Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je čtv 25. dub 2024 19:51:31

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Co je MLM?

MLM je trochu jiné než Provizní programy - Affiliate. U jednoduchých provizních programů vyděláváme provize/bonusy pouze z nákupů lidí, kterým sami doporučíme internetovou stránku/produkty. U MLM však dostáváme bonusy/provize i za nákupy lidí, které přivedli lidé, které jsme přivedli my. Může být mnoho úrovní. Vytváří se tedy jakási prodejní víceúrovňová síť v níž každý má možnost vydělávat tím, že doporučuje síť/produkty dalším lidem. Zároveň pomáhá lidem, kteří jsou pod ním aby dělali totéž a tím zvyšuje příjem jim i sobě. Při dostatečném úsilí je možné si takto vytvořit částečně pasivní příjem.

Můžete zde najít i podvodné projekty, nenechte se oklamat a nevkládejte čas peníze které nechcete ztratit. Podvodný projekt se tváří jako solidní "firma" ale pak náhle přestane vyplácet a vy jste bezbraní.

Diskutujte prosím o tom, co je MLM zde v diskuzním tématu.., pokud znáte novou MLM firmu, která tu ještě není, prosím vytvořte pro ni nové téma.

sbstrade.cz


Multi-Level Marketing fórum - ANGLICKÉ Firmy a programy používající síťový marketing MLM (Multi level Marketing). Víceúrovňový prodej, provize z prodeje affiliate. Pro přehlednost zakládejte prosím pouze 1 téma na 1 program. Zkuste nejprve hledat jméno programu a pokud téma již existuje, přidejte své zkušenosti.

Nová témata:
1) hledejte jméno programu (např. hledaná fráze: jmenofirmy.com) a pokud téma již existuje, přidejte své zkušenosti.. Nezakládejte duplicity.
2) Název tématu např.: "JmenoFirmy.cz - parfémy" (aby se v tom dobře orientovalo, začínat jménem domény a pokud chcete, přidat nějakou klíčovou informaci k dané firmě)


Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: sbstrade.cz
PříspěvekNapsal: ned 18. říj 2009 12:02:34 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 20. bře 2009 19:38:08
Příspěvky: 5
Bydliště: UH. HRADIŠTĚ
Hodnocení: 0 (0%)
:call

Proč se stát členem SBS TRADE?
ZA REGISTRACI STŘÍBRNÝ ŠPERK ZDARMA !! :sun
Zanedbatelné vstupní náklady. Registrační poplatek za neuvěřitelných 55 Kč,bez povinných nákupu s doživotní slevou 20%
TAK TOHLE SI MŮŽE DOVOLIT JIŽ KAŽDÝ!
Od 24. června 2009 registrace za pouhých 55 Kč ( 2 EUR )- bez
poštovného /dle tarifu pošty/
Nová registrace s doživotní slevou 20% za 55 Kč / 2 EUR
Tato registrační sada obsahuje:
NOVÝ katalog SBS TRADE- sešitové vydání- ceny již u výrobků
plastová měrka na prsteny
informační a školící materiály
doživotní slevy 20%

- http://www.sbstrade.cz/cz/aktuality.php
Vaše kariéra s SBS Trade. :clap
Nechce se vám jenom prodávat? Co vás čeká chcete-li s firmou spolupracovat aktivněji?
Jako registrovaný prodejce máte jedinečnou možnost zahájit i vlastní podnikámí.
Můžete stát, že chcete do svého týmu získat šikovného člověka o kterém víte, že by si také rád přivydělal.
Společnost SBS Trade vás odméní také za registrace nových členů- prodejců. Máte tedy další možnost jak si radikálně zvýšit své příjmy a vyzkoušet si, jaké je být managerem své skupiny členů společnosti SBS Trade.
Protože nejste omezeni regionem - můžete využít svého PC - a registrovat nové zájemce z celé ČR, Slovenska, Maďarska.....protě všude, kde jste schopní komunikovat s lidmi.
Pokud přivedete firmě nového člověka firma Vás za to odmění po dobu 5 týdnů 33%z výdělku nového člena a to výplatou provizí na Váš účet!
Pro distributory na pozici prodejce je to skvělá možnost vyzkoušet si, jaké je to být managerem a dostávat štědře zaplaceno za činnost Vašich nových spolupracovníků.Zároveň také nejlepší cesta k opravdové pozici manager.
Managerům se totiž k této odměně připočítává dalších minimálně 40% ze zisku kteréhokoliv prodejce kdekoliv v jeho týmu a to natrvalo.
Tak řekněte - není to nádhera? :) Která společnost vám nabízí okamžitou doživotní slevu 20%, bez závazných povinných odběrů? Bez měsíčních poplatků?.? Navíc prémii 33% po dobu 5 týdnů z výdělků nového člena, kterého si zaregistrujete? Povím Vám to. Žádná jiná firma Vám toto nenabídne
Co je ještě důležité zmínit!?
Na provize si sáhnou konečně i prodejci, kteří tak doposud měli jen zisk z prodeje svého. Nyní prostě za každého nového prodejce budou dostávat 33% i prodejce, který se dnes zaregistruje a třeba už zítra zaregistruje svého kamaráda, může počítat s tím,že už i mu se za prodeje svého kolegy provize z jeho prodejů, načítat prostě budou a to celých 5 týdnů..!!!Tohle je prostě stavěno tak, aby to motivovalo všechny prodejce nejen registrovat,ale taky pomáhat a komunikovat se svými novými prodejci!
A v čem je společnost vyjímečná - není žádná firma na našem trhu, která by jí byla konkurentem. S takovými produkty a hlavně touhle kvalitou, jsme na trhu už několik let pořád jediní.
Super příležitost pro vás
– z každého vámi registrovaného nového prodejce vám náleží po dobu 5. týdnů 33% z jeho výdělku. Která firma je schopna vám toto nabídnout?
Toto jsou okamžité zisky, které můžete mít hned na počátku tohoto businessu.
A/ Rychlostní premie číslo 1
Každý prodejce, který do 5ti týdnů od své registrace, udělá svými nákupy 550 bodů / což je nákup během 5ti týdnů v hodnotě 5500Kč/, získává poukaz na volný výběr atraktivních magnetických a hematitovývh šperků v hodnotě 1100Kč /1485Sk.
B/ Rychlostní premie číslo 2
Pokud bude první objednávka nového prodejce do 5ti týdnů od jeho registrace v celkové výši 15.000Kč, tak nejen že bude okamžitě počítána se slevou 20% - z pozice P2, ale zároveň získává poukaz na volný výběr šperků z kolekce magnetických a hematitových šperků v hodnotě 2200Kč / 2970Sk
Pokud se Vám podaří získat svými vlastními nákupy do 5 týdnů od registrace 550 bodů ( 1 bod=10,-kč/Sk ), získáte poukaz na volný výběr atraktivních léčebných magnetických šperkův ceně 1100,-Kč/1485,-Sk.

Výhodou je, že se nevážete k žádným povinným odběrům, neexistují žádné obnovovací poplatky, nikdo vás nenutí na žádné školení a schůze a pouze vy si určujete, kdy se budete prodejem zabývat. Vaše sleva na nákup 20% bude už doživotní a i kdyby jste rok nebo dva neprodala ani prstýnek,což pochybuji,že by se něco takového mohlo stát,vaše dosažená sleva vám už zůstane navždy.
ZAUJALA VÁS TATO PŘÍLEŽITOST?
Máte skutečně zájem o spolupráci a výdělek s firmou SBS Trade? :hand
KONTAKTUJE MĚ:[email protected]
K registraci není nutná osobní schůzka. Pokud máte zájem o registraci stačí Mě napsat - Vaše jméno, příjmení, přesnou adresu, telefon, e-mail a já vám zašlu vše potřebné k vyřízení.
Při rychlé komunikaci můžete mít balíček do týdne doma. V balíčku je přiložena obchodní smlouva, do které doplníte Vaše zbývající potřebné údaje, jedno vyhotovení si ponecháte a jedno pošlete zpět na adresu, která je uvedena v balíčku.
Na brzký kontakt :hand a spolupráci.Eva Chrástková


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: sbstrade.cz - NEVÁHEJTE DOŽIVOTNÍ SLEVA 20%-40%.
PříspěvekNapsal: pát 22. črc 2011 11:13:52 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 22. črc 2011 11:05:56
Příspěvky: 1
Hodnocení: 0 (0%)
Hezký článek, ale realita je jinde. Já jsem se informoval zda mohu zboží prezentovat přes internet. Ujišťovali mě že ano, tak jsem poslal 150,- Kč za registrci. Přišla mi smlouva kde to bylo výslovně zakázáno. Povolit to může jedině šéf, ale na emaili nikdo nereaguje, psal jsem už tři na různé jejich adresy i šéfovi a odpověď nikdy žádná. Jediný kdo zvedne telefon je náborářka nových dealerů, logicky. Fuj, hnus. Karel Dubský.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: sbstrade.cz - NEVÁHEJTE DOŽIVOTNÍ SLEVA 20%-40%.
PříspěvekNapsal: úte 17. pro 2013 0:51:44 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. pro 2013 19:02:27
Příspěvky: 3
Hodnocení: 0 (0%)
Je to lež, Žádná doživotní sleva už není. Čtěte dál.
jak jistě víte SBS docela nečekaně a bez varování ukončila MLM a otevřela shop. Bohužel teď před Vánocemi. Svůj názor si ponechám pro sebe, ale vím že mnoho prodejců to postavilo do nelehké situace. Rozhodně my co jsme budovali síť zákazníků i prodejců te´d nehodláme předat naše zákazníky SBS za 10% z prvního nákupu a to není ještě jisté zdali to tak bude. Systém vykazuje chyby a odměna je pouze za první nákup - další nákup si zákazník neotevře váš e-mail. Nemá důvod. Půjde rovnou do shopu.

Mnozí OZ rezignují ale není důvod. My máme řešení. Můžete změnit firmu jako OZ, zákazníky si ponechte a tvořte síť i nadále. Abych to upřesnil. Jsem prodejcem šperků již 17 let ale nejen pro SBS ale pracuji jsem na bázi MLM pro dvě další firmy a působím i soukromě v oblasti magnetických šperků a magnetoterapie, tudíž mne tak náhlá změna jakou udělalo SBS neodstavila a rozhodně ji nemám v úmyslu dát svých 2000 zákazníků.

S firmou se kterou nabízíme možnost pokračovat jako OZ máme již 12 let dobrou zkušenost, působí v oblasti šperků a vše funguje. Jedinou věcí je, že ani jedna prozatím nevyrábí ani nedováží pozlacené šperky, ale již se na i na této variantě pracuje a po Novým roce bude i pozlacené zboží. Nebude ale od SBS trade ani žádná Subage. jde o nové technologie, které zaručí šperků to co zákazník požaduje - trvanlivost a dlouhou. Máte li zájem a víte o dalších OZ oslovte je a přiveďte si je k nám - tedy abych upřesnil k firmě nebo obou firmám pro které pracujeme i my. Děláme MLM, internetový prodej a pokud budete mít zájem pošlu Vám kontakt . Zde je kontak jak postupovat pokud Vás oslovil tento e-mail



Nejde mi o to znevažovat SBS. Naopak, byl jsem tam velmi spokojen, ale o to více mne zaskočilo, že změna proběhla před Vánoci a bylo nabídnuto 10% za zákazníka. Je to jako živit se autodopravou a prodat auto. Nic méně je to věc SBS, bohužel pro nás nereálná a ztrátová. sama víte že reklama a po netu stojí peníze a velké - tudíž 10% za zákazníka který mi nezůstane považuji za velmi málo.

Děkuji za Váš čas a pokud máte zájem opět budovat síť a prodávat , budu se těšit na váš e-mail.

S pozdravem a úctou
František Navrátil - majitel shopu iŠperky.cz




// Admin edit:
Diskuzní téma SBS Trade zde: viewtopic.php?f=16&t=60


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam