Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je sob 03. pro 2022 21:01:35

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

mailpro.cz


Možnosti výdělku v češtině, mající oficiální české internetové stránky (web). NEpatří sem výdělky typu HYIP, Klikačky, Surfbary, MLM, ty mají již své sekce zde.

Nové téma: Jako první do názvu diskuzního tématu uveďte adresu/doménu. Např.: FirmaABC.cz - prodej doplňků stravy


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: mailpro.cz
PříspěvekNapsal: pát 04. říj 2013 14:32:29 
Offline
100 příspěvků
100 příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: úte 04. pro 2012 17:47:33
Příspěvky: 107
Hodnocení: 0 (0%)
http://www.mailpro.cz/21dd773cc0608d59874d21d4216c5cdd

Po registraci se vám připíše na účet 100,- Kč

Odměna za přečtený mail 5-8 Kč dle výše levelu

Obchodní podmínky:Všeobecné obchodní podmínky portálu MailPro.
I. Úvodní ustanovení

1.1 Internetovým portálem se rozumí internetový portál MailPro dostupný na adrese http://www.mailpro.cz

1.2 Reklamní činností se rozumí obchodní činnost provozovatele, ke které se provozovatel zavázal na základě smlouvy se zájemcem. Reklamní činnost spočívá ve vytváření, zveřejňování a šíření reklamních produktů, a to zejména prostřednictvím internetového portálu.

1.3 Zájemcem se rozumí podnikající fyzická nebo právnická osoba odlišná od uživatele a provozovatele, pro kterou provozovatel na základě vzájemného smluvního vztahu vykonává reklamní činnost.

1.4 Uživatelem se rozumí fyzická osoba, která si na internetovém portálu zaregistrovala uživatelský účet, a na jejíž emailovou adresu provozovatel zasílá propagační emaily a dotazníky, které tato osoba pročítá a vyplňuje.

1.5 E-mailovou adresou se rozumí emailová adresa uvedená uživatelem při registraci uživatelského účtu, prostřednictvím které se uživatel na uživatelský účet nadále přihlašuje, a na kterou zprostředkovatel zasílá uživateli reklamní emaily a dotazníky.

1.6 Uživatelským účtem se rozumí účet uživatele na internetovém portálu, jež je veden ke konkrétní emailové adrese. Uživatelský účet eviduje počet uživatelem pročtených reklamních emailů, počet vyplněných dotazníků, celkovou výši získané odměny a zároveň umožňuje uživateli interakci s provozovatelem.

1.7 Reklamním emailem se rozumí emailová zpráva zaslaná provozovatelem uživateli na jeho emailovou adresu. Reklamní email obsahuje odkaz, po jehož rozkliknutí se uživateli zobrazí konkrétní reklamní prezentace. Po shlédnutí této reklamní prezentace bude uživateli připsána na jeho uživatelský účet příslušná odměna.

1.8 Dotazníkem se rozumí formulář se sadou otázek zaslaný provozovatelem na emailovou adresu uživatele. Dotazník se uživateli zobrazí po rozkliknutí odkazu v emailové zprávě. Po zodpovězení sady otázek bude uživateli připsána na jeho uživatelský účet příslušná odměna.

1.9 Level se rozumí dosažený stupeň spolupráce uživatele a provozovatele. Level je určující pro výši odměny získané v konkrétním případě, ale zároveň i pro minimální výši čerpání odměny, náročnost otázek v rámci dotazníku, jakož i pro maximální výši bonusu. Možnost zvolit si vyšší Level je fakultativní a odvíjí se od celkové výše dosažené odměny.
II. Proces registrace

2.1 Uživatel při registraci uvede emailovou adresu, na kterou mu bude zaslán aktivační email.

2.2 Po otevření aktivačního emailu uživatel zadá své registrační heslo, čímž je proces registrace dokončen a uživateli je vytvořen uživatelský účet.

2.3 Uživatel se přihlašuje na uživatelský účet zadáním emailové adresy a registračního hesla do příslušné kolonky na internetovém portálu.

2.4 Uživatel je oprávněn mít na internetovém portálu registrován pouze jeden účet.
III. Odměna a její čerpání

3.1 Odměnou se rozumí finanční částka, kterou uživatel obdrží po pročtení reklamního emailu a vyplnění dotazníku.

3.2 Každý nově registrovaný uživatel obdrží odměnu 100,- Kč.

3.3 Uživatel na Level 1 obdrží za pročtení reklamního emailu odměnu ve výši až 5,- Kč a za vyplnění dotazníku odměnu ve výši až 20,- Kč.

3.4 Uživatel na Level 1 je oprávněn čerpat odměnu v minimální výši 1000,- Kč, poté co jeho celková odměna dosáhne minimální výše 1000,- Kč.

3.5 Uživatel na Level 2 obdrží za pročtení reklamního emailu odměnu ve výši až 7,- Kč a za vyplnění dotazníku odměnu ve výši až 50,- Kč.

3.6 Uživatel na Level 2 je oprávněn čerpat odměnu v minimální výši 2000,- Kč, poté co jeho celková odměna dosáhne minimální výše 2000,- Kč.

3.7 Uživatel na Level 3 obdrží za pročtení reklamního emailu odměnu ve výši až 10,- Kč a za vyplnění dotazníku odměnu ve výši až 100,- Kč.

3.8 Uživatel na Level 3 je oprávněn čerpat odměnu v minimální výši 3000,- Kč, poté co jeho celková odměna dosáhne minimální výše 3000,- Kč.

3.7 Uživatel na Level 4 obdrží za pročtení reklamního emailu odměnu ve výši až 13,- Kč a za vyplnění dotazníku odměnu ve výši až 100,- Kč.

3.8 Uživatel na Level 4 je oprávněn čerpat odměnu v minimální výši 4000,- Kč, poté co jeho celková odměna dosáhne minimální výše 4000,- Kč.

3.7 Uživatel na Level 5 obdrží za pročtení reklamního emailu odměnu ve výši až 15,- Kč a za vyplnění dotazníku odměnu ve výši až 100,- Kč.

3.8 Uživatel na Level 5 je oprávněn čerpat odměnu v minimální výši 5000,- Kč, poté co jeho celková odměna dosáhne minimální výše 5000,- Kč.

3.9 Provozovatel určuje konkrétní výši odměny, jež uživateli přísluší za pročtení reklamního emailu a za vyplnění dotazníku, na základě smluvního vztahu se zájemcem. Výše odměny v konkrétním případě bude vždy uvedena v příslušném reklamním mailu či dotazníku.

3.10 Vznikne-li uživateli právo čerpat odměnu a uživatel na svém uživatelském účtu zvolí možnost čerpat odměnu, je provozovatel povinen převést do 3 dnů příslušnou částku na bankovní účet zadaný uživatelem.

3.11 Po vyplacení odměny se celková odměna na uživatelském účtu sníží o vyplacenou částku.
IV. Práva a povinnosti uživatele

4.1 Uživatel se registrací stává uživatelem na Level 1.

4.2 Uživatel na Level 1 je oprávněn po dosažení celkové odměny ve výši 1000,- (nebo dosažení třiceti registrovaných uživatelů prostřednictvím zaslané pozvánky) stát se uživatelem na Level 2, a to zvolením příslušné možnosti na internetovém portálu.

4.3 Uživatel na Level 2 je oprávněn po dosažení celkové odměny ve výši 3000,- (nebo dosažení šedesáti registrovaných uživatelů prostřednictvím zaslané pozvánky) stát se uživatelem na Level 3, a to zvolením příslušné možnosti na internetovém portálu.

4.4 Uživatel na Level 3 je oprávněn po dosažení celkové odměny ve výši 3000,- (nebo dosažení devadesáti registrovaných uživatelů prostřednictvím zaslané pozvánky) stát se uživatelem na Level 4, a to zvolením příslušné možnosti na internetovém portálu.

4.5 Uživatel na Level 4 je oprávněn po dosažení celkové odměny ve výši 3000,- (nebo dosažení sto dvaceti registrovaných uživatelů prostřednictvím zaslané pozvánky) stát se uživatelem na Level 5, a to zvolením příslušné možnosti na internetovém portálu.

4.6 Uživatel je oprávněn doporučit třetím osobám registraci na internetovém portálu.

4.4 Uživatel má nárok získat bonus podle článku IV. těchto podmínek, pokud jej třetí osoba při registraci identifikuje jako osobu, která jí registraci doporučila. Nárok zpětně zaniká, pokud tato osoba po registraci nepotvrdí přečtení alespoň 3 emailů které obdrží, nebo pokud bude celkový počet nepotvrzených emailů 10.

4.5 Uživatel je povinen zdržet se při činnosti podle bodu 5.3 těchto podmínek jakékoliv manipulace či nátlaku, jakož i zdržet se šíření nepravdivých nebo zkreslených údajů o činnosti provozovatele. Uživatel v případě činnosti dle bodu 5.3 těchto podmínek jedná svým jménem a na svůj účet.

4.6 Uživateli není povolena duplicita. Tzn. každý uživatel je oprávněn vystupovat pouze pod jednou registrací, tedy pod jedním uživatelským účtem.

4.7 Uživatel je povinen zdržet se jednání, jež by mohlo poškodit dobré jméno provozovatele nebo mít negativní dopad na jeho obchodní činnost.
V. Práva a povinnosti provozovatele

5.1 Provozovatel je oprávněn zrušit uživatelský účet uživatele včetně nastřádané odměny v případě, že se uživatel bez předchozího vyrozumění provozovatele na svůj účet nepřihlásí po dobu delší než 2 měsíce. Uživatel nemá právo na náhradu nastřádané odměny.

5.2 Provozovatel je oprávněn zrušit uživatelský účet uživatele včetně nastřádané odměny v případě, že bude zjištěna duplicita uživatele. Uživatel nemá právo na náhradu nastřádané odměny.

5.3 Provozovatel není povinen zasílat uživateli určitý minimální počet reklamních emailů či dotazníků. Počet provozovatelem zasílaných reklamních emailů a dotazníků se odvíjí od aktivity a spolehlivosti uživatele, jakož i reklamní činnosti poptávané po provozovateli.

5.3 Uživatel je oprávněn doporučit třetím osobám registraci na internetovém portálu.
VI. Ochrana osobních údajů

6.1 Provozovatel zpracovává osobní údaje uživatele od okamžiku jeho registrace.

6.2 Ochrana osobních údajů uživatele je zajištěna v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

6.3 Uživatel souhlasí se zpracováním jím uvedených údajů (tj. s jejich shromažďováním, ukládáním na nosiče informací, zpřístupňováním, úpravou nebo pozměňováním, vyhledáváním, používáním, předáváním, šířením, uchováváním, tříděním nebo kombinováním, blokováním a likvidací) v rozsahu emailové adresy, pohlaví a obce, ve které má uživatel trvalé bydliště a k účelu pro zasílání reklamních emailů a dotazníků, jakož i pro účely vyplácení odměny. Osobní údaje budou zpracovávány po dobu neurčitou.

6.4 Uživatel je povinen uvádět údaje správné, pravdivé a přesné, stejně tak je povinen informovat bez zbytečného odkladu o změně těchto údajů provozovatele. Uživatel si je vědom toho, že se jedná o poskytnutí dobrovolné.

6.5 Provozovatel, jako správce osobních údajů, může pověřit zpracováním třetí osobu jako zpracovatele. Aktuální seznam zpracovatelů osobních údajů bude v takovém případě zveřejněn na internetovém portálu.

6.6 Uživatel může souhlas se zpracováním osobních údajů provozovatelem odvolat písemným oznámením doručeným provozovateli a byl informován o jeho právech podle § 12 a § 21 uvedeného zákona, zejména svého práva být na požádání informován o tom, jaké osobní údaje o jeho osobě provozovatel zpracovává a práva na opravu či změnu případných nesprávných, nepravdivých nebo neúplných osobních údajů.

6.7 Bude-li se uživatel domnívat, že provozovatel provádí zpracování osobních údajů v rozporu se zákonem či ochranou soukromého a osobního života uživatele, je oprávněn požádat provozovatele o vysvětlení a požadovat, aby odstranil závadný stav. Uživatel se rovněž může obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů.

6.8 Provozovatel prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje jen v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem, k němuž byly shromážděny. Zaměstnanci provozovatele nebo jiné fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy s provozovatelem a další osoby jsou povinny zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.

6.9 Uživatel souhlasí se zasíláním aktuálních nabídek zveřejněných na internetovém portálu. Tento souhlas je dobrovolný a může být kdykoliv odvolán.
VII. Autorská práva

7.1 Provozovatel je vlastníkem internetového portálu.

7.2 Internetový portál je autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorského zákona, ve znění pozdějších předpisů. Provozovatel vykonává veškerá práva vztahující se k internetovému portálu.

7.3 Obsah internetového portálu nelze uchovávat, upravovat, šířit, ani k němu vykonávat jiná majetková práva, nedá-li provozovatel k takovému jednání předem písemný souhlas.
VIII. Závěrečná ustanovení

8.1 Provozovatel nenese odpovědnost za webové prezentace jiných subjektů, na něž internetový portál odkazuje.

8.2 Provozovatel je oprávněn všeobecné obchodní podmínky kdykoliv jednostranně změnit.

8.4 Provozovatel je oprávněn využívat získané kontakty prostřednictvím portálu mailpro k dalším obchodním aktivitám.

8.5 Uživatel je vázán smluvními podmínkami uvedenými na internetovém portálu v den odeslání objednávky, není-li jiné dohody.

8.6 K řešení případných sporů, nebudou-li vyřešeny domluvou, jsou příslušné soudy České republiky.

8.5 Tyto smluvní podmínky nabývají účinnosti dne 10. 5. 2013


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: mailpro.cz
PříspěvekNapsal: pát 18. říj 2013 10:06:28 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. pro 2008 20:21:52
Příspěvky: 2554
Hodnocení: 0 (50%)
Kolik zasílají emailů? je to alespoň 2 měsíčně? 8kč za email je hodně, podle mě se inzerentům vyplatilo kdyby to bylo tak 0,1kč a nebo více v případě cílení podle zájmů.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: e-mail.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam