České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je sob 31. říj 2020 23:58:05

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy. Webya

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

UnicreditBank Expresní účet - zkušenosti

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví a online platby

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: UnicreditBank Expresní účet - zkušenosti
PříspěvekNapsal: pon 03. zář 2012 12:33:13 
600+ příspěvků
600+ příspěvků

Hodnocení: 3 (100%)
Rozhodl jsem se založit si osobní účet u UniCreditBank CZ, Expresní konto. Je to zdarma pokud na účet přijde alespoň 15tis. kč měsíčně (tedy např. výplata) a nebo když se tam nechá uloženo alespoň 50tis. kč (Dobré dát třeba 50200kč protože ve výchozím nastavení Vám Unicredit zašle papírový výpis za 20kč a strhne poplatek 50kč za vedení účtu který vám následně vrátí...). Přesný ceník poplatků je na stránkách banky..

Jak proběhlo založení účtu po internetu (cca 24 hodin)
Založil jsem si v neděli dopoledne tzv EXPRESNÍ Konto, přes internet, asi 5 minut. Při založení jsem nahrával obrázek z PC kde mám naskenovanou občanku, obě strany (2 obrázky), obrázek řidičáku a pak ještě číslo mého stávajícího účtu u jiné banky + obrázek oskenovaného výpisu papírového tohoto účtu. No a v pondělí dopoledne už mám účet zřízený, znám číslo a jsem přihlášený. Odeslal jsem ze starého účtu 5kč na tento nový UniCreditBank učet a čekám až ho tímto plně aktivují k platbám atd.

První dojmy Expres konta Unicredit Bank a zkušenosti
- Mají to dobře udělané, velmi jednoduché a rychlé založení a zprovoznění. Kód banky Unicreditbank je /2700. Toto konto šlo založit kompletně elektronicky a během 2 prac. dnů.
- V nastavení účtu je pak třeba si nastavit elektronické výpisy pokud nechcete platit 20kč za pap. výpis. Já zaplatil jedenkrát tak se tomu vyhněte. (obrázek jak nastavit výpisy je níže)
- Podporu má Unicredit bank ve formě emailu, online chatu (oceňuji) a bezplatnou zelenou linku 0800 (oceňuji).
- Velmi vysoké poplatky za přijetí platby (i odeslání?) . 6kč za přijetí platby. Přijmete 3 platby a je to 18 kč. Jsou banky kde neplatíte za vedení účtu, platby ani 3 výběry z bankomatů (viz která je nejlevnější banka).

AKTUALIZACE (190kč/3 měsíce): Po třech měsících. UnicreditBank je velmi drahé konto. Za aktivační poplatek při založení konta zaplatíte 6kč, za první vklad zapaltíte 6kč, než jsem deaktivoval výchozí papírové výpisy poštou, dalších 2x20kč. Na 1-2 dny jsem šel pod zůstatek 50tis. a dalších 59kč poplatek za vedení + za 12 plateb které jsem neprozřetelně provedl dalších 63kč. Celkem jsem zaplatil za chudé tři měsíce 190Kč! UnicreditBank Expres konto hodlám co nejméně využívat a hodnotím jako nevýhodné konto kvůli vysokým poplatkům.

---
Příloha:
Poznámka: Unicredit bank - změna výpisů na elektronické bezplatné - 20kč za papír, ani náhodou
zmena-vypisy-unicredit-bank.png
zmena-vypisy-unicredit-bank.png [ 32.14 KiB | Zobrazeno 24229 krát ]

Předmět příspěvku: Re: UnicreditBank Expresní účet - zkušenosti
PříspěvekNapsal: úte 09. říj 2012 13:56:34 

Hodnocení: 0 (0%)
Teď na to koukám a příjde mi fajn, akorát minimální částka je na jejich webu 15 000 Kč měsíčně. Obdobný účet má Equa, kde stačí 10k. a výhodu má, že můžete vybírat z kteréhokoliv bankomatu. Přemýšlím, který z těchto dvou zvolit. Napište pls. dlouhodobější zkušenosti :-)

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina