Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je čtv 18. dub 2024 4:38:09

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Potřebuji nutně radu-Oblečení z Číny


Volná diskuze, zábava atd.


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Potřebuji nutně radu-Oblečení z Číny
PříspěvekNapsal: ned 25. srp 2013 2:33:34 
Offline
100 příspěvků
100 příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: sob 15. pro 2012 14:36:58
Příspěvky: 129
Hodnocení: 0 (0%)
Už několikrát jsem si kupovala oblečení z Číny atd, většinou jsem byla spokojená, ale teď mám takový problém.
Chci si koupit jeden kabát, ale našla jsem ho u více prodejců v cenovém rozpětí 35 až 16 dolarů, což je dost rozdíl. Foto je identické, ale nevím jestli i kvalita, u některých píšou že se jedná o materiál woolen a u jiného Wool Blend, což je v podstatě totéž. Pak je tam váha a rozměr balíčku, u dražšího je rozměr i váha více, ale to také neznamená lepší kvalitu, ale pouze třeba krabici, nebo to v čem je to zabalené. Za kvalitu bych si samozřejmě připlatila, ale za větší a těžší krabici více jak jednou tolik určitě ne. Co teď?
Je dost možné, že to berou ze stejného skladu, ale každý si určuje jinou marži. Máte nějaké zkušenosti? Když jsem třeba viděla za kolik na Aukru lidé prodávají věci, které jsou z Asijských obchodů, tak moc dobře vím, že si fakt dost přidávají Poraďte prosím. Nebo spíše by otázka zněla, máte zkušenosti s takovým cenovým rozpětím od různých prodejců s identickým zbožím i co se kvality týče?

_________________
Věštba ano ne, Těhotenská kalkulačka, Angličtina online


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Potřebuji nutně radu-Oblečení z Číny
PříspěvekNapsal: ned 25. srp 2013 9:22:26 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. pro 2008 20:21:52
Příspěvky: 2522
Hodnocení: 0 (50%)
35 a 16 usd je dost rozdíl. Asi bych zkusil nabídku z dobrého eshopu, která je co nejpodrobněji popsaná. Kvalitní fotky. příp. recenze. Překladač mi říká, že "Blend" je "směs". Nejsou ty blend levnější?

S velkým cenovým rozpětím mám zkušenost, je to vidět třeba zde ve vlákně čínských shopů. bluetooth zařízení, ceny od $0,45 do $2.56...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Potřebuji nutně radu-Oblečení z Číny
PříspěvekNapsal: ned 25. srp 2013 13:46:50 
Offline
100 příspěvků
100 příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: sob 15. pro 2012 14:36:58
Příspěvky: 129
Hodnocení: 0 (0%)
To je pravda, že ta směs je levnější, ale zase na druhou stranu si popravdě nemyslím, že ta první dražší nabídka je z čístého materiálu. Co si budem povídat, jsou to obchodníci a stačí nepřidat jen jedno slovíčko a pořád to není lež. Jak jsem si prohlížela různé kabáty, tak i kabáty dražší okolo 100 dolarů jsou tam většinou popsané jako směs. U toho kabátu je i jedna nabídka za 32 dolarů a tam se také píše, že se jedná o směs.

Popis je u všech stejný a foto je také stejné, rozměry jsou tam také stejné, na fotce je i ta samá slečna, prostě fotky jsou totožné. Zajímavé je, že všichni nabízej i jen 2 možnosti velikostí M,L.

Ten kabát jsem našla asi u 6ti prodejců, v různém cenovém rozpětí, i u toho nejlevnějšího i nejdražšího jsou většinou dobré reference, i když né přímo u tohoto produktu. Já myslím, že materiál bude stejný, ale jde i o tloušku, u jednoho může být kabát více tluščí, více materiálu, a u druhého tenoučký. Podle všeho se jedná o identický produkt, až na tu váhu a rozměr balíčku, což nemusí o ničem vypovídat.

Mě jen zarazilo to cenové rozpětí, protože u nás v Čechách to není moc zvyk. Ale když píšeš, že už jsi se s tím setkal, tak to asi tak bude.

_________________
Věštba ano ne, Těhotenská kalkulačka, Angličtina online


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam