Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je čtv 18. dub 2024 20:50:53

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

MinuteWorker - lepší než PTC klikačky


Další programy a možnosti výdělku v jiném než českém a slovenském jazyce. cz/sk prosím vkládejte o sekci výše sem.

Nová témata:
1) hledejte jméno programu (např. hledaná fráze: jmenofirmy.com) a pokud téma již existuje, přidejte své zkušenosti.. Nezakládejte duplicity.
2) Název tématu např.: "JmenoFirmy.cz - způsob výdělku" (začínat jménem domény a pokud chcete, přidat nějakou klíčovou informaci k dané firmě)

POZOR: (sem patří pouze výdělky NEpatřící do sekce HYIP, Klikačky, Surfbary a MLM. Tyto vložte do odpovídajících sekcí na Indexu.


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: MinuteWorker - lepší než PTC klikačky
PříspěvekNapsal: ned 05. kvě 2013 22:03:20 
Offline
100 příspěvků
100 příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2013 19:36:50
Příspěvky: 190
Hodnocení: 0 (0%)
Obrázek

minuteworker.com --- Lepší než PTC stránky.

Takže jsem se rozhodnul sem dát jednu z mnoha stránek kde se dá vydělat mnohem víc peněz než klikáním na reklamy na PTC stránkách.
Na minuteworker si zdarma zaregistrujete účet a ihned máte přístup ke stovkám úkolů které platí minimálně $0.10 až do několika dolarů.
Kdo někdy zkusil klikání na PTC stránkách tak ví jak je těžké vydělat klikáním $0.10, někdy to klikáním nevyděláte ani za den. :D
Výběr na paypal je možný už při výdělku $2 !

Na stránkách plníte jednoduché úkoly, jako je komentování na blozích, facebook stránkách, nebo diskuzních fórech, až po psaní článků, nebo překládání článku čímž si můžete vidělat i celkem slušné peníze.
Dále se za odměnu registrujete na různé stránky, jako třeba seznamky atd.. (všechny registrace jsou vždy zdarma).
Nebo jen klikáte na bannery, prostě úkolů je tam opravdu spousta.
Poté co úkol uděláte musíte doložit důkaz což bývá třeba jméno pod kterým jste komentovali, nebo jste se registrovali, nebo vaše ip adresa, atd. Důkaz je vždy dost snadné zadat.
Jediné co potřebujete je umět trochu anglicky a můžete začít.


Já osobně nemám zkušenost s děláním úkolů, jelikož stránku používám jako zaměstnavatel. Ale jelikož za úkolůy opravdu platím, tak bych řekl že i pracovníci dostávají zaplaceno. ostatně mají i diskuzní fórum kde postují payment proofs atd.

PS: jak jsem psal na začátku podobných stránek je spousta a brzy sem postnu další :cool

_________________
Soukromý blog HYIP investora
Moje investiční portfolio a spousta rad a postřehů ze světa HYIPů


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MinuteWorker - lepší než PTC klikačky
PříspěvekNapsal: ned 05. kvě 2013 23:35:02 
Offline
100 příspěvků
100 příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2013 19:36:50
Příspěvky: 190
Hodnocení: 0 (0%)
Jo a ještě jsem zapoměl že za postování v jejich fóru a zakládání nových threadů dostáváte taky zaplaceno, ale asi jen 0.01usd

_________________
Soukromý blog HYIP investora
Moje investiční portfolio a spousta rad a postřehů ze světa HYIPů


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MinuteWorker - lepší než PTC klikačky
PříspěvekNapsal: pon 06. kvě 2013 18:22:32 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 08. říj 2012 12:40:10
Příspěvky: 5
Hodnocení: 0 (0%)
Nevím čím to je, ale když se podívám na forum do sekce např. Payment Proof nebo Payment Issues, tak tam je strašně moc spamu!

Příklad: http://imageshack.us/a/img585/4999/mw1i.png

http://imageshack.us/a/img824/719/chrome2013050619161421.jpg

Nevím, jestli mám věřit stránkám s obsahem, který administrátoři neudržují.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MinuteWorker - lepší než PTC klikačky
PříspěvekNapsal: stř 08. kvě 2013 9:23:26 
Offline
100 příspěvků
100 příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2013 19:36:50
Příspěvky: 190
Hodnocení: 0 (0%)
Amic píše:
Nevím čím to je, ale když se podívám na forum do sekce např. Payment Proof nebo Payment Issues, tak tam je strašně moc spamu!

Příklad: http://imageshack.us/a/img585/4999/mw1i.png

http://imageshack.us/a/img824/719/chrome2013050619161421.jpg

Nevím, jestli mám věřit stránkám s obsahem, který administrátoři neudržují.


hmm, máš pravdu.. tak sem na tvůj popud zkusil komunikovat s adminem a ne že neodpovídá, ale ani se mu nedá doručit email, takže má asi plnou schránku kterou si nečte.

Takže možná asi ani nebude vyplácet. zajímavý je že tuhle stránku využívám jako zaměsnavatel a už asi půl roku mi tam lidi dělaj zadaný úkoly bez problémů.. sice jich nemaká tolik jako na jinejch stránkách, ale makaj..
No takže přidám 2 další stránky, který mají o hodně víc členů a taky práce je tam víc a admini tam komunikujou (to už mám ozkoušený)

https://microworkers.com (největší a zřejmě nejvíc důveryhodná stránka, co se týká micro prací)
http://rapidworkers.com/ (druhá největší stránka s micro prácema)

_________________
Soukromý blog HYIP investora
Moje investiční portfolio a spousta rad a postřehů ze světa HYIPů


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam