Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je čtv 28. bře 2024 9:47:59

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Zelená karta


Auta, motorky - Svět motorů


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Zelená karta
Anketa končí za pát 22. kvě 2015 12:28:03
V zahraničí musí být originál 0%  0%  [ 0 ]
V zahraničí může být barevná kopie 0%  0%  [ 0 ]
V zahraničí může být i černobílá kopie 50%  50%  [ 1 ]
V zahraničí se může být i bez zelené karty, pokud člověk neudělá nehodu 0%  0%  [ 0 ]
Nevím jak to je 50%  50%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zelená karta
PříspěvekNapsal: pon 18. kvě 2015 12:28:03 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. dub 2015 11:33:57
Příspěvky: 6
Hodnocení: 0 (0%)
Ahoj mám problém. Chci jet v pátek na dovolenou, ale vzpomněla jsem si, že nemám originál zelené karty. Povinné ručení jsem dělala přes tuto stránku a kopie zelené karty mi přišla emailem. Jenže já nemám barevnou tiskárnu :angry Myslíte, že bude v zahraničí stačit černobílá kopie? Nebo je někde ze zákona dané, že zelená karta musí být opravdu zelená? Dříve jsem podobné stránky používala pouze na porovnání nabídek, ale pro smlouvu jsem si pak šla většinou na pobočku. Dnes jsem chtěla ušetřit čas a cestu do města a vše jsem uzavřela přes internet, abych si mohla v klidu balit věci. Jenže jsem blbá a neuvědomila jsem si, že tu zelenou kartu budu asi potřebovat s sebou. V emailu se píše, že kopie vydrží 30 dnů než přijde originál. Jak dlouho může trvat odeslání karty? Třicet dnů je na mě hrozně dlouho. Mohlo by to dorazit i dřív? Poradíte mi prosím jak to je s tou zelenou kartou v zahraničí? Mám raději dovolenou odložit a počkat na originál? :cry

_________________
oblíbený topinkovač :-)[/color]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zelená karta
PříspěvekNapsal: pon 18. kvě 2015 14:17:19 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. pro 2008 20:21:52
Příspěvky: 2522
Hodnocení: 0 (50%)
měl by stačit duplikát na běžném (i nezeleném) papíře a ten si ještě jednou ofotit aby člověku něco zbylo pokud si policie při nehodě (která se Vám pravděpodobně nestane) v zahraničí vezme jeden exemplář.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zelená karta
PříspěvekNapsal: pon 18. kvě 2015 14:35:49 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. dub 2015 11:33:57
Příspěvky: 6
Hodnocení: 0 (0%)
Mockrát děkuji za radu a za uklidnění. Spadl mi kámen ze srdce. Trochu jsem se bála, že to nebude tak lehké, protože neumím moc cizí jazyky. Měla strach hlavně z případného vysvětlování, proč že to vlastně mám jen černobílou kopii a proč nemám originál. Moc tomu nerozumím a myslela jsem si, že by to mohl být průšvih, jako kdybych ukázala černobílou kopii občanky místo originálu. Nevěděla jsem, zda by to nemohli brát jako padělání úředního dokumentu, nebo kdoví čeho. Možná se to bude hodit ještě někomu jinému. Moc děkuji za váš čas a odpověď. Po dovolené napíšu, jak jsem dopadla. :cool

_________________
oblíbený topinkovač :-)[/color]


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam