České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je čtv 29. říj 2020 21:43:08

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy. Webya

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Co je MLM?

MLM je trochu jiné než Provizní programy - Affiliate. U jednoduchých provizních programů vyděláváme provize/bonusy pouze z nákupů lidí, kterým sami doporučíme internetovou stránku/produkty. U MLM však dostáváme bonusy/provize i za nákupy lidí, které přivedli lidé, které jsme přivedli my. Může být mnoho úrovní. Vytváří se tedy jakási prodejní víceúrovňová síť v níž každý má možnost vydělávat tím, že doporučuje síť/produkty dalším lidem. Zároveň pomáhá lidem, kteří jsou pod ním aby dělali totéž a tím zvyšuje příjem jim i sobě. Při dostatečném úsilí je možné si takto vytvořit částečně pasivní příjem.

Můžete zde najít i podvodné projekty, nenechte se oklamat a nevkládejte čas peníze které nechcete ztratit. Podvodný projekt se tváří jako solidní "firma" ale pak náhle přestane vyplácet a vy jste bezbraní.

Diskutujte prosím o tom, co je MLM zde v diskuzním tématu.., pokud znáte novou MLM firmu, která tu ještě není, prosím vytvořte pro ni nové téma.

Webstar

Multi-Level Marketing fórum - ANGLICKÉ Firmy a programy používající síťový marketing MLM (Multi level Marketing). Víceúrovňový prodej, provize z prodeje affiliate. Pro přehlednost zakládejte prosím pouze 1 téma na 1 program. Zkuste nejprve hledat jméno programu a pokud téma již existuje, přidejte své zkušenosti.

Nová témata:
1) hledejte jméno programu (např. hledaná fráze: jmenofirmy.com) a pokud téma již existuje, přidejte své zkušenosti.. Nezakládejte duplicity.
2) Název tématu např.: "JmenoFirmy.cz - parfémy" (aby se v tom dobře orientovalo, začínat jménem domény a pokud chcete, přidat nějakou klíčovou informaci k dané firmě)

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Chcete být u zrodu nové společnosti na českém trhu?
PříspěvekNapsal: pon 04. črc 2011 19:26:27 

Hodnocení: 0 (0%)
Dobrý den.
Obracím se na Vás jako na partnery MLM a věřím , že se Vám daří ve Vašem podnikání.Určitě máte vybudovanou svoji siť klientů. Využijte pro ně možnost obdarování. Dárek je 50EU- 400EU pro nákup značkového zboží v e-shopu. Dárek Vám může otevřít dveře i k novým klientům, jelikož lidé jsou rádi obdarováni a raději utrácí než šetří. Věřím, že máte plno zkušeností a Váš čas je drahý,ale nenechte si tuto
šanci ujít a budťe u zrodu mezinárodní společnosti expandující na český trh, poslechněte si online prezentaci:
http://www.pasivneprijmy.sk/stranka/103/WEBINAR-O-WEBSTAR-NA%C5%BDIVO-DENNE-O-21.00.HODINE

Srdečně Vás zvu na tuto prezentaci. kde získáte informace s časovým předstihem a také možnost několikanásobného pasivního příjmu díky novému patentu, přihlaste se jako host a uvedte i jméno kdo Vás pozval mé jméno Helen (Ivo- Helen)jména pište ve zkratce písmenka jsou limitována,
Těšíme se na Vaši účast
o registraci si pište na email [email protected]

Předmět příspěvku: Webstar
PříspěvekNapsal: pát 12. srp 2011 15:28:11 

Dobrý den, představuji Vám mezinárodní společnost Webstar, do svého skvělého týmu sháníme partnery mlm, začínáme v Česku a je zde obrovská příležitost si teď vybudovat reziduální pasivní příjem, prezentace je již v Praze, Brně, Ostrava a rozjíždíme další města, pokud je někdo z Olomouckého kraje, ráda přivítám , ale platí pro celou ČR.
Dovoluji si Vás pozvat dole pozvánkou na prezentaci on-line kde se dovíte podrobnosti, marketringový plán a vše o společnosti.
Trh otvíráme 17. září a ted je nejlepší příležitost pro partnery.

je to novinka na trhu 3 D grafika, poradenství z mé strany samozřejmostí, pokud bude zájem komunikuji nebo píši na skype obrtelova.helena, přeji hezký den Helena

Již finišujeme v Česku a ještě je pořád možnost si vybudovat reziduální příjem za velmi jednoduchých podmínek, přidejte se k naší společnosti a nebudete litovat.

Dobrý den Firma WEBSTAR přínáší novou revoluční a patentovanou technologii online 3D nakupovania na internete a s tým související množství dalších výhod a novinek. Absolutně převratná možnost vybudovat si dlouhodobý reziduální příjem díky jedinečné filozofii získávání zákazníků. Jsme na začátku změny způsobu nakupování přes interner v 3D grafice.
Majiteľ WEBSTAR, spojil největší sítě jako je Facebook, Amazon s prodejem produktů. Je to vzájemná pomoc neboť někdo má více zákazníků ,někdo zase lacinější zboží. Získajte kredity registrácí do 3D e - shop společnosti WEBSTAR. Když zaregistrujete 20 svojích známých, získátte ZDARMA 350 EU.
.Zároveň registrácí máte možnost v těchto e-shopech nakupovat za 10 - 70% slevu, získáte virtuální trenérku, která bude dohlížet na Váš zdravý způsob života a možnost získat neomezeně pobyty v hotelech za 99 EU pro dvě osoby na týden.Toto všechno máte ZDARMA když se zaregistrujete do obchodu.
Nejvyšší zájem je o licenci za 689 Eu, kde partner získává jako proti hodnotu výživové doplňky v ceně 900 EU. Jako partner firmy si může budovat kariérní postup ve firmě WEBSTAR, kde kromě odměn získá 3 - 6% podíl z celkového obratu společnosti.
Tento karierní postup je pro více partnerů motivační a snaží se dosáhnout vyšší postup za období 6 týdnů., v kterém jsou nejvyšší odměny za dosažený výkon.
Předpokládaný vstup na trh je v září 2011. Více informací získáte navštívením prezentace nebo shlédnutí záznamu.
Když mi pošte mail budete mezi prvními v Česku i na Slovensku. záleží jen na Vás. jaké penízky chcete vydělávat zda máte zájem se registrovat zdarma jako zákazník, nebo si koupit licenci za 2 (319 eu) nebo 5 bodů( 689 eu), první krok je poslechnutí prezentace, napište mi na mail [email protected]
Zde je pozvánka na online prezentaci, která se pondělí , středa, pátek od 21 hod.

P O Z V Á N K A

Dobrý den, dovoluji si Vás pozvat na prezentaci o firmě WEBSTAR. Začátek v 21.00.hodin, každý den. Firma přináší novou revoluční a patentovanou technologii online 3D nakupování na internetě a s tím související množství dalších výhod a novinek. Absolutně převratná možnost vybudovat si dlouhodobý reziduální prijem díky jedinečné filozofii získávání zákazníků. Tato příležitost určitě stojí za hodinku času, který tomuto budete věnovat. I když mám skoro denně nové " super" nabídky, tato mě svou vyjímečností po dlouhé době oslovila. A to jsem známému skoro měsíc tvrdě odmítala poslechnutí prezentace, až jsem mu nakonec udělala radost a poslechla si to. Okamžitě jsem změnila názor a mrzelo mě, že jsem nezačala dříve už před měsícem.

http://www.pasivneprijmy.sk/stranka/103/WEBINAR-O-WEBSTAR-NA%C5%BDIVO-DENNE-O-21.00.HODINE

Klikněte na link a když se Vám načítá stránka, najdete tam ve třech krocích šipkami popsaný návod k správnému přihlášení do konferenční místnosti. Snažte se přihlásit včas, aspoň s 5-10 minutovým předstihem a vyčkejte na začátek prezentace. Do okénka před enterem napište kdo Vás pozval. Tedy Vaše jméno a mé jméno Helena, příklad (Mila-Hela). Pište ve zkratce jména, počet písmenek je omezený.
zde záznam prezentace pro ty, kteří mají málo času

http://1194014.livebroadcast.talkfusionlive.com/playback/r/XgpnfGwjBTnqgJRI
Těším se na Vaši účast.

Helena Obrtelová

Předmět příspěvku: Re: Webstar
PříspěvekNapsal: stř 17. srp 2011 12:28:31 
600+ příspěvků
600+ příspěvků

Hodnocení: 3 (100%)
Ahoj, máte někdo prosím recenzi? Jaká je oficiální stránka "Webstar"?

PříspěvekNapsal: sob 20. srp 2011 13:11:48 

Dobrý den napište si prosím o marketing. plán a vše potřebné ke společnosti, je to novinka na trhu, který bude oficiálně otevřen 17.září 2011 v Česku a na Slovensku, pozvánku jsem dala proto. aby se každý seznámil se společností.
kontakt: [email protected]
skype" obrtelova.helena

PříspěvekNapsal: sob 24. zář 2011 10:22:54 

Dobrý den. pokud má zde někdo zájem o novinku na trhu, prosím více najdete o společnosti na mém webu www.arpa.blue4net.cz v sobotu byl otevřen trh na Slovensku a my stále hledáme partnery pro Česko, abychom mohli také otevřít trh, všeho tohoto jsem byla svědkem v Bratislavě, a ted provádíme prezentace se spolumajitelem společnosti každý pátek v Brně v hotelu Slovan, budeme první sociální siť, která Vám zaplatí za každou Vaši aktivitu. Jsem mezi prvními, která se podílí na otevření Česka, hledám do svého skvělého týmu partnery, neváhejte je to největší příležitost být mezi prvními v Česku. Bude se těšit na Vaši spolupráci. Kontakty jsou na mém webu, ale i zde je uvedu" se svými lidmi komunikuji na skype : obrtelova.helena, nebo na telefonu 734472086, popřípadě, email: [email protected].

Nejprve si shlédněte prezentaci , kterou ještě sdílíme se slovenskými partnery na tomto linku. zde nejprve se seznámíte se společností a potom v případě zájmu se mi ozvěte, nebo se mi přihlaste na prezentaci na živo v Brně, termín a čas upřesním.

Předmět příspěvku: Re: Chcete být u zrodu nové společnosti na českém trhu?
PříspěvekNapsal: čtv 17. lis 2011 20:58:11 

Dobrý den, na tomto foru jsem Vám představila společnost Webstar, možnost získat královské pasivní příjmy v ryhlém startu a dle pozicí. Mezinárodné společnost vstoupila na Slovenský trh 17. zář t.r. kde jsem byla osobně, začínala jsem se slovenskými partnery, stále ještě máte možnost si tyto přijmy vybudovat jako partneři společnosti, ale již je možnost vstoupit do tohoto projektu jako klient, mám svělý velký tým českých partnerů a co nevidět otevřeme trh zde u nás v Česku.
Pokud máte zkušenosti v mlm, neváhejte je to trh budoucnosti mladé generace, nová sociální siť pro naše klienty, kteří se zaregistrují jako klienti zadarmo a za každou aktivitu
jsou odměněni credzy, keré si mohou vyměnit za peníze, nebo za ně nakoupit,dále mají i pasivní příjem za to, že dovedou do našeho obchodu další klienty. Novinka internetového prodeje v 3D grafice, budou zde značkové prodejny jako je Adidas atd, dále již zde můžete využívat domácí fitcentrum s virtuální cvičitelkou, nastavit si jídelníček, možnost nákupu produktů zdravé výživy. vše záleží od nás partnerů jak budeme tvrdě pracovat, abychom splnily podmínky společnosti pro otevření trhu, proto Vás zvu do naší společnosti jako partnery, ale také klienty, kde se otevírají brány velkých finančních možností a také skvělého nákupu za nízké ceny, možnosti si upevnit své zdraví a ještě se při nákupu pobavit s přáteli, které si můžete pozvat na on-line nákup a prohlídku e-shopů.
Můžete se již ted zaregistrovat jako klien společnosti zadarmo zde:
http://www.webstar.biz/?id=WELL-F6BC-C5FA

dole vlevo klikněte na slovenskou vlaječku a přeloží se Vám to.

Pokud by byl zájem jako partner zde jsou mé kontakty
tel.734472086
email : [email protected]

Na spolupráci s Vámi se těší Helena Obrtelová

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina