Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je čtv 28. bře 2024 9:42:12

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Vydělávání hraním her - Anno1777


Další programy a možnosti výdělku v jiném než českém a slovenském jazyce. cz/sk prosím vkládejte o sekci výše sem.

Nová témata:
1) hledejte jméno programu (např. hledaná fráze: jmenofirmy.com) a pokud téma již existuje, přidejte své zkušenosti.. Nezakládejte duplicity.
2) Název tématu např.: "JmenoFirmy.cz - způsob výdělku" (začínat jménem domény a pokud chcete, přidat nějakou klíčovou informaci k dané firmě)

POZOR: (sem patří pouze výdělky NEpatřící do sekce HYIP, Klikačky, Surfbary a MLM. Tyto vložte do odpovídajících sekcí na Indexu.


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Vydělávání hraním her - Anno1777
PříspěvekNapsal: sob 04. kvě 2013 23:04:48 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 08. říj 2012 12:40:10
Příspěvky: 5
Hodnocení: 0 (0%)
Zdravím a vítám Vás u tohoto článku!
Chtěl bych Vám představit nový způsob jak vydělat peníze a přitom si užívat, Anno1777.

( Registrace zde! http://www.anno1777.com/index.php?i=392044 Prosím, nemažte Referral Code, jinak budete platit vyšší daně jiným hráčům! )

Co je Anno1777?

- Anno1777 je hra, kde můžete vydělat virtuální peníze a pak je přeměnit na reálné peníze. Hráči v této hře si již vydělali €323,909!

- Můžete se zde stát politikem, vlastníkem společnosti nebo vojenským vůdcem!

- Můžete zde obchodovat s různými věcmi, dokonce i s hráči, neboli otroky.

- Je to jednoduchá hra, která Vám zabere jen pár minut denně.


Musím tuto hru stahovat?

- Né! Jediné co potřebujete je webový prohlížeč a připojení k internetu.


Bezva! Jak můžu začít?

- Jediné co musíte udělat je registrovat se přes tento link: http://www.anno1777.com/index.php?i=392044 a pak kliknout na Open Account.

- Pozor! Až se budete registrovat, uvidíte v kolonce "Referrer Code" jméno Amic0058. Prosím, nemažte ho! Vždycky jste pod někým, jako jeho otrok. Jestli smažete moje jméno, budete patřit lidem, co založili hru, kteří pocházejí z Rumunska, a těm budete muset platit vyšší daně.


Už jsem zaregistrovaný, ale co dál?

- Když si nevíte rady a potřebujete poradit, tak uprostřed nahoře uvidíte kolonku a tam zadejte "Amic0058".

- Napište mi zprávu, s jakoukoli otázkou a já Vám odpovím.


Je zde česká komunita?

- Samozřejmě! Napište mi a já Vám napíšu jméno ostrova, kde je velká česká komunita s dobrými bonusy atp.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vydělávání hraním her - Anno1777
PříspěvekNapsal: ned 05. kvě 2013 13:20:20 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. pro 2008 20:21:52
Příspěvky: 2522
Hodnocení: 0 (50%)
A odkud se ty peníze berou pro financování výplat? To pochází z reklamy, které je na stránkách hry?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vydělávání hraním her - Anno1777
PříspěvekNapsal: ned 05. kvě 2013 19:23:37 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 08. říj 2012 12:40:10
Příspěvky: 5
Hodnocení: 0 (0%)
Popravdě, ani nevím odkud se ty peníze berou. Nikde to nebylo zmiňováno. Z reklam to ale nebude, jelikož ve hře nejsou žádné reklamy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vydělávání hraním her - Anno1777
PříspěvekNapsal: ned 05. kvě 2013 22:17:37 
Offline
100 příspěvků
100 příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2013 19:36:50
Příspěvky: 190
Hodnocení: 0 (0%)
No podle toho co píše admin v terms and conditoins :
8.2 The currency VIRTUAL EURO is available for buying and distribution and is available for the user. By buying VIRTUAL EUROS or any other virtual goods, the user DOES NOT gain the ownership right for them, he only has a temporary right to use it. The owner of all virtual goods from the ANNO1777 service is the ADMINISTRATOR.

tak si tam kupuješ virtuální peníze, za který pak můžeš nakupovat obchody, města, ostrovy, atd. lidi co maj města tak můžou zadávat práci otrokům (což sou všichni neplatící členové) a ty pak třeba trhaj virtuální jablka, nebo je třeba vozej do jinýho města a tam je prodávaj atd. takže vlstně pokud chceš vydělat, tak musíš něco investovat získat otroky a ty ti pak za malej polatek vydělaj peníze od jinýhbo otrokáře atd.
Hru jsem zkoušel hrát jako otrok (jen tak pro legraci) a je to dost náročný než vyděláš cokoliv. myslim že klikání na ptc je o něco lepší :)

a v těch terms and conditons stojí ještě tohle :

The administrator has the right to modify, withdraw, suspend or control the virtual currencies within the ANNO1777 service and the method of use anytime he wants to do so, and the user agreed that the administrator does not take any responsibility whatsoever for modifying, withdrawing, suspending or controlling the virtual currencies. In case a situation as above appears, the administrator is not obliged to notify the user or to provide explanations.

což by se mi jako potenciálnímu hráči co si tim chce vydělat moc nelíbilo.. vůbec celá ta část 8. Virtual currency stojí za přečtení.

_________________
Soukromý blog HYIP investora
Moje investiční portfolio a spousta rad a postřehů ze světa HYIPů


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vydělávání hraním her - Anno1777
PříspěvekNapsal: pon 06. kvě 2013 15:32:19 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 08. říj 2012 12:40:10
Příspěvky: 5
Hodnocení: 0 (0%)
"lidi co maj města tak můžou zadávat práci otrokům (což sou všichni neplatící členové)" Pozor, to jste asi špatně pochopil, ale KAŽDÝ je otrokem. Dokonce i starosta, vojevůdce apod. Platící hráči mají jen tu výhodu, že trochu urychlí běh své hry tím, že budou používat peníze které tam vložili. "tak si tam kupuješ virtuální peníze, za který pak můžeš nakupovat obchody, města, ostrovy, atd." Ano, můžete se koupit takzvané Gold za Eura, nebo si je taky můžete vydělat pracováním ve hře. Hra Vás vůbec nenutí vkládat ani korunu, dokonce ani halíř. Vše si můžete vypracovat ve hře tím, že nejprve získáte virtuální peníze, které změníte na Gold, za které si už můžete koupit ostrovy, obchody apod. a pak z těch Gold můžete udělat Euro, se kterým už můžete dělat co chcete. "Hru jsem zkoušel hrát jako otrok (jen tak pro legraci) a je to dost náročný než vyděláš cokoliv. " Znovu opakuji, že každý je něčí otrok.

Edit: A jen tak doplňuji, že nemůžete očekávat, že za několik dní získáte stovky Eur. Tady musíte s virtuální měnou obchodovat, musíte zde bojovat a obecně pracovat s tím, co jste získal. Ale až budete lepší a lepší, můžete čekat lepší výdělky (Někteří lidé si od této hry někdy odnesli i 400 Eur).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vydělávání hraním her - Anno1777
PříspěvekNapsal: pon 06. kvě 2013 17:43:11 
Offline
100 příspěvků
100 příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2013 19:36:50
Příspěvky: 190
Hodnocení: 0 (0%)
Jo tak rozhodně to může bejt pro lidi co stejně hrajou dobrá zábava která ve výsledku může vydělat nějakej ten peníz.. ale moc to nebude..
já sem to hrál jedno odpoledne a nevydělal jsem prakticky nic.. víc bych vydělal klikáním na ptc stránky.

btw 400 euro, a jak dlouho to trvalo než si tolik peněz mohl někdo odnést? a kolik tam sám vložil?

jj jsou tam všichni otroci administrátora :D

_________________
Soukromý blog HYIP investora
Moje investiční portfolio a spousta rad a postřehů ze světa HYIPů


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam