České Fórum
http://ceskeforum.com/

Crowdfunding - Rozjíždíme business v ČR a SK - možnost MLM
http://ceskeforum.com/viewtopic.php?f=160&t=15261
Stránka 1 z 1

Autor:  Jan Krejci [ ned 25. srp 2019 7:08:17 ]
Předmět příspěvku:  Crowdfunding - Rozjíždíme business v ČR a SK - možnost MLM

Dobrý den,

jak vidíte v názvu, rád bych zde představil možnost, jak si zajistit pasivní příjem. V první řadě chci říct, že se jedná o oficiální společnost, registrovanou v obchodním rejstříku, její majitel se neschovavá a je ho opravdu dost vidět. Ať už každý týden online na živých vysíláních, nebo osobně, na častých schůzkách pro investory. To jen abych se vyhnul prvotnímu návalu neopodstatněných nařknutí.

Ale pojďme k věci. Jedná se o možnost, podílet se na výstavbě 24/7 PrádlomatKiosků, které nepotřebují obsluhu - v Česku ani na Slovenskou, zatím takovýhle kiosek nebyl ani jeden. My nyní stavíme už druhý ( oficiální spuštění druhého je v Pardubicích 28. srpna. ), první již funkční stojí 3 měsíce v Rychnově nad Kněžnou. Návštěvnost se nám zvyšuje a celé schéma už má reálné základy včetně statistik, kde každý zájemce může vidět, jestli se jedná o výhodnou možnost, nebo ne.
Jen zmíním, že se zaměřujeme i na marketing a domlouváme společnosti, které službu využívají z důvodu rychlosti, ceny a kvality. O návštěvníky tak není nouze a graf stoupá v průměru o 30% měsíčně.

Peníze, které kiosky vydělají se následně rozdělují mezi investory (Dle smlouvy) a tím pádem se z nich stává zdroj peněz o který není třeba nějak extra pečovat. Samozřejmě, možnosti jsou - jako třeba síťování (MLM) ve kterém si přijdou na své leadeři, ale i úplní nováčci, protože se zaměřujeme i na vždělávání a to formou živých vysílání každé pondělí, středu a neděli.

Rád bych s Vámi sdílel své video, kde tento kiosek popisuji a pokud zrovna Vás zaujme funkčnost, cílová skupina, nebo nápad samotný, dejte mi vědět na Facebooku, ať se domluvíme jak dál.
Díky za pozornost.

Mějte se.

[youtube] https://www.youtube.com/watch?v=pc7Znoa-PL8&list=PLo6YOS4smKRY78ijwjLKWezLXA6Lz7Nqh [/youtube]

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/