstat zdravými a vůbec neonemocnět. Ten, kdo stále užívá houbu reishi, žije dlouho a spokojeně a udržuje si svou ideální váhu – říká čínská medicína. V dnešní době má preventivní medicína stále větší význam a tam má houba reishi nezastupitelnou roli. Pomocí reishi můžeme zvýšit naši vitalitu, posílit srdce proti vlivům stresu, zodolnit náš imunitní systém proti krizovým stavům, zvýšit naši výkonnost a do krve přivést více kyslíku – a to všechno bez vedlejších účinků. Mějte stále před očima: Když jsme zdraví, je to překrásné. Pro udržení tohoto stavu však musíme hodně vykonat. Náš organismus - zvláště v dnešní době - je vystaven tolika nebezpečím a útokům, že je třeba ho chránit a doplňovat jeho odolnost. Mnoho lidi používá doplňky stravy a zapijí to kávou a to je nejhorší kombinace, protože nám podstatnou část minerálu a vitamínu vyplavuje s těla ven.
Doživotní registrace zákazníka: 528,- Kč okamžitá sleva až 25%
Český manuál a katalog výrobků v ceně.

Odměňování
Společnost rozděluje na provizích až 71% mezi lidi.
1. Maloobchodní zisk - 25% ( za přímý prodej neregistrovaným klientům)

Předpoklad úspěšností: Sponzorujete 3 členy každý měsíc po dobu 5 měsíců a udržujte 100 PV měsíčně. Vaši členové budou dělat to samé.

Teoretický příklad: masa klientů = Vaše renta
příklad: měsíčně sponzorujete 3, a oni udělají jen to samé ……….

za 10 měsíců je to 60 000 lidí kteří konzumují produkty DXN !!!!!!! Pokud každý vypije pouze 2 kávy za den. To nepočítáme, že máme v sortimentu kosmetické výrobky, zubní pastu mýdlo atd.

120 000 káv za den! Průměrná odměna za jeden sáček kávy je od 50 haléřů do 4 Kč, 1% úspěšnost !!!!! = 600 konzumentů

= 36 000,- Kč / měs. – PRAXE

JAKO „ PŘIVÝDĚLEK ZA REKLAMU“

PŘEDNOSTÍ NABÍDKY

- SPOLEČNOST NA STARTU V EU OFICIALNÍ VSUP DO EU BYL 24 ŘÍJNA 2009, OBCHOD VE 140 ZEMÍCH OD ROKU 1993 A VÍCE JAK 4 000 000 SPOKOJENÝCH SPOTŘEBITELU PO CELÉM SVĚTĚ. BEZKONKURENČNÍ PRODUKTY, SPOTŘEBNÍ PRODUKTY PRO KAŽDÉHO, PRODUKTY CENOVĚ DOSTUPNÉ , RYCHLÁ ZDRAVOTNÍ ODEZVA.

MARKETING

- KVALIFIKACE PRO ODMĚNY ODPOVÍDÁ OSOBNÍ SPOTŘEBĚ, POZICE SE NEOBHAJUJÍ - JSOU TRVALÉ, KUMULATIVNÍ NAČÍTACÍ SYSTÉM = STÁLE NARŮSTAJÍCÍ PROVIZE , JEDNODUCHÁ NABÍDKA = DUPLICITA.

Veškeré Info:
http://www.kavamladi.dxnczech.cz/
Registrace
http://www.dxneurope.eu/340003191
Email: [email protected]
ICQ: 225-440-226
Jsem s pozdravem Václav Škrabánek


_________________
http://kavamladi.dxnczech.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DXN - vaše zdravá káva (oblast zdraví)
PříspěvekNapsal: stř 16. lis 2011 10:23:18 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 16. lis 2011 10:18:07
Příspěvky: 12
Hodnocení: 0 (0%)
Vaše nabídka na mě nepůsobí příliš solidně :D I když je pravda, že ta káva může být dost dobrý. Můžete sem napsat i vaši osobní zkušenost s danou firmou? Než takové obecné informace by mě spíš zajímaly vaše osobní zkušenost

_________________
Kávovary Gaggia - když kafe, tak kvaitníNahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: e-mail.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.Další fóra: WebTrh.cz, SEOForum.cz, WebDeal.cz, CZEMoney, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam