Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je pát 29. bře 2024 6:26:22

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Pošta mi ukrada balík ze zahraničí


Volná diskuze, zábava atd.


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Pošta mi ukrada balík ze zahraničí
PříspěvekNapsal: pát 04. říj 2013 23:44:46 
Offline
100 příspěvků
100 příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: sob 15. pro 2012 14:36:58
Příspěvky: 129
Hodnocení: 0 (0%)
Nevím co dělat, pošta mi ukradla zásilku. Na dhgate.com jsem si koupila kabát, prodejce mi následně napsal Tracking Number a o pár dní později byla tato zásilka vyzvednuta, tedy úspěšně doručena v Praze, ale já v Praze nebydlím!

Samozřejmě jsem si stěžovala na české poště, ale ty mě poslali do háje s tím, at to reklamuje prodejce, a nebo at předložím originální podací lístek.

Nemohu žádat o navrácení peněz na dhgate.com, protože zásilka pod číslem se již objevuje jako úspěšně doručena.

Co teď? Navíc mám zaplacené a objednané další zboží, i dárek pro mámu, a teď mám fakt strach, že si to libovolný imbecilní zaměstnanec české pošty může dle své libosti ukradnout, když se mu to bude líbit a já s tím nic neudělám. A malé peníze to fakt nejsou.

Dnes jsem mluvila s kamarádkou a ona mi řekla, že kdysi měla podobný problém a vedoucí pošty jí prý řekla, že co se diví, když tady ženský na poště dostávaj tak malej plat!!

Je toto vůbec možné? Mám takovou zlost, zásilka projde bez problému přes celý svět, Čína, dále USA, pak tuším že Nizozemí, vše OK, a tady mi to ukradnou? Je mi z toho zle co jsme to za národ a co si tady může někdo dovolit, i bezvýznamný zaměstnanec pošty.

_________________
Věštba ano ne, Těhotenská kalkulačka, Angličtina online


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pošta mi ukrada balík ze zahraničí
PříspěvekNapsal: sob 16. lis 2013 11:01:34 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. pro 2008 20:21:52
Příspěvky: 2522
Hodnocení: 0 (50%)
To bych nečekal že se může stát :shake . Toto by se mělo jít snad dát zjistit kdo to vyzvedl. Ta zásilka musí být u pošty vedená pod nějakým číslem, také tam bude vidět kdo měl být příjemce a jeho adresa (Ty). Podle mě na místní poště nikdo nebude nic vědět, to spíš někdo kdo je oprávněný přistupovat do jejich databáze a kontrolovat to :mail

Kontakty: http://www.ceskaposta.cz/cz/o-ceske-poste/kontakty/kontakty-id951/
Poštovní ombudsman: http://www.ceskaposta.cz/cz/o-ceske-poste/kontakty/postovni-ombudsman-id29097/
Sledování zásilky?: http://pruzkum.ceskaposta.cz/zasilka.html (není na DH gate nějaké číslo, bližší info o doručení zásilky..)

často se dosáhne více když se jedná dobře, a neútočí se na ně, i když má člověk k tomu asi sto chutí.

Zde někdo také řešil nedoručení, ale to byla zásilka doporučeně (oproti podpisu): http://www.bike-forum.cz/forum/ceska-posta-nedoruceni-baliku.html#comment2173376

// ještě mě napadlo, že zásilky nad cca $22 podléhají DPH.. Celní správa, přes kterou jdou všechny zásilky do česka zásilku zastaví a pošle ti dopis s žádostí o zaplacení. Platíš celní správě, a nebo necháš za sebe jednat českou poštu, které vše zaplatíš i aby ti to doručila a nebo si proto dojdeš na celní správu a DPH zaplatíš jí. Pokud je to víc než několik setu USD tak se platí i CLO. Více zde: viewtopic.php?f=165&t=4918


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam