Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je čtv 28. bře 2024 9:43:58

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nejlevnější anonymní telefonní číslo - Kaktus


Mobilní telefony, operátoři a jejich služby, mobilní aplikace a hry

-> TIP: Porovnání mobilních tarifů: dTest! | Tarifomat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nejlevnější anonymní telefonní číslo - Kaktus
PříspěvekNapsal: pát 08. pro 2023 11:19:05 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. pro 2008 20:21:52
Příspěvky: 2522
Hodnocení: 0 (50%)
Proč mít víc než 1 telefonní číslo z důvodu soukromí:
Odděluji své aktivity pomocí několika prohlížečů a IP adres. Některé služby chtějí zadat telefon a pokud bych zadal jeden telefon u obou svých identit, zapříčinil bych tím jejich spojení, což z důvodu soukromí nechci.

Nejlevnější SIM když nepotřebujete volat a posílat SMS:
Pokud se nepletu, tak Kaktus ( https://www.mujkaktus.cz ) nabízí nejlevnější SIM za účelem příjmu SMS/hovorů.
Proč? Protože:
A) minimální frekvence dobití pro udržení aktivní SIM není 6 měsíců ale 1 rok.
B) minimální částka dobití je 50 Kč

Kaktus SIM je výhodná pokud nepotřebujete volat ani odesílat SMS ale např. jen občasný příjem SMS (např. ověřovacích z internetu) a nebo příjem hovorů.
Ceny v době psaní: odchozí hovory stojí asi 2.5Kč z minutu, SMS 1.5Kč a data 1Kč/MB - aktuální ceny viz. webová stránka výše

Jak probíhá aktivace SIM Kaktus a vypnutí samoobnovujícího se balíčku:
1. SIM vložit do telefonu a zapnout ho
2. zavolat na libovolné číslo, například na zelenou linku, automat/robot Vodafonu: 800 77 77 77
3. Vyčkat na příchod SMS zpráv (v mém případě přišly asi 4 zároveň za cca 15 minut)
4. Následně začalo fungovat přihlášení do internetové samoobsluhy, ve které je potřeba zrušit obnovování balíčku (pokud vaše SIM má aktivní např. datový balíček 1GB)
K přihlášení do samoobsluhy jsem použil kvůli anonymitě internetový prohlížeč Tor: https://www.torproject.org/download/
Stránka Samoobsluhy, přihlášení pomocí tel. čísla: https://www.mujkaktus.cz/moje-sluzby
Po zadání SMS kódu to po mě chtělo různá soukromá data. Ty jsem nevyplňoval a na konci stiskl Přeskočit.
Na úvodní stránce/kartě samoobsluhy "Přehled" jsem měl vidět aktivní datový balíček a u něj byl odkaz na Neprodlužovat. Tuto volbu jsem potvrdil a přišla mi potvrzující SMS.
5. Pod tlačítkem tří čárek (hamburger menu) v pravo nahoře je odkaz Nastavení. Zde si můžete vypnout marketingovou komunikaci.
6. Následně jsem kvůli udržení aktivní SIM jsem si nastavil upozornění za cca 360 dnů na dobití 50 Kč a utracení viewtopic.php?f=81&t=5401 (asi si dobiji udělám přes bankovnictví, což není anonymní ale jak jinak to udělat?). V upozornění je uvedeno, abych tu úlohu odložil o 360 dnů, jelikož pokud bych nastavil upozornění ročně stále ve stejný den, bylo by další prodloužení pozdě a karta by byla již neaktivní?

Máte k tomuto tématu nějaké postřehy a vylepšení?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam