Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je úte 19. bře 2024 9:00:07

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Google Chrome - Totální Black out


Poradna a diskuze ohledně programů, Windows a Linux. PC Software - programy na počítač diskuze.


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Google Chrome - Totální Black out
PříspěvekNapsal: pát 18. črc 2014 7:22:38 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 15. bře 2014 13:26:26
Příspěvky: 12
Hodnocení: 0 (0%)
Dobrý den,

nedávno jsem spustila Google Chome a omylem ho i rychle zavřela. Ještě ani pořádně nenačetl data. Již několikrát se mi to povedlo, ale tohle je poprvé, co mi chrome vyhlásil naprostý black out. Viz obrázek v příloze. Černá plocha je stále "aktivní", takže vidím ručičku, když najedu na odkaz, či kurzor nad textem, případně i pustit a zviditelnit video, posuvník se také zobrazuje a mohu přepínat i ze záložky do záložky (když se trefím :D ), dále se mi i dařilo zobrazit seznam záložek, ale to je již všechno.

Vyzkoušela jsem reset aplikace i PC. Odinstalace skrz standardní nástroj ve winu se příliš nedařila. Objevené okno, které provede odinstalací se sice objevilo, ale okamžitě zmizelo a zůstala po něm jen ikona na liště a nešlo nijak aktivovat. Odinstalace se mi podařila až při použití Wise Care Uninstaler. Po opětovné instalaci nejnovějšího Chromu se však nic nezměnilo. Stále mám černé okno. Po odinstalování jsem i počítač vyčistila od zbývajících dat a odstranila odkazy v registru.

Dneska jsem nešla na PC rok starou verzi (30.0.1599.66), která po instalaci normálně šla. Aktualizace přes nabídku "O aplikaci" mi nahlásila chybu (Aktualizace se nezdařila (chyba: 3)Při kontrole aktualizací došlo k chybě: Kontrolu aktualizace se nepodařilo spustit (kód chyby 3: 0x80040154).). Zkusila jsem tedy program upgradovat skrz již staženou verzi, ale výsledek byla zase black out. Je tedy nějaký problém s aktuální verzi chromu, nebo jen někde u mě? Win je 7 Professional a instalační balíček jsem pro jistotu dneska stáhla znova, kdyby byl porušený.

Problém je tedy zdá se vyřešen, ale i tak by mě zajímalo co za "black out" může. Za každou odpověď budu vděčná. Děkuji.


Přílohy:
Poznámka: Chrome - black out.
chrome_blackout.png
chrome_blackout.png [ 16.24 KiB | Zobrazeno 21024 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam