Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je čtv 18. dub 2024 1:15:27

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

revolucni prijem


Možnosti výdělku v češtině, mající oficiální české internetové stránky (web). NEpatří sem výdělky typu HYIP, Klikačky, Surfbary, MLM, ty mají již své sekce zde.

Nové téma: Jako první do názvu diskuzního tématu uveďte adresu/doménu. Např.: FirmaABC.cz - prodej doplňků stravy


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: revolucni prijem
PříspěvekNapsal: pát 22. čer 2012 23:25:00 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 11. led 2012 23:34:06
Příspěvky: 65
Hodnocení: 0 (0%)
V tomto projektu vyděláváte peníze dvojím způsobem – investováním do zlata a zprostředkováním těchto investic.

Nejprve získáte zdarma přístup do své virtuální kanceláře. Poté vám přidělíme váš vlastní jedinečný odkaz směřující na tyto stránky, např.
www.revolucni-prijem.cz/1D1BFF
Vaším úkolem bude jej šířit dále, avšak vždy dodržujte etický kodex naší společnosti.

Mnoho z těch, kteří si váš odkaz přečtou, se zaregistruje do projektu Revolučního příjmu. Za každého, kdo provede registraci přes váš odkaz získáváte finanční odměnu 1000 Kč. Díky unikátnímu kódu, který bude váš odkaz obsahovat, budeme vědět, že odměna náleží právě vám. Prostřednictvím vašeho odkazu se může zaregistrovat neomezený počet lidí!

Už víte, že dostanete finanční odměnu za každého uživatele, který se na tyto stránky přihlásí skrze váš unikátní odkaz. To ale není váš jediný příjem.

Rozhodli jsme se navíc vyplácet tzv. bonusy ze struktury. Oč jde?

Protože všichni, kteří se na tyto stránky zaregistrují, budou pokračovat v jejich šíření pod svými unikátními kódy, bude brzy možné sledovat strukturu, která se takto bude utvářet. Dejme tomu, že vaším prostřednictvím se zaregistrují tři lidé a každý z nich zaregistruje další tři atd.

Struktura v tomto případě bude mít takovou podobu, jakou vidíte na ilustračním obrázku, a vy obdržíte částku 250 Kč za každého takto zaregistrovaného uživatele až do 6. úrovně vaší struktury!

Váš celkový výdělek v tomto případě je 275 250 Kč!
www.revolucni-prijem.cz/1D1BFF


Naposledy upravil minimax dne pon 17. pro 2012 20:01:42, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: revolucni prijem
PříspěvekNapsal: čtv 02. srp 2012 17:47:12 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 02. srp 2012 17:43:55
Příspěvky: 4
Hodnocení: 0 (0%)
Chcete si jednoduše přivydělat z pohodlí svého domova? Vše potřebné najdete na: revolucni-prijem.cz/1B0384


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Super výdělek
PříspěvekNapsal: čtv 02. srp 2012 17:50:38 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 02. srp 2012 17:43:55
Příspěvky: 4
Hodnocení: 0 (0%)
Dobrý den,

dlouhou dobu jsem hledal nějaký ten přivýdělek na internetu, jelikož u pořítače a internetu trávím spousty času. Navštívil jsem dost webů,které se tohoto tématu týkají a vyzkoušel většinu nabýzených přívýdělků. Začal jsem klikačkami a e-mailovkami, ale prostě za týden jsem si vydělal asi 30 Kč což pro mě nebyla dostatečná částka, která by mi za to stála.Vyplňování dotazníků bylo lepší, ale chodilo jich příliš málo. Stále jsem hledal a nakonec narazil na jednu nabídku od společnosti zabívající se zdravou výživou (ostatně inzerátů a odkazů na tento přivýdělek narážím dnes a denně), která mě ohromila.Šel jsem do toho.Ze začátku jsem platil za DVD k zaškolení, pak to byly manuály a nakonec jsem si musel koupit zboží v hodnotě několika desítek tisíc. Samozřejmě úspěch s prodejem těchto výrobků byl nulový a po měsíci snažení shánění odběratelů jsem to zabalil. Třešničkou na dortu bylo, že asi za týden po ukončení se mi ozval člověk, který ode mě tyto výrobky odkoupil.Samozřejmě za pětinovou cenu.Proto jsem si řekl už dost.

Jediná věc, které se věnuji a na které se drobet dá vydělat je :


http://www.revolucni-prijem.cz/1B0384

Neslibuji vám, že budete mít za měsíc postavenou novou vilu a celé léto proležíte u moře. Jen říkám, že je to podle mě jeden z nejlepších přívýdělků na internetu. Máte-li drobet snahu a chuťi investovat trochu času této příležitosti, tak na této adrese máte možnost si vše vyzkoušet zcela zdarma. Sami uvidíte zda se to vyplatí či ne. Nikomu nic neplatím a mám možnost i něco investovat do své budoucnosti.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam