Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je stř 22. kvě 2024 20:49:21

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

rychly-vydelek.cz


Pouze klikačky se stránkami komplet v češtině a nebo slovenštině.

POZOR: před registrací do klikačky si do internetového vyhledávače vložte její název a přidejte slovo zkušenosti a recenze. Je možné, že většina klikaček jsou podvody a nevyplatí vás. Ušetříte si tím čas.


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: rychly-vydelek.cz
PříspěvekNapsal: pát 04. říj 2013 14:27:56 
Offline
100 příspěvků
100 příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: úte 04. pro 2012 17:47:33
Příspěvky: 107
Hodnocení: 0 (0%)
http://www.rychly-vydelek.cz/345wc245862c2b

Ještě vás seznámím s jednou možností přivýdělku - zatím je registrováno 274 členů.

Jmenuje se to ReklamníMaily (pozor neplést si to z ReklamníMail), ale registrační link přijde na rychlý -výdělek aby vás to nemátlo.

Je to zase reklamní klikačka, maily vám chodí na vaši mailovou adresu.

Po registraci se vám na účet připíše 150 Kč.
za 10 zaregistrovaných lidí dostaneš za každého 35 Kč.


Registrovat můžeš i více ldií, ale to již nic nedostaneš.

Řekněte nám o sobě co nejvíce.

Pokud kompletně vyplníte registrační formulář, tak nejen, že pro Vás budeme vybírat zajímavější reklamní sdělení, ale dokonce dostanete více za každý přečtený e-mail.

Doporučte službu svým známým

Za každého kamaráda, kterého doporučíte získáte až 35Kč. Stačí, když zde vyplníte jeho e-mail a my už se o zbytek postaráme. Pak už stačí jen počkat než kamarád potvrdí námi zaslaný odkaz a odměna je Vaše:)

Vyplňujte dotazníky

Čas od času Vám zašleme jednoduchý dotazník, kterému stačí věnovat pár minut. Za takto vyplněný dotazník Vám připíšeme odměnu.

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky projektu Reklamnimaily

I.

Základní ustanovení a definice pojmů

1. Projekt Reklamnimaily je internetový projekt dostupný na internetové adrese http://www.reklamnimaily, který se věnuje zprostředkování reklamních nabídek a poskytování dalších marketingových služeb Uživatelům, kteří za čtení Reklamních emailů získávají Odměnu, která jim po splnění podmínek daných VOP bude vyplacena.

2. Zprostředkovatelem je provozovatel projektu Reklamnimaily, tedy společnost Makléř radí s.r.o., IČ: 01873822, se sídlem Náměstí republiky 470/15, 74601 Opava, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 56826. Zprostředkovatel v rámci projektu Reklamnimaily poskytuje marketingové služby, při nichž vytváří pro Zadavatele vhodné reklamní produkty, které následně adresuje Uživatelům nebo poskytuje Zadavateli příležitost vytvořit si reklamní produkty svépomocí.

3. Uživatel je fyzická osoba starší 18 let se způsobilostí k právním úkonům, která se zapojila do projektu Reklamnimaily, zaregistrovala si Uživatelský účet a věnuje se čtení Reklamních emailů.

4. Zadavatel je fyzická nebo právnická osoba, která má zájem o služby Zprostředkovatele v oblasti reklamy, přičemž Zprostředkovatel pro Zadavatele vyvíjí marketingovou činnost směřovanou vůči Uživatelům.

5. VOP jsou tyto Všeobecné obchodní podmínky projektu Reklamnimaily v účinném znění.

6. Emailová adresa Uživatele je emailová adresa, kterou Uživatel zadal při registraci Uživatelského účtu. Na tuto emailovou adresu Zprostředkovatel Uživateli zasílá aktuální Reklamní emaily jakož i veškeré další informace a komunikaci.

7. Reklamní email je email, který obsahuje odkaz, po jehož aktivaci se Uživateli zobrazí konkrétní reklama, za jejíž zhlédnutí bude Uživateli připsána Odměna ve výši uvedené v tomto emailu.

8. Uživatelský účet slouží k interakci mezi Uživatelem a Zprostředkovatelem a tento účet vedený v systému Zprostředkovatele ke konkrétní Emailové adrese Uživatele obsahuje informace o počtu přečtených Reklamních emailů, získané Odměně a nastavení Uživatele.

9. Odměna je finanční odměna, která je Uživateli připisována za čtení Reklamních emailů Dotazníků jakož i další úkony dle VOP. Odměnu si Uživatel může vybrat po dosažení určité minimální výše Odměny stanovené VOP.

II.

Registrace a Uživatelský účet

1. Jako Uživatel se může registrovat pouze fyzická osoba starší 18 let se způsobilostí k právním úkonům na serveru http://www.reklamnimaily.cz/ v sekci „Registrace“, kde uvede svoji emailovou adresu, kraj, pohlaví, rok narození, uživatelské jméno a heslo. Na zadanou emailovou adresu bude následně zájemci o registraci doručen aktivační email s potvrzovacím odkazem. Po zadání aktivačního odkazu bude dokončena registrace a bude mu vytvořen Uživatelský účet, do kterého se Uživatel přihlásí prostřednictvím serveru http://www.reklamnimaily.cz/ zadáním Emailové adresy Uživatele a hesla Uživatele.

2. Uživatel je povinen při registraci uvést pravdivé údaje. Zprostředkovatel je oprávněn pravost těchto údajů kdykoli ověřit a při zjištění nedostatků Uživatele vyzvat k nápravě, pokud tak Uživatel do 10 dnů neučiní, je Zprostředkovatel oprávněn jeho účet zablokovat a následně smazat. V případě, že se na Uživatelském účtu nacházela Odměna, kterou si Uživatel dosud nevybral, propadá tato Odměna a všechny nároky s ní spojené ve prospěch Zprostředkovatele.

3. Uživatelský účet slouží Uživateli zejména jako informační médium o výši získané Odměny dle čl. III. odst. 9. VOP, a jako přehled o přečtených Reklamních emailech a doporučených Uživatelích

4. Uživatel může o službách Zprostředkovatele informovat a tyto služby doporučit dalším osobám, jejichž kontaktní údaje získal se souhlasem těchto osob. Při informování těchto osob je Uživatel povinen počínat si v souladu s dobrými mravy a v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, který nabyl účinnosti dne 7.9.2004. Při nevhodném chování se Uživatel vystavuje riziku smazání uživatelského účtu, jakož i postihu ze zákona vyplývajícího. Zprostředkovatel nenese žádnou právní zodpovědnost za chování Uživatele v jeho snaze o získání odměny za doporučení jiného Uživatele.

5. Zaregistruje-li se třetí osoba jakožto Uživatel na základě informování jiným Uživatelem dle čl. II odst. 4. VOP, obdrží Uživatel, který služby Zprostředkovatele této osobě doporučil a toto doporučení Zprostředkovateli prokázal, jednorázový Bonus ve výši 35,- Kč.

III.

Odměna

1. Za čtení Reklamních emailů získává Uživatel Odměnu, přičemž první Odměnu ve výši 150,- Kč Uživatel získá za registraci.

2. Uživatel může za přečtení Reklamního emailu získat Odměnu ve výši až 10,- Kč.

3. Zaregistruje-li se třetí osoba jakožto Uživatel na základě doporučení služeb Zprostředkovatele jiným Uživatelem, obdrží Uživatel, který služby Zprostředkovatele doporučil, jednorázový Bonus ve výši 35,- Kč. Uživatel na může získat Bonus maximálně za 10 nových Uživatelů, kteří se na základě jeho doporučení zaregistrují jakožto noví Uživatelé.

4. Bonusem se násobí pouze Odměna přidělená po získání Bonusu nikoli Odměna získaná Uživatelem před přidělením Bonusu.

5. Zprostředkovatel určuje výši získané Odměny za přečtení Reklamního emailu nebo vyplnění Dotazníku dle marketingové kampaně navržené dle požadavků daného Zadavatele.

6. Konkrétní výše Odměny, kterou Uživatel za přečtení Reklamního emailu získá, bude uvedena v Reklamním emailu.

7. Odměnu může Uživatel čerpat po dosažení její minimální výše 1.000,- .Vybrání a vyplacení Odměny před dosažením hraniční výše Odměny dle tohoto odstavce není možné.

8. Odměna bude Uživateli zaslána na jím uvedený bankovní účet nebo složenkou na jim uvedené jméno a adresu do 30 pracovních dnů poté, co Uživatel dosáhne minimální výše Odměny, která ho opravňuje k jejímu čerpání dle čl. III. odst. 7. VOP a v Uživatelském účtu si zvolí možnost vyplacení Odměny.

9. Po vyplacení Odměny bude Odměna, na kterou má Uživatel nárok, o vyplacenou Odměnu ponížena.

IV.

Práva a povinnosti Uživatele

1. Údaji, který je Uživatel při registraci Uživatelského účtu povinen vyplnit je Emailová adresa Uživatele, kraj, pohlaví, rok narození, uživatelské jméno a heslo.

2. Uživatel se zavazuje, že při registraci Uživatelského účtu, jeho změně jakož i všech dalších úkonech upravených VOP nebude uvádět nepravdivé údaje.

3. Uživatel je oprávněn zřídit si pouze jeden Uživatelský účet.

4. Uživatel se zavazuje, že bude čtení Reklamních emailů, na jejichž nabídku ze strany Zprostředkovatele se rozhodne reflektovat a za něž mu bude přidělena Odměna, věnovat svou plnou pozornost.

5. Bude-li Uživatel o službách Zprostředkovatele informovat třetí osoby, zavazuje se Uživatel, že bude informovat pouze ty osoby, jejichž kontaktní údaje získal se souhlasem těchto osob. Při informování třetích osob je Uživatel povinen počínat si neagresivně a v souladu s pravidly slušného chování a dobrými mravy tak, aby nemohlo dojít k poškození dobrého jména a pověsti Zprostředkovatele. Zprostředkovatel nenese za případné nekalé praktiky jednotlivých Uživatelů odpovědnost a od těchto praktik se distancuje. Budou-li takovéto praktiky zjištěny, bude Uživateli smazán jeho Uživatelský účet a v případě, že se na Uživatelském účtu nacházela Odměna, kterou si Uživatel dosud nevybral, propadá tato Odměna a všechny nároky s ní spojené ve prospěch Zprostředkovatele.

V.

Práva a povinnosti Zprostředkovatele

1. Prokáže-li se, že Uživatel porušil podmínky stanovené těmito VOP, zejména tedy zřídil více Uživatelských účtů, uvedl nepravdivé údaje nebo při informování třetích osob o službách Zprostředkovatele užívá metody, které jsou v rozporu s VOP a dobrými mravy, je Zprostředkovatel oprávněn Uživatelský účet tohoto Uživatele smazat a v případě, že se na Uživatelském účtu nacházela Odměna, kterou si Uživatel dosud nevybral, propadá tato Odměna a všechny nároky s ní spojené ve prospěch Zprostředkovatele.

2. Zprostředkovatel není povinen zasílat Uživatelům žádný minimální počet Reklamních emailů. Množství Reklamních emailů zasílaných Uživateli závisí na aktivitě a spolehlivosti Uživatele a množství marketingových služeb poptávaných po Zprostředkovatli.

3. Nepřihlásí-li se Uživatel na svůj Uživatelský účet po dobu delší 3 měsíců a zároveň neupozorní Zprostředkovatele, že nebude svůj Uživatelský účet dočasně užívat, je Zprostředkovatel oprávněn takovýto Uživatelský účet smazat. V případě, že se na Uživatelském účtu nacházela Odměna, kterou si Uživatel dosud nevybral, propadá tato Odměna a všechny nároky s ní spojené ve prospěch Zprostředkovatele.

VI.

Ochrana osobních údajů

1. Uživatel je povinen neprodleně informovat Zprostředkovatele o změně Emailové adresy Uživatele a dalších údajů, které Uživatel případně poskytl Zprostředkovateli.

2. Registrací do uživatelského systému Zprostředkovatele uděluje Uživatel Zprostředkovateli souhlas ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, ke zpracování osobních údajů, které mohou být Uživatelem Zprostředkovateli sděleny v souvislosti s marketingovou činností Zprostředkovatele. Souhlas Uživatele zahrnuje zpracování osobních údajů i dalšími subjekty, které zpracovávají osobní údaje na základě smluvního vztahu se Zprostředkovatelem.

3. Uživatel uděluje svůj souhlas se zpracováním a předáváním osobních údajů dobrovolně a má právo ho kdykoli odvolat sdělením adresovaným Zprostředkovateli.

4. Uživatel má rovněž právo přístupu k osobním údajům poskytnutých Zprostředkovateli, jakož i právo na jejich opravu. V případě, že zpracování osobních údajů je v rozporu s ochranou soukromého života Uživatele nebo v rozporu se zákonem, může Uživatel požádat Zprostředkovatele či zpracovatele o vysvětlení nebo žádat, aby takový stav byl odstraněn (zejména jde o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů). Uživatel má též právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

VII.

Postup při řešení sporů

1. Veškeré spory mezi stranami budou přednostně urovnány jednáním stran. V případě, že okamžité dohody stran nebude dosaženo, musí být sporný nárok uplatněn písemnou formou u druhé strany bez zbytečného odkladu.

2. Strany se zavazují k mlčenlivosti a zdrží se jakýchkoli prohlášení či komentářů adresovaných veřejnosti nebo médiím v průběhu či po vyřešení sporu.

3. Pro řešení sporů se uplatní český právní řád.

VIII.

Závěrečná ustanovení

1. Veškerá zasílaná oznámení v souvislosti s těmito VOP budou písemná, v českém jazyce a zaslána prostřednictvím emailu.

2. VOP mohou být Zprostředkovatelem kdykoliv změněny formou oznámení zveřejněného na internetových stránkách Projektu Reklamnimaily učiněného nejpozději k datu účinnosti změny VOP.

3. Zprostředkovatel nenese žádnou právní zodpovědnost za obsah zaslané reklamní kampaně, za legálnost materiálů v ní uvedených ani za pravdivost informací v ní uvedených.

4. Tyto VOP nabývají účinnosti dne 31. srpna 2013.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam