Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je pát 29. bře 2024 8:58:17

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Co myslíte že by udělalo ve společnosti pozitivní změnu?


Diskuze Rozvoj osobnosti, koučink, změna myšlení, úspěch, knížky.. volná diskuze


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Co myslíte že by udělalo ve společnosti pozitivní změnu?
PříspěvekNapsal: čtv 14. bře 2013 10:21:10 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. pro 2008 20:21:52
Příspěvky: 2522
Hodnocení: 0 (50%)
Možná se i Vy občas setkáváte s lidmi, kteří naléhavě potřebují peníze, jsou v exekuci, možnost že přijdou o střechu nad hlavou, mají špatné zdraví a vztahy, nebo jsou osamělí.

Co myslíte že by dokázalo udělat velkou pozitivní změnu v životě takového člověka - v celé společnosti, aby každý člověk žil lépe a úspěšněji?

co mě napadá: pomáhat lidem uvědomit si, že všechny negativní věci co je potkávají a ovlivňují negativně jejich myšlenky, chuť do života mají možnost ovládat a změnit. Je možné nepouštět si do podvědomí jak jsem nemožný, neschopný, nemocný, ale naopak se snažit říkat si a věřit tomu že dělám pozitivní změny, že jsem užitečný. prostě si to říkat, věřit tomu a konat, a stane se to skutečností..? Jakou krátkou zprávu by mohl každý z nás předat známým a lidem, kteří mají ve svém životě problémy? (kdo z nás je nemá?)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co myslíte že by udělalo ve společnosti pozitivní změnu?
PříspěvekNapsal: čtv 14. bře 2013 13:21:16 
Offline
100 příspěvků
100 příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2013 19:36:50
Příspěvky: 190
Hodnocení: 0 (0%)
No máš parvdu, že lidi moc propadaj depresím ze svejch neúspěchů a že stačí mít jen pozitivní myšlení.. jako např. dnes mi to nevyšlo prodělal jsem spoustu peněz, ale příště to určitě vyjde, nebop svět se kvůli tomu nezhroutí a já se můžu uskromnit abude zase líp..
jenže na druhý straně jsou velký mocnosti který nám obyčejnejm lidem házej klacky pod nohy a tyhle finanční a existenční problémy má čim dál tim víc lidí a tím pádem maj i deprese a s tim spojený špatný zdraví a vztahy.. takže já bych na většinu těhle problémů viděl jako řešení, to co udělali na islandu.. nechat zkrachovat banky, všechny nezodpovědný politiky a bankéře který dělaj tuhle nesnesitelnou ekonomickou situaci postavit před soud a nakonec znárodnit státní dluh a nechat svojí národní banku tisknout jen tolik peněz kolik můžu pokrýt nějakým hmotným bohatstvím, jako tomu bylo před cca 40ti lety zlatem.
to by mohlo finanční problémy celkem zvrátit..
pak bych doporučil návrat k přírodě, začít si všímat co nám dávaj všechny ty bylinky a nevěřit tolik chemickejm lékům .
a vůbec zlegalizoval bych trávu, ať sou lidi o něco veselejší :devil

_________________
Soukromý blog HYIP investora
Moje investiční portfolio a spousta rad a postřehů ze světa HYIPů


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co myslíte že by udělalo ve společnosti pozitivní změnu?
PříspěvekNapsal: čtv 14. bře 2013 17:57:18 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. pro 2008 20:21:52
Příspěvky: 2522
Hodnocení: 0 (50%)
"historie se opakuje", myslím že i po podobném převratu by to začalo zase na novo, vždy se najdou tací, kteří uchvátí moc v neprospěch druhých. Podle mě by bylo ideální začít každý sám u sebe, to je to, co může člověk začít dělat hned. Změnit své smýšlení a jakmile se naučit jiné prospěšné smýšlení, pomáhat k tomu i lidem okolo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co myslíte že by udělalo ve společnosti pozitivní změnu?
PříspěvekNapsal: čtv 14. bře 2013 21:44:11 
Offline
200 příspěvků
200 příspěvků

Registrován: úte 10. kvě 2011 21:51:46
Příspěvky: 275
Hodnocení: -2 (25%)
Jak si začal těmi problémy s penězi a následnými exekucemi, tak my admini webů by jsme mohli začít tím, že na svých webech nebude lidem podstrkovat ty super vyhodné půjčky, protože tím je tak akorát dostaneme do pasti, ze které jediná cesta ven je většinou ta exekuce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co myslíte že by udělalo ve společnosti pozitivní změnu?
PříspěvekNapsal: pát 15. bře 2013 1:25:04 
Offline
100 příspěvků
100 příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2013 19:36:50
Příspěvky: 190
Hodnocení: 0 (0%)
zpět k tématu, admin má recht.. svět se dá měnit nejlíp tak, že začneme sami u sebe. změníme svůj přístup k věcem, svoje návyky a když se budeme cejtit pak líp a budem spokojený, tak si z nás můžou ostatní vzít třeba příklad a taky se změnit k lepšímu.. a ještě šířit lásku a respekt jednoho k druhýmu. lidi i když bydlej v paneláku přes chodbu tak se mnohdy ani nezdravěj.. ve městě chodí jeden vedle druhýho, ale jen málokdy si někdo začne s někym jen tak povídat.. úplně se ignorujem.

_________________
Soukromý blog HYIP investora
Moje investiční portfolio a spousta rad a postřehů ze světa HYIPů


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co myslíte že by udělalo ve společnosti pozitivní změnu?
PříspěvekNapsal: sob 21. zář 2013 9:04:09 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 20. zář 2013 16:39:01
Příspěvky: 12
Hodnocení: 0 (0%)
Když si protivný nepříjemný a na každého zlý tak to ani jinak nejde. A lidi se nedostávají do exekucí a dluhů sami a to díky jejich finanční negramotnosti a myšlení. Mnoho lidí neví co dělat z penězi tak je radši utratí přitom stačí tak málo a mužeš peníze rozvíjet a nekupovat si každý měsíc oblečení. Znám lidi co si berou půjčku na každou kravinu a pak je lepí dalšími půjčkami pokud můžu přečtěte si Bohatý táta chudý táta a naučte se s penězi zacházet. Pokud chce někdo změnit život tak musí také proto něco udělat z nebe nic nespadne a stát se o Vás rozhodně nepostará, radši se starají o romy, kteří mají spoustu věcí zdarma (léky, ovoce, rekreace, důchody se vypočítavají, tak že nepracující rom má 25 000 Kč na důchod atd.) a ještě k tomu jsou utlačováni. Ale oni si to umí vyřvat a především nejsou tak blbí když náš stát tak umí ždímat a nemusí pracovat :)

_________________
Známe účinné metody pro zlepšení erekce.
Nejkvalitnější metody na zvětšení penisu
Umělá vagína dokáže potěšit každého muže, svým reálným materiálem.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam