Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je pát 29. bře 2024 6:01:29

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Prohlížeče - Podivná deformace obrázků


Poradna a diskuze ohledně programů, Windows a Linux. PC Software - programy na počítač diskuze.


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prohlížeče - Podivná deformace obrázků
PříspěvekNapsal: ned 16. bře 2014 12:38:55 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 15. bře 2014 13:26:26
Příspěvky: 12
Hodnocení: 0 (0%)
Dobrý den,
začala se mi na notebooku dít zvláštní věc s internetovými prohlížeči. Ukázka je vidět na obrázku v příloze. Některé obrázky jsou přesně takto rozházené. Děje se mi to ve všech prohlížečích, i v Opeře, kterou jsem kvůli zkoušce nainstalovala. Na jiném počítači se daná stránka tváří naprosto normálně. Počítač jsem kompletně testovala na viry a podobnou havěť pomocí Avastu (Premium) a Nortonu 360. Žádný z nich nic nenašel.

Tento problém nastal již dříve, ale po asi dvou týdnech na stránce, na které se projevoval, zmizel. Navíc jsem to přisuzovala danému serveru, neboť jinde se nic takového neobjevovalo. Pak se po týdnu problém vrátil a v horším i širším měřítku. Nejhorší však je, že mnohé stránky se mi načtou jen částečně, ale tváří se jako kompletní. Třeba webnode.cz, načte přihlašovací stránku, ale prakticky vše včetně kolonek pro zadání hesla a jména se tváří jako obrázek. A někdy se mi stránky načítají velmi dlouho a opětovné zmáčknutí F5, příliš nepomáhá. S ničím takovým jsem se nikdy nesetkala a netuším, čím to může být. Pokud by byla chyby v konkrétním prohlížeči, zobrazuje všechny obrázky špatně a navíc Opera je úplně čerstvá v nejnovější verzi. A pokud by šlo o grafickou kartu, tak by nešly všechny obrázky a vlastně i GUI by bylo nějak zdeformované.

Problém mám i se stahováním. Zrovna Opera, nebo snad ten Avast premium, který jsem stahovala pro zkoušku, se vždy zasekl mezi 29.7-30.3 MB a nehnul se. Opětovné stáhnutí nepomohlo a odkaz byl na jiném PC kompletně funkční a exe soubor také nebyl poškozený. Neuvědomuji si, že bych v poslední době instalovala něco, co by toto způsobovalo.

Budu ráda za každou pomoc. Notebook Lenovo je asi 3 měsíce starý. Můj OS je Win 8 (aktuální), prohlížeč Google Chrome (33 verze), FireFox (verze 27), Opera (verze 20) a grafická karta Nvidia GeForce GT 720M.

S pozdravem, Eva Zumrová


Přílohy:
Poznámka: Projev zvláštní chyby, která způsobuje deformaci obrázků.
05.png
05.png [ 1.18 MiB | Zobrazeno 21553 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prohlížeče - Podivná deformace obrázků
PříspěvekNapsal: ned 16. bře 2014 18:03:31 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. pro 2008 20:21:52
Příspěvky: 2522
Hodnocení: 0 (50%)
nevím co by mohlo být příčinou ale připomnělo mi to můj problém s Adobe Flash playerem. Můžete zkusit odinstalovat vše co se týká Flashe ze správce programů Windows. a pak to nainstalovat znovu..
Podle mě by to měla být chyba v některé komponentě, kterou používají společně internetové prohlížeče. (což je třeba právě ten flash), nebo také zkusit aktualizovat windows a nebo odinstalovat a nainstalovat Windows servicepack.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prohlížeče - Podivná deformace obrázků
PříspěvekNapsal: úte 18. bře 2014 17:36:53 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 15. bře 2014 13:26:26
Příspěvky: 12
Hodnocení: 0 (0%)
Dobrý den,
moc Vám děkuji za radu. Reinstalací Flashe se stránka soutezbonavita.cz začala zobrazovat normálně. Tedy aspoň v Chromu, kterého jsem znovu nainstalovala s integrovaným flashem ze stránky Adobe. V ostatních se zobrazuje stále špatně, ale to mi nevadí. Používám hlavně Chroma.

Časem zkusím nainstalovat i Win 8.1 a uvidím, zda se to nespraví i v ostatních prohlížečích.

S pozdravem, Eva Zumrová


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam