Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je čtv 28. bře 2024 10:20:47

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Žijete vědomě a nebo nevědomě?


Diskuze Rozvoj osobnosti, koučink, změna myšlení, úspěch, knížky.. volná diskuze


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Žijete vědomě a nebo nevědomě?
PříspěvekNapsal: pát 13. zář 2013 17:59:49 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. pro 2008 20:21:52
Příspěvky: 2522
Hodnocení: 0 (50%)
Nějak tak mi přišlo, že na úspěch (např. finanční, společenský) má podstatný vliv to, jestli se moje vědomí fláká, jen přijímám co přijde z okolí a na to reaguji a nebo jestli naopak používám vědomí, přemýšlím, přicházím s myšlenkami, nápady..

Pokud jen přijímám co přijde a myšlenkově odpočívám, co z toho může plynout? Nenapadne mě o čem si povídat s lidmi kolem, nepřijdu na důležité nápady, myšlenky jak sebe a okolí zlepšit. Vyhnou se mi příležitosti díky neaktivitě. V práci mě nepovýší, nebudu mít peníze ) :nod

Pokud žiji vědomě, mám zapnutý mozek, vědomí, přijímám všechny podněty, pozitivně nad nimi přemýšlím a aplikuji je, napadají mě souvislosti, jsem možná spokojenější, dokáži využít příležitosti a napadá mě jak pomoci, jak něco zlepšit atd..

Co si o tom myslíte? žijete nevědomě a nebo vědomě? myslíte, že je možné změnit nějak tento návyk? jak? :clap


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Žijete vědomě a nebo nevědomě?
PříspěvekNapsal: ned 04. led 2015 11:35:13 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 04. led 2015 10:29:00
Příspěvky: 5
Hodnocení: 0 (0%)
Není důležité, jestli se vědomí fláká nebo ne, důležité je to, co je uložené v podvědomí, které je napojené na kolektivní vědomí a v praxi to potom vypadá tak, že podvědomí se napojuje na stejné lidi, situace, které má v sobě zakotvené a to potom předkládá vědomí. Takže člověk je směrován a vnímá to, co mu předloží podvědomí. Pokud si do podvědomí uložíš, že jsou všichni blbci, bude tě podvědomí navádět na blbce a vědomě si to potom uvědomíš :) Platí to ve všech oblastech života. Pokud to chce člověk změnit, musí začít pracovat na sobě vnitřně... potom se mu to projeví i na venek.. Zní to tak jednoduše a je to tak těžké... mohou pomoci i různé energie, pokud to člověka zajímá a láká, je připraven a pomohou mu...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam