Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je úte 19. bře 2024 9:44:08

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kaktus - virtuální operátor od T-mobile - zkušenosti


Mobilní telefony, operátoři a jejich služby, mobilní aplikace a hry

-> TIP: Porovnání mobilních tarifů: dTest! | Tarifomat


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Kaktus - virtuální operátor od T-mobile - zkušenosti
PříspěvekNapsal: stř 28. čer 2017 8:02:37 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. pro 2008 20:21:52
Příspěvky: 2522
Hodnocení: 0 (50%)
Kaktus a mobilní internet

U mobil.cz omezili data takže bylo nutné dobíjet každé dva měsíce alespoň 200 Kč kreditu.
A podle tohoto diskuzního tématu byl Kaktus co se týče non-stop běžícího internetu za co nejnižší cenu (50 Kč/měsíc) dobrou volbou. Avšak velmi záhy to zrušili a teď se musí tento balíček kupovat manuálně každý měsíc a po vyčerpání 80MB "velkou" rychlostí se internet úplně přeruší a musí se manuálně přes mobil zadat na jejich stránce že chci pokračovat pomalou rychlostí (64kbit/s stahování a 32kbit/s nahrávání). Je to jako naschvál, místo aby se to dělalo automaticky. Je možný i jiný balíček (za 100Kč měsíčně 500MB dat), avšak u něj je problém to, že nejde zpomalit internet ale přeruší internet a chtějí zaplatit nový balíček. Navíc v internetové samoobsluze ani není vidět že je balíček jednorázového internetu aktivní což je dost nepohodlné. Takže co se týče uživatelské přívětivosti používání internetu nejsem spokojen. Internet by měl fungovat bez výpadků a zpomalení by mělo být automatické.

Kaktus SIM

Kaktus je virtuál T-mobilu a také funguje na T-mobile síti. SIMku jsem si nechal poslat poštou zdarma s kreditem asi 8 Kč: https://www.mujkaktus.cz/simzdarma
Mezitím jsem vypotřeboval kredit na původní SIM kartě za nákupy aplikací na Google Play a za DMS, viz toto diskuzní téma.
SIM karta kaktus přišla za asi 1-3 pracovní dny, SIM všech velikostí.

Přenos čísla ke Kaktusu

V mobilu se starou SIM bylo zapotřebí zavolat na automatizovanou telefonní linku a požádat o převod čísla k jinému operátorovi / o číslo ČVOP. Šlo to i z internetové samoobsluhy. Po obdržení ČVOP čísla během pár minut jsem šel do https://www.mujkaktus.cz/prenest-cislo (možná bude zapotřebí se tam registrovat) a zde zažádal o bezplatný převod mého tel. čísla ke kaktusu.
Asi během 3 dnů přestala být SIM starého operátora funkční a tak jsem vložil do mobilu novou Kaktus SIM a v samoobsluze na https://www.mujkaktus.cz/moje-sluzby se již aktualizovalo mé telefonní číslo (na to, které jsem si ke kaktusu převáděl)

Dobití kreditu

Dobil jsem kredit (opět přes samoobsluhu viz. odkaz výše) (min. částka 50 Kč a platnost je 1 rok!). Platba kartou, jinak jde dobít dalšími běžnými způsoby na které jsou majitelé předplacených karet zvyklí (třeba při dobití přes bankovnictví se jako operátor zvolí T-mobile).
Stav kreditu? zavolat bezplatně na číslo *103#

-----

Podpora na Facebooku je přátelská a užitečná, alespoň v mém případě. Kaktus nemá telefonickou podporu!

Zatím nemám důvod k tomu být negativní ohledně Kaktusu, až tedy na změny datových balíčků kde znemožnili automatické obnovení nejlevnějšího 50 Kč balíčku a u samoobnovovacích po překročneí utnou internet dokud si nekoupím dodatečná data což považuji za velmi nešťastné. Radši bych kdyby umožnili jet velmi nízkou rychlostí ale nepřerušovaně. :yes


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kaktus - virtuální operátor od T-mobile - zkušenosti
PříspěvekNapsal: úte 28. črc 2020 12:27:16 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 24. črc 2020 13:59:47
Příspěvky: 11
Hodnocení: 0 (0%)
Nepoužil jsem to, ale můj bratr je a je velmi šťastný, což znamená hodně, protože je to docela náročný člověk. Rozhodně to doporučuji.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam