Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je úte 16. dub 2024 18:56:02

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Národní zdravotnický informační portál - Databáze potravin a jejich složení česky / Anglicky (Vitaminy,Minerály,Kalorie..) - Vědecké informace o nutrientech, potravinách: examine.com - Vědecké studie/zdraví hledání: Google Scholar, ncbi.nlm.nih.gov
Kalkulačka příjmu kalorií - Která zelenina/ovoce jsou dobré pro které části těla (prezentace ppt) - Cibule (prezentace ppt)


MMS1 Roztok - Kde levně koupit, z čeho se skládá


Zdraví, návody a dotazy - Diskuze


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: MMS1 Roztok - Kde levně koupit, z čeho se skládá
PříspěvekNapsal: úte 16. říj 2012 21:34:29 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. pro 2008 20:21:52
Příspěvky: 2522
Hodnocení: 0 (50%)
Kupovali jsme to na CZChem.cz ale je to příšerně drahé, asi 1000kč tři lahvičky. Takže jak získat Chloritan Sodný (MMS 1 roztok) co nejlevněji?
Vzal jsem k ruce knihu "MMS - Miracle Mineral Solution, Zázračný minerální doplněk pro 21. století - Jim Humble". Nyní je přejmenováno na Mistrovský minerální roztok. A je zde řečeno co je MMS, z čeho se skládá..

Příloha:
Poznámka: Kniha Mistrovský minerální roztok Jim Humble
kniha-mms-miracle-mineral-solution-jim-humble.jpg
kniha-mms-miracle-mineral-solution-jim-humble.jpg [ 23.28 KiB | Zobrazeno 8461 krát ]


Kapitola 15 - Přehled a podstatné body využití MMS, bod 1 z 22:
Citace:
MMS sestává z 28 procent práškového chloritanu sodného rozpuštěného v destilované vodě. (Protože prášková forma obsahuje jen 80% chloritanu sodného, který nemůže být vyráběn ve vyšší koncentraci, činí skutečný obsah chloritanu sodného v MMS jen 22,4%.)

Práškový chloritan sodný obsahuje 80% chloritanu sodného NaClO2, 19% kuchyňské soli (chlorid sodný, NaCl) a méně než 1% několika dalších, netoxických sloučenin sodíku. Už víte, proč je směs s 28% práškového chloritanu sodného vlastně jen z 22,4% chloritan sodný ? Pokud ne, přečtěte si to znovu. Prášek obsahuje jen 80% chloritanu sodného. Důležité jsou charakteristické vlastnosti chloritanu sodného. Vypadá jako bílé nebo mírně nažloutlé vločky. V menších množstvích se prodává v plastových nádobách. Přepravuje se jako nebezpečný náklad. Ve spojení s organickými materiály a jiskřením může způsobit požár.


Já to chápu tak, že podle J. Humbla se roztok MMS1 aktivuje roztokem kyseliny citronové:
1. MMS1 - Roztok Chloritanu Sodného (100%) = Prášek, vločky.. Chloritanu Sodného (NaCl2) (28%) + Destilovaná voda (72%)
2. Roztok kyseliny citronové (100%) = prášek kyseliny citronové běžně dostupný v obchodě (50%) + Voda (50%)
Poznámka/Aktualizace: Kys. citronová již není tolik doporučována (zde hledejte "užívala k aktivaci MMS kyselinu citronovou"), spíše doporučované HCl a nebo místo MMS použít rovnou CDS. CDS návody zde (klik). Jeden z nich je i tady:
Příloha:


Jak smísit roztok chloritanu a kys. citronové? (POZOR postup z obrázku je zastaralý - nedosáhne se čistoty jako u výše zmíněného CDS - u kterého skutečně je ve vodě jen oxid chloričitý a žádné soli nebo jiné látky, které jsou v chloritanu sodném a kys. citronové)
Příloha:
Poznámka: Zdroj: emms.cz - Příprava MMS - roztok chloritanu sodného a kyselina citronová
emms - priprava mms kyselina citronova chloritan sodný.png
emms - priprava mms kyselina citronova chloritan sodný.png [ 331.66 KiB | Zobrazeno 8456 krát ]


Jak se vyrábí chloritan sodný (zdroj: jtresnak.com)
Citace:
Chloritan sodný se vyrábí nepřímo z chlorečnanu sodného, NaClO3. Nejprve se redukcí chlorečnanu sodného vhodným redukčním činidlem (například chloridem sodným, oxidem siřičitým nebo kyselinou chlorovodíkovou) v silně kyselém roztoku vyrobí explozivně nestabilní plyn oxid chloričitý, ClO2. Ten se pak pohlcuje do zásaditého roztoku a redukuje peroxidem vodíku H2O2 za vzniku chloritanu sodného.


Po zásahu SUKL z 8/2011 již nelze kupovat nikde chloritan sodný současně s kyselinou citronovou. Nelze ho také prodávat pod názvy MMS, MMS1, MMS2, Master Mineral Solution či Miracle Mineral Soulution.
Kyselinu citronovou ale koupíte v každé prodejně potravin a můžete ji naředit dle pokynů v knize Jima Humbla.

MMS jde koupit asi také zde: http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=59&t=2354
Někdy je doporučováno spíše CDS2, které již obsahuje účinnou látku MMS, tedy oxid chloričitý.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS1 Roztok - Kde levně koupit, z čeho se skládá
PříspěvekNapsal: úte 16. říj 2012 22:38:38 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. pro 2008 20:21:52
Příspěvky: 2522
Hodnocení: 0 (50%)
MMS 1 roztok jsem bral asi 1,5 týdnu v kuse, nyní beru MMS 2 - je to také na doporučení léčitelky při potírání parazitů. virů apod. (Určitě by se to nemělo brát jen tak ledabile, protože koncentrovaný chloritan sodný může ve vysokém množství způsobit poleptání apod. Některé návody na MMS jsou na emms.cz)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS1 Roztok - Kde levně koupit, z čeho se skládá
PříspěvekNapsal: čtv 13. čer 2013 21:43:19 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 13. čer 2013 21:30:50
Příspěvky: 1
Hodnocení: 0 (0%)
Zdravím, vždycky mě celkem pobaví jak si někdo stěžuje na to že je to drahé :). Nemyslím to nijak špatně ale asi nevíš kolik stojí léčba rakoviny oficialním neučinným způsobem :). Ale nepřišel jsem tě tu poučovat ani dotebe rýpat. Tak zde třeba Fichema osobně to stama beru už nějaký ten pátek. To že tomá trochu jinou koncentraci vůbec nevadí je to jednoduchý princip tak nato di jednoduše ale taky musíš dodržet základní jednoduchá pravidla. Doporučuji obědnat si tam i MMS2 tedy chlornan vápenatý, a rovnou i kapsle. Mě osobně toto vyhovuje víc, necítím se ... no prostě nemám ztoho sračku :moon a není mi tak zle :puke jak u chloritanu ale toto bude u každého odlišné.. Ale hlavně si pročti conejvíc budeš moct. A jak to přeženeš tak si ktomu můžeš vytvořit takový vnitřní odpor že třeba já sem na dva měsíce zapoměl že to existuje pak jsem se ktomu byl nucen vrátit :D hold už se zde nedá žít vtom prostředí je svinstva a svinstva, v jídle vodě vzduchu, závidím ostatním jak jim to tělo ukláda ... Divné co ? No mě to neukládá a pouští ven ksichtem pokud to není nějaký odolný parazit nebo ty zuby ale to je jina. Přeji uspěšnou léčbu :party :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam