Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je pát 29. bře 2024 7:25:58

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Národní zdravotnický informační portál - Databáze potravin a jejich složení česky / Anglicky (Vitaminy,Minerály,Kalorie..) - Vědecké informace o nutrientech, potravinách: examine.com - Vědecké studie/zdraví hledání: Google Scholar, ncbi.nlm.nih.gov
Kalkulačka příjmu kalorií - Která zelenina/ovoce jsou dobré pro které části těla (prezentace ppt) - Cibule (prezentace ppt)


Alergie zjištěna - Na roztoče - Průběh léčení mé alergie


Zdraví, návody a dotazy - Diskuze


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Alergie zjištěna - Na roztoče - Průběh léčení mé alergie
PříspěvekNapsal: pon 09. kvě 2011 20:47:57 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. pro 2008 20:21:52
Příspěvky: 2522
Hodnocení: 0 (50%)
Dobry den, byla mi zjistena koznim testem alergie na roztoce - prach. Zdurely nos mam stale, a dusnost byla. Nyni je to lepsi. Snazim se o pravidleny uklid, prani povleceni atd.

Alergie na roztoce - dobre informace
http://www.proalergiky.cz/texty/alergie-na-roztoce.html

Obchod pro alergiky (povleceni..):
http://www.biopath.cz/cs/shop/

Citace:
Prach a roztoči spolu velmi úzce souvisí. Roztoči se živý prachem a lidskou kůží. Alergenem se pak stává jejich výměšek, který lidský organismus tak dráždí. Roztoči jsou pouhým oken neviditelní a mají rádi teplé a vlhké prostředí. Lebedí si v lůžkovinách, kobercích, křeslech a plyšových hračkách. Jak omezit jejich výskyt? Na místě je zvolit podlahu z vhodného materiálů se snadnou umyvatelností, časté větrání, časté povlékání ložního prádla a vhodné lůžkoviny např.z dutého vlákna.

Zdroj: alergie.zdrave.cz/druhy-alergenu/

Dále nejsou vhodné těžké závěsy a koberce a podobné protože lapají prach. Jsou dobré omyvatelné povrchy které se dají setřít vlhkým hadrem. Větrání.

Bral jsem Zodac a sprej Formoterol EasyHaler/Giona EasyHaler. Asi to bylo lepsi a pak po 3-4 týdnech jsme to vysadili protoze se to sklidnilo.
Jde mi o to ze mi prijde ze jsem na tom stale podobne - ucpany nost stale. Co dal delat? Nejake testy, leceni i alternativni zpusoby?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alergie na roztoce zjistena, co dal?
PříspěvekNapsal: pon 18. črc 2011 22:31:33 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. pro 2008 20:21:52
Příspěvky: 2522
Hodnocení: 0 (50%)
Byl jsem na vyšetření na přístroji Salvia a paní mi dala asi čtvery Joalis kapky na mozek, plíce atd + tablety MindHelp, tam kde tím přístrojem objevila oslabení / zánět. Potom ještě nějaké prášky proti parazitům atd. Albendazol, Wormicid, Entizol, Ivermectin. Dohromady to stálo víc jak 2000kč takže žádná sranda. Jinak proč to sem píšu, protože ona říkala že nemám žádnou alergii! Jen pseudoalergie jako důsledek přetížení imunitního systému (intoxikace, stres, životospráva?).

Po tom co to beru asi měsíc, pozoruju malinko zlepšení v dýchání a zduření nosu, při spánku atd. již prakticky nemám občasnou závrať při usínání!.. Ty prášky určitě dobrý v tom že mě čistily tělo, to jsem poznal.
Ještě uvidim jdu tam asi za měsíc na kontrolu.

Jinak jsem si dal za cíl každý den udělat co možná nejvíce kliků a sklapovaček a nevim proč ale tenhle cíl mi nedělá problém plnit. Už to dělam přes 60 dnů a zapisuju si pokrok.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alergie na roztoce zjistena, co dal?
PříspěvekNapsal: úte 27. bře 2012 8:59:08 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. pro 2008 20:21:52
Příspěvky: 2522
Hodnocení: 0 (50%)
Ahoj, toto je další aktualizace po asi 6 měsících, nos stále zduřelý, ale výrazně méně, dušnost již prakticky není, jen výjimečně třeba 1x týdně při přechodu do spánku pocit dušnosti a procitnutí. Počítám že pokud to bude takto pokračovat ještě 1,5 roku, tak jsem naprosto zdravý. Beru ty Joalis Kapky doporučené namíru. A hubím ty parazity a další zátěže zjištěné pomocí přístroje Salvia na Zapperu. Zároveň samovolně piji asi o 20-30% více než když jsem s léčbou začal, což je myslím dobrý příznak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alergie zjištěna - Na roztoče - Průběh léčení mé alergie
PříspěvekNapsal: pon 30. dub 2012 11:19:41 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. dub 2012 10:56:36
Příspěvky: 37
Hodnocení: 0 (0%)
Aha, právě jsem psal do fóra, odkud vede odkaz sem, takže pro pořádek - nejlépe na roztoče pomůže klasická a poctivá vakcinace, injekce v průběhu asi tak dvou let pravidelně. Ze začátku je to snad jednou za týden, pak se perioda prodlužuje a nakonec je to jednou za čtvrt roku. Je to časová investice a rozhodně nic příjemného pro odpůrce jehel, ale sám jsem na tom byl úplně stejně (vůbec jsem ne nenadechl nosem, pusou obtížně), dneska jsem za vodou. Samozřejmě k tomu patří omezení jakéhokoliv bytového textilu, větrání, vysávání matrací k tomu určeným vysavačem, a hlavně: Vyhýbat se peří na všechny způsoby! Stačila mi jediná neuvážená ožíračka a přespání na péřovém polštáři u kamaráda, a ráno jsem vypadal jako boxer v pátém kole a dýchal jako úchyl na telefonu v laciném hororu - a to bylo už po léčbě a v době, kdy jsem jinak neměl absolutně žádné problémy.

_________________
Babo raď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alergie zjištěna - Na roztoče - Průběh léčení mé alergie
PříspěvekNapsal: stř 18. črc 2012 14:47:56 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. pro 2008 20:21:52
Příspěvky: 2522
Hodnocení: 0 (50%)
Ja měl vakcinu na zlatého streptokoka ale myslim že ho stejně mám, na alergii mi to doktor nepředepsal, ale u alergologa jsem byl asi 3x když jsem měl ty dušnosti.
Aktiální stav: dušnosti nejsou, nebo jen velmi zřídka náznak, který mi téměř nevadí. Ale stále mám alergický nos. Doufám ve zlepšení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alergie zjištěna - Na roztoče - Průběh léčení mé alergie
PříspěvekNapsal: čtv 15. lis 2012 11:38:35 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. dub 2012 10:56:36
Příspěvky: 37
Hodnocení: 0 (0%)
admin píše:
Ja měl vakcinu na zlatého streptokoka ale myslim že ho stejně mám, na alergii mi to doktor nepředepsal, ale u alergologa jsem byl asi 3x když jsem měl ty dušnosti.
Aktiální stav: dušnosti nejsou, nebo jen velmi zřídka náznak, který mi téměř nevadí. Ale stále mám alergický nos. Doufám ve zlepšení.

Tam si myslím, že by stálo za to zjistit, na co tu alerigii máte, a snažit se eliminovat styk s alergeny. Někdo takhle zjistí, že je alergický na svého vlastního psa, takže je to pak na uvážení, jestli dát miláčka příbuzným na venkov, nebo ho mít doma a trpět. Každopádně se nechte vyšetřit na alergologii, termíny se dávají přávě teď na podzim, nebo v předjaří.

_________________
Babo raď


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam