České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb


  
Právě je úte 15. čer 2021 20:44:45

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy. Webya


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Co je MLM?

MLM je trochu jiné než Provizní programy - Affiliate. U jednoduchých provizních programů vyděláváme provize/bonusy pouze z nákupů lidí, kterým sami doporučíme internetovou stránku/produkty. U MLM však dostáváme bonusy/provize i za nákupy lidí, které přivedli lidé, které jsme přivedli my. Může být mnoho úrovní. Vytváří se tedy jakási prodejní víceúrovňová síť v níž každý má možnost vydělávat tím, že doporučuje síť/produkty dalším lidem. Zároveň pomáhá lidem, kteří jsou pod ním aby dělali totéž a tím zvyšuje příjem jim i sobě. Při dostatečném úsilí je možné si takto vytvořit částečně pasivní příjem.

Můžete zde najít i podvodné projekty, nenechte se oklamat a nevkládejte čas peníze které nechcete ztratit. Podvodný projekt se tváří jako solidní "firma" ale pak náhle přestane vyplácet a vy jste bezbraní.

Diskutujte prosím o tom, co je MLM zde v diskuzním tématu.., pokud znáte novou MLM firmu, která tu ještě není, prosím vytvořte pro ni nové téma.

sbstrade.cz


Multi-Level Marketing fórum - ANGLICKÉ Firmy a programy používající síťový marketing MLM (Multi level Marketing). Víceúrovňový prodej, provize z prodeje affiliate. Pro přehlednost zakládejte prosím pouze 1 téma na 1 program. Zkuste nejprve hledat jméno programu a pokud téma již existuje, přidejte své zkušenosti.

Nová témata:
1) hledejte jméno programu (např. hledaná fráze: jmenofirmy.com) a pokud téma již existuje, přidejte své zkušenosti.. Nezakládejte duplicity.
2) Název tématu např.: "JmenoFirmy.cz - parfémy" (aby se v tom dobře orientovalo, začínat jménem domény a pokud chcete, přidat nějakou klíčovou informaci k dané firmě)


Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: sbstrade.cz
PříspěvekNapsal: ned 18. říj 2009 12:02:34 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 20. bře 2009 19:38:08
Příspěvky: 5
Bydliště: UH. HRADIŠTĚ
Hodnocení: 0 (0%)
:call

Proč se stát členem SBS TRADE?
ZA REGISTRACI STŘÍBRNÝ ŠPERK ZDARMA !! :sun
Zanedbatelné vstupní náklady. Registrační poplatek za neuvěřitelných 55 Kč,bez povinných nákupu s doživotní slevou 20%
TAK TOHLE SI MŮŽE DOVOLIT JIŽ KAŽDÝ!
Od 24. června 2009 registrace za pouhých 55 Kč ( 2 EUR )- bez
poštovného /dle tarifu pošty/
Nová registrace s doživotní slevou 20% za 55 Kč / 2 EUR
Tato registrační sada obsahuje:
NOVÝ katalog SBS TRADE- sešitové vydání- ceny již u výrobků
plastová měrka na prsteny
informační a školící materiály
doživotní slevy 20%

- http://www.sbstrade.cz/cz/aktuality.php
Vaše kariéra s SBS Trade. :clap
Nechce se vám jenom prodávat? Co vás čeká chcete-li s firmou spolupracovat aktivněji?
Jako registrovaný prodejce máte jedinečnou možnost zahájit i vlastní podnikámí.
Můžete stát, že chcete do svého týmu získat šikovného člověka o kterém víte, že by si také rád přivydělal.
Společnost SBS Trade vás odméní také za registrace nových členů- prodejců. Máte tedy další možnost jak si radikálně zvýšit své příjmy a vyzkoušet si, jaké je být managerem své skupiny členů společnosti SBS Trade.
Protože nejste omezeni regionem - můžete využít svého PC - a registrovat nové zájemce z celé ČR, Slovenska, Maďarska.....protě všude, kde jste schopní komunikovat s lidmi.
Pokud přivedete firmě nového člověka firma Vás za to odmění po dobu 5 týdnů 33%z výdělku nového člena a to výplatou provizí na Váš účet!
Pro distributory na pozici prodejce je to skvělá možnost vyzkoušet si, jaké je to být managerem a dostávat štědře zaplaceno za činnost Vašich nových spolupracovníků.Zároveň také nejlepší cesta k opravdové pozici manager.
Managerům se totiž k této odměně připočítává dalších minimálně 40% ze zisku kteréhokoliv prodejce kdekoliv v jeho týmu a to natrvalo.
Tak řekněte - není to nádhera? :) Která společnost vám nabízí okamžitou doživotní slevu 20%, bez závazných povinných odběrů? Bez měsíčních poplatků?.? Navíc prémii 33% po dobu 5 týdnů z výdělků nového člena, kterého si zaregistrujete? Povím Vám to. Žádná jiná firma Vám toto nenabídne
Co je ještě důležité zmínit!?
Na provize si sáhnou konečně i prodejci, kteří tak doposud měli jen zisk z prodeje svého. Nyní prostě za každého nového prodejce budou dostávat 33% i prodejce, který se dnes zaregistruje a třeba už zítra zaregistruje svého kamaráda, může počítat s tím,že už i mu se za prodeje svého kolegy provize z jeho prodejů, načítat prostě budou a to celých 5 týdnů..!!!Tohle je prostě stavěno tak, aby to motivovalo všechny prodejce nejen registrovat,ale taky pomáhat a komunikovat se svými novými prodejci!
A v čem je společnost vyjímečná - není žádná firma na našem trhu, která by jí byla konkurentem. S takovými produkty a hlavně touhle kvalitou, jsme na trhu už několik let pořád jediní.
Super příležitost pro vás
– z každého vámi registrovaného nového prodejce vám náleží po dobu 5. týdnů 33% z jeho výdělku. Která firma je schopna vám toto nabídnout?
Toto jsou okamžité zisky, které můžete mít hned na počátku tohoto businessu.
A/ Rychlostní premie číslo 1
Každý prodejce, který do 5ti týdnů od své registrace, udělá svými nákupy 550 bodů / což je nákup během 5ti týdnů v hodnotě 5500Kč/, získává poukaz na volný výběr atraktivních magnetických a hematitovývh šperků v hodnotě 1100Kč /1485Sk.
B/ Rychlostní premie číslo 2
Pokud bude první objednávka nového prodejce do 5ti týdnů od jeho registrace v celkové výši 15.000Kč, tak nejen že bude okamžitě počítána se slevou 20% - z pozice P2, ale zároveň získává poukaz na volný výběr šperků z kolekce magnetických a hematitových šperků v hodnotě 2200Kč / 2970Sk
Pokud se Vám podaří získat svými vlastními nákupy do 5 týdnů od registrace 550 bodů ( 1 bod=10,-kč/Sk ), získáte poukaz na volný výběr atraktivních léčebných magnetických šperkův ceně 1100,-Kč/1485,-Sk.

Výhodou je, že se nevážete k žádným povinným odběrům, neexistují žádné obnovovací poplatky, nikdo vás nenutí na žádné školení a schůze a pouze vy si určujete, kdy se budete prodejem zabývat. Vaše sleva na nákup 20% bude už doživotní a i kdyby jste rok nebo dva neprodala ani prstýnek,což pochybuji,že by se něco takového mohlo stát,vaše dosažená sleva vám už zůstane navždy.
ZAUJALA VÁS TATO PŘÍLEŽITOST?
Máte skutečně zájem o spolupráci a výdělek s firmou SBS Trade? :hand
KONTAKTUJE MĚ:[email protected]
K registraci není nutná osobní schůzka. Pokud máte zájem o registraci stačí Mě napsat - Vaše jméno, příjmení, přesnou adresu, telefon, e-mail a já vám zašlu vše potřebné k vyřízení.
Při rychlé komunikaci můžete mít balíček do týdne doma. V balíčku je přiložena obchodní smlouva, do které doplníte Vaše zbývající potřebné údaje, jedno vyhotovení si ponecháte a jedno pošlete zpět na adresu, která je uvedena v balíčku.
Na brzký kontakt :hand a spolupráci.Eva ChrástkováNahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: sbstrade.cz - NEVÁHEJTE DOŽIVOTNÍ SLEVA 20%-40%.
PříspěvekNapsal: pát 22. črc 2011 11:13:52 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 22. črc 2011 11:05:56
Příspěvky: 1
Hodnocení: 0 (0%)
Hezký článek, ale realita je jinde. Já jsem se informoval zda mohu zboží prezentovat přes internet. Ujišťovali mě že ano, tak jsem poslal 150,- Kč za registrci. Přišla mi smlouva kde to bylo výslovně zakázáno. Povolit to může jedině šéf, ale na emaili nikdo nereaguje, psal jsem už tři na různé jejich adresy i šéfovi a odpověď nikdy žádná. Jediný kdo zvedne telefon je náborářka nových dealerů, logicky. Fuj, hnus. Karel Dubský.Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: sbstrade.cz - NEVÁHEJTE DOŽIVOTNÍ SLEVA 20%-40%.
PříspěvekNapsal: úte 17. pro 2013 0:51:44 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. pro 2013 19:02:27
Příspěvky: 3
Hodnocení: 0 (0%)
Je to lež, Žádná doživotní sleva už není. Čtěte dál.
jak jistě víte SBS docela nečekaně a bez varování ukončila MLM a otevřela shop. Bohužel teď před Vánocemi. Svůj názor si ponechám pro sebe, ale vím že mnoho prodejců to postavilo do nelehké situace. Rozhodně my co jsme budovali síť zákazníků i prodejců te´d nehodláme předat naše zákazníky SBS za 10% z prvního nákupu a to není ještě jisté zdali to tak bude. Systém vykazuje chyby a odměna je pouze za první nákup - další nákup si zákazník neotevře váš e-mail. Nemá důvod. Půjde rovnou do shopu.

Mnozí OZ rezignují ale není důvod. My máme řešení. Můžete změnit firmu jako OZ, zákazníky si ponechte a tvořte síť i nadále. Abych to upřesnil. Jsem prodejcem šperků již 17 let ale nejen pro SBS ale pracuji jsem na bázi MLM pro dvě další firmy a působím i soukromě v oblasti magnetických šperků a magnetoterapie, tudíž mne tak náhlá změna jakou udělalo SBS neodstavila a rozhodně ji nemám v úmyslu dát svých 2000 zákazníků.

S firmou se kterou nabízíme možnost pokračovat jako OZ máme již 12 let dobrou zkušenost, působí v oblasti šperků a vše funguje. Jedinou věcí je, že ani jedna prozatím nevyrábí ani nedováží pozlacené šperky, ale již se na i na této variantě pracuje a po Novým roce bude i pozlacené zboží. Nebude ale od SBS trade ani žádná Subage. jde o nové technologie, které zaručí šperků to co zákazník požaduje - trvanlivost a dlouhou. Máte li zájem a víte o dalších OZ oslovte je a přiveďte si je k nám - tedy abych upřesnil k firmě nebo obou firmám pro které pracujeme i my. Děláme MLM, internetový prodej a pokud budete mít zájem pošlu Vám kontakt . Zde je kontak jak postupovat pokud Vás oslovil tento e-mailNejde mi o to znevažovat SBS. Naopak, byl jsem tam velmi spokojen, ale o to více mne zaskočilo, že změna proběhla před Vánoci a bylo nabídnuto 10% za zákazníka. Je to jako živit se autodopravou a prodat auto. Nic méně je to věc SBS, bohužel pro nás nereálná a ztrátová. sama víte že reklama a po netu stojí peníze a velké - tudíž 10% za zákazníka který mi nezůstane považuji za velmi málo.

Děkuji za Váš čas a pokud máte zájem opět budovat síť a prodávat , budu se těšit na váš e-mail.

S pozdravem a úctou
František Navrátil - majitel shopu iŠperky.cz
// Admin edit:
Diskuzní téma SBS Trade zde: viewtopic.php?f=16&t=60Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: e-mail.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.Další fóra: WebTrh.cz, SEOForum.cz, WebDeal.cz, CZEMoney, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam