Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je pát 29. bře 2024 12:46:19

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Co je MLM?

MLM je trochu jiné než Provizní programy - Affiliate. U jednoduchých provizních programů vyděláváme provize/bonusy pouze z nákupů lidí, kterým sami doporučíme internetovou stránku/produkty. U MLM však dostáváme bonusy/provize i za nákupy lidí, které přivedli lidé, které jsme přivedli my. Může být mnoho úrovní. Vytváří se tedy jakási prodejní víceúrovňová síť v níž každý má možnost vydělávat tím, že doporučuje síť/produkty dalším lidem. Zároveň pomáhá lidem, kteří jsou pod ním aby dělali totéž a tím zvyšuje příjem jim i sobě. Při dostatečném úsilí je možné si takto vytvořit částečně pasivní příjem.

Můžete zde najít i podvodné projekty, nenechte se oklamat a nevkládejte čas peníze které nechcete ztratit. Podvodný projekt se tváří jako solidní "firma" ale pak náhle přestane vyplácet a vy jste bezbraní.

Diskutujte prosím o tom, co je MLM zde v diskuzním tématu.., pokud znáte novou MLM firmu, která tu ještě není, prosím vytvořte pro ni nové téma.

Wazzub.com


Multi-Level Marketing fórum - ANGLICKÉ Firmy a programy používající síťový marketing MLM (Multi level Marketing). Víceúrovňový prodej, provize z prodeje affiliate. Pro přehlednost zakládejte prosím pouze 1 téma na 1 program. Zkuste nejprve hledat jméno programu a pokud téma již existuje, přidejte své zkušenosti.

Nová témata:
1) hledejte jméno programu (např. hledaná fráze: jmenofirmy.com) a pokud téma již existuje, přidejte své zkušenosti.. Nezakládejte duplicity.
2) Název tématu např.: "JmenoFirmy.cz - parfémy" (aby se v tom dobře orientovalo, začínat jménem domény a pokud chcete, přidat nějakou klíčovou informaci k dané firmě)


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 66 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Wazzub.com
PříspěvekNapsal: úte 20. pro 2011 3:09:47 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. lis 2011 21:25:54
Příspěvky: 34
Hodnocení: 0 (0%)
WAZZUB - - nový vyhledávač, který bude platit uživatelům !!

Je to připravovaný projekt, který se má rozjet 1.7.2012 , přesto pokud se zaregistruješ už teď, můžeš na tom zcela zdarma vydělávat až do 9.4.2012 . :dance

Registrace ti zabere pouze minutu, klikneš jenom na link a až se zobrazí stránka, kde se registruješ, doporučuji si před registrací zřídit email u Google - gmail. Vše tam chodí bez problémů, budete mít přehled a nemusíte se obávat jako někteří jedinci, že Vám bude někdo spamovat váš email. :yes

http://signup.wazzub.info/?lrRef=6zpdI

To je všechno. :yes Na tvůj uvedený email, ti potom přijde aktivační email
Ten potvrdíš a už se můžeš pod svým emailem a heslem které sis zadal při registraci, přihlásit do své kanceláře - back office!
Kde máš vlevo nahoře svůj referenční link, pod který se mohou registrovat zájemci, které oslovíš. Dále tam máš svůj dolar faktor, ve kterém vydíš svůj aktualní výdělek a dále vidíš své registrované lidi v první linii a kontakt na ně. :yes

Pokud ti nepřišel aktivační email, máš pod přihlášením do kanceláře - funkce pro znovuzaslání emailu, hesla, nebo spojení online na support wazzubu, kde se řeší technické problémy. :yes

WAZZUB- SEN SE STÁVÁ REALITOU !! :yes


Takže se určitě hned ted zaregistruj, než tě někdo předběhne.

Pokud ses stále nezaregistroval a jsi zvědavý o co se jedná ?? Tak sice ztrácíš drahocený čas :time

ale více informací múžeš najít na mém webu :cool

http://wazzubb.webnode.cz/

A pokud se to někomu nelíbí , tak mi může :moon :rofl

Ale teď vážně , registrací ztratíte jenom minutku :time a pak z toho můžete mít :cash :beer

a pokud to nevyjde :ne , tak se kvůli tomu nezblázním :head , o nic jsem nepřišel a půjdi si dát :beer


Naposledy upravil ohneta dne úte 24. led 2012 17:03:14, celkově upraveno 3

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wazzub.com
PříspěvekNapsal: stř 21. pro 2011 20:26:39 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. lis 2011 21:25:54
Příspěvky: 34
Hodnocení: 0 (0%)
1 uživatel = 1 email = 1 účet , :yes Veškeré podvodné jednání, zřizování falešnych emailů Vám bude k ničemu, peníze budou zasílány na Pay Pal , kde se ověřuje účet. Takže smůla :finger

Naopak, pokud se zjistí podvod, budete vyřazeni a Váš účet i $ faktor zrušen. :ne


Naposledy upravil ohneta dne úte 24. led 2012 17:07:25, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wazzub.com
PříspěvekNapsal: pát 23. pro 2011 20:09:33 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 08. kvě 2011 8:36:01
Příspěvky: 21
Hodnocení: 0 (0%)
WAZZUB

Skvělý projekt. POZOR !!!

Video v češtině:
http://www.youtube.com/watch?v=clB2ZLgUoiU


TI CO SE ZAREGISTRUJÍ DO 1.4.2012 MOHOU BÝT POTÉ V ZISKU !!!
Registrace od 1.4.2012 již nebudou ziskové a nedostane takový člověk zaplaceno.
Od 1.4.2012 bude stále vše zadarmo ovšem bez zisku z nových registrací.

Od 1.7.2012 může každý uživatel vydělávat na tom, pokud si Wazzub nastaví jako domovsku stránku, místo dosavadního prohlížeče.

Nepropásněte tuto jedinečnou příležitost.



Registrace ti zabere velmi málo času :time :yes

Registrace možná zde:
http://signup.wazzub.info/?lrRef=3YyIN

Kalkulačka:
http://www.wazzub.com/calc/calculator.htm

V případě jakékoliv pomoci mě kontaktujte a stejně tak se můžete i v budoucnu registrovat
jen asi už po 1.4.2012 nebudou nové registrace ziskové, ale zadarmo stále !!!

Např. ... Použijte výše uvedenou stránku s kalkulačkou :heart
1st. Generation 5 x $1.00 = $5.00
2nd. Generation 25 x $1.00 = $25.00
3rd. Generation 125 x $1.00 = $125.00
4th. Generation 625 x $1.00 = $625.00
5th. Generation 3125 x $1.00 = $3,125.00

Video v češtině:
http://www.youtube.com/watch?v=clB2ZLgUoiU


Kontakt:
Václav Odstrčil
skype: innocence__lost
email: [email protected]


Naposledy upravil dadekerz dne ned 25. pro 2011 23:07:51, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wazzub.com
PříspěvekNapsal: sob 24. pro 2011 2:23:14 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. lis 2011 21:25:54
Příspěvky: 34
Hodnocení: 0 (0%)
DEDAKOREZ - Ahoj dovol, abych tě opravil zadarmo to bude a napořád ! Registrace se počítají pouze do 9.4.2012. Od 9.4. už za registrace nedostaneš zaplaceno. Vše už bude zadarmo a bez zisku. Od 1.7.2012 může každý uživatel vydělávat na tom, pokud si Wazzub nastaví jako domovsku stránku, místo dosavadního prohlížeče.

Vše mám vysvětleno na videu : http://www.youtube.com/watch?v=1E6lw9-fMqk


Naposledy upravil ohneta dne úte 24. led 2012 17:08:28, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wazzub.com
PříspěvekNapsal: pon 02. led 2012 15:51:29 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. pro 2008 20:21:52
Příspěvky: 2522
Hodnocení: 0 (50%)
Už jsem se zaregistroval také pod ohnetu, už se těším až to spustí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wazzub.com
PříspěvekNapsal: úte 03. led 2012 14:47:09 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. lis 2011 21:25:54
Příspěvky: 34
Hodnocení: 0 (0%)
Takže spousta nových informací, český tým Wazzub , který jsem nedávno založil, má za pouhých 13 dní už 230 členů ! Dále jsme OBSADILY A DELŠÍ DOBU UŽ DRŽÍME 3.MÍSTO, na světě v počtu registrací! Před náma jsou pouze amíci a indové :) a za náma zbytek světa ! Také se mi podařilo osobně se spojit s Gee DaCosta
WAZZUB - Master Distributor , takže mám informace přímo od toho nejhlavnějšího :D Vše ohledně tohoto projektu, který způsobí revoluci v internetu se můžete dozvědět v našem týmu, po registraci. Případně se podívejte na moje video, nebo na záznam webináře, který se vysílal 1.1.2012 vše je na yotube. Doporučuji se podívat na webinář, který je rozdělen na 3.části, je to nejkvalitnější záznam, ostatní jsou šit :)

ZÁKLADNÍ INFORMACE ZDE : http://www.youtube.com/watch?v=1E6lw9-fMqk

přečtěte si prosím i informace pod videem, klikněte na více, jsou tam nějaké změny. Tak zatím :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wazzub.com
PříspěvekNapsal: úte 03. led 2012 16:17:25 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. lis 2011 21:25:54
Příspěvky: 34
Hodnocení: 0 (0%)
podívej se sem http://wazzub.blogspot.com/

pokud dole klikneš na českou vlajku, uvidíš aktuální statistiku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wazzub.com
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 4:10:14 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. lis 2011 21:25:54
Příspěvky: 34
Hodnocení: 0 (0%)
11.1.2012 DNESKA SE SPUSTIL BACK OFFICE, UŽ VIDÍTE PŘÍMO NA SVÉ LIDI, VIDÍTE KOLIK MÁTE VYDĚLANÉ, VIDÍTE KDO JE AKTIVNÍ A KDO NE. WAZZUB SE ZAČÍNÁ STÁVAT REALITOU. BUĎTE U TOHO A ZÍSKEJTE SI PŘÍJEM NATRVALO!

MÁTE NA TO ČAS JEN DO 31.3.2012, PAK TATO MOŽNOST KONČÍ. UŽ I TI CO SE POSMÍVALI, ZVÁŽNĚLI A POCHYBOVAČI CO SI NĚKDE PŘEČETLI ŽE JE TO SPAM, ZAČÍNAJÍ TAKÉ OBRACET.

NOVÉ INFORMACE NA MÁM WEBU : http://wazzubb.webnode.cz/

NEBO V NAŠÍ SKUPINĚ NA FACEBOOKU. !!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wazzub.com
PříspěvekNapsal: čtv 12. led 2012 19:50:15 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. srp 2011 14:04:21
Příspěvky: 2
Hodnocení: 0 (0%)
Další informace také zde: http://pc-prace.webnode.cz/wazzub/

Registrace zde: http://signup.wazzub.info/?lrRef=7w5Jc

Dožeňme Amíky a Indy :rofl :rofl :rofl :rofl


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wazzub.com
PříspěvekNapsal: pát 13. led 2012 1:23:32 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. lis 2011 21:25:54
Příspěvky: 34
Hodnocení: 0 (0%)
DNESKA JSEM NATOČIL NOVÉ VIDEO TAK SE NA NĚJ KOUKNĚTE , PODVOD, SCAM, NOVÁ REGISTRACE, A VAŠE BACK OFFICE , $ FAKTOR !!!!

http://www.youtube.com/watch?v=Nh65pAngEyY&feature=related


Naposledy upravil ohneta dne úte 24. led 2012 17:10:46, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wazzub.com
PříspěvekNapsal: ned 15. led 2012 23:57:01 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. led 2012 23:52:09
Příspěvky: 1
Hodnocení: 0 (0%)
No tak jsem teda zvědavý jeké to teda bude. :)

!!! Kdo nic nezkusí nic nezíská !!!

Takže lidičky registrujte se, třeba už pak nebudete muset vstávat z vyhřáté postele. ;-)

Zde se můžete registrovat:
http://signup.wazzub.info/?lrRef=0c046

Johny


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wazzub.com
PříspěvekNapsal: sob 21. led 2012 14:44:10 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 21. led 2012 14:30:48
Příspěvky: 1
Hodnocení: 0 (0%)
Vše jednoduché a česky:

http://tv007.php5.cz/babulky/post/858-co-je-wazzub-/ :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wazzub.com
PříspěvekNapsal: úte 24. led 2012 16:38:48 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. lis 2011 21:25:54
Příspěvky: 34
Hodnocení: 0 (0%)
Ahoj takže jsem přidal nové video na youtube, tak kdo se chce podívat at koukne :) A pokud Vás to přesvědčí můžete se i registrovat, kromně času, nemáte co ztratit, ale získat můžete mnoho .

http://www.youtube.com/watch?v=Nh65pAngEyY&feature=related


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wazzub.com
PříspěvekNapsal: pon 30. led 2012 12:25:13 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. lis 2011 21:25:54
Příspěvky: 34
Hodnocení: 0 (0%)
Takže jsem natočil nové video jak pracovat, aby se Vám navýšil $ FAKTOR

http://www.youtube.com/watch?v=Gd65xCWbw5Q&feature=context&context=C3311daaADOEgsToPDskKe8LdBJUOX6NRovxvUs_rR

Zitra je kolem poledne další webinář z ameriky , kde mají tvůrci odhalit nějaké nové informace. Vzhledem k tomu , že je pouze 3000 volných míst na webinář, nevím, jestli se mi podaří přihlásit. Na celém světě ji již registrováno přes 800 tisíc lidí a registrace stále roste. Nicméně, bude webinář ve středu již ke shlédnutí na youtube, nebo na oficialních stránkách, osobně si myslím, že kdyby to byl fejk, tak by si s tím takovou práci nedávali, ale to ukáže čas, já každopádně inzeruji každý den a dolar faktor 1500 není vůbec špatný :)
. Už začala inzerovat i moje přítelkyně a má $ faktor po 14 dnech 220 , z čehož má radost :))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wazzub.com
PříspěvekNapsal: pon 30. led 2012 13:11:29 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. lis 2011 21:25:54
Příspěvky: 34
Hodnocení: 0 (0%)
PROČ WAZZUB NENÍ PODVOD ???

Použil jsem překlad mého kamaráda, takže Vám doufám nebude vadit, že je slovensky, každopádně zde najdete odpovědi na všechny negativní zprávy na internetu. Vyjádření a odpovědi jsou z originálního textu od autoru Wazzub.


Tu sú kompletné odpovede na Vaše skôr otázky, opäť by sme chceli povedať "ďakujeme" za to, že nám umožňujete odpovedať na článok, ktorý ste poslali.

Tu je naša odpoveď:

1. O doméne .info

V jeden rovnaký deň sme objednali 2 domény: wazzub.com a wazzub.info. Domény, ktoré končia príponou .com sú najčastejšie hlavnou stránkou spoločnosti alebo projektu a wazzub.com bude hlavnou doménou pre náš projekt po štarte. Pre túto chvíľu, a ďalších 72 dní nášho projektu v pre-launch používame wazzub.info ako oblasť pre informácie a registrácie.

Potrebujeme mať wazzub.com ako voľnú doménu nastavenú pre hlavný projekt aby tu bola možnosť testovať bez narušenia procesu registrácií a bez spomaľovania stránok. To je hlavný dôvod, prečo sme sa spustili pre-launch a hlavnú stránku Wazzub na rôznych doménach.

2. O "podobných" systémoch v minulosti

Vieme, že existovali webové stránky v minulosti, ktoré získavali e-mailovej adresy ľudí, pre spamovanie, alebo webové stránky, ktoré sľúbili zárobok a po štarte sa snažili len predávať výrobky a členstvo. To je presne ten dôvod, prečo hovoríme hneď od začiatku a veľkými písmenami:



WAZZUB je zadarmo a zostane zadarmo VŽDY + + + nebude potreba nič predávať ani kupovať



A keď je to teda iba o zber dát od našich členov, zhromažďujeme iba dáta, ktorými potrebujeme overiť jednotlivca - a to je meno a e-mailová adresa. Ak by sme boli podvodníci, snažili by sme sa získať čo najviac podrobností a už teraz by sme sa pýtali na adresu, bankové spojenie alebo detaily účtu pre online platby procesov Paypal alebo Alertpay.

Naša politika je, aby množstvo dát bolo čo najnižšie pre ochranu dát našich členov. To je dôvod, prečo sa zobrazujú len názvy prvej generácie v back-office a preto budeme žiadať o informácie na nastavenie platieb, keď to bude potrebné a nie skôr.

3. Informácie o zabezpečení heslom

Keď sa jedná o zabezpečenie heslom. Nikdy nepoužívajte rovnaké heslo, ktoré ste použili k e-mailovému účtu alebo Paypal účtu pre prihlasovanie sa na inú stránku. Snažte sa vyhnúť pomocou PayPal e-mailovej adresy pre prihlásenie k iným programom. To je dôvod, prečo čoskoro pridáme k profilu možnosť, kde si naši členovia budú môcť zmeniť svoju e-mailovú adresu a heslo.

4. O speňažení domény

Táto časť skutočne nemá žiadny zmysel vo vzťahu k WAZZUB. Ak by sme len chceli predať alebo speňažiť domény, tak by sme použili doménu .com pre pre-launch a nie .info doménu.

Naozaj dúfame, že naše odpovede pomôžu podporiť našich členov a ukázať im, že WAZZUB je skutočný program a veľkou príležitosťou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wazzub.com
PříspěvekNapsal: pon 30. led 2012 19:23:46 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. led 2012 18:42:06
Příspěvky: 2
Hodnocení: 0 (0%)
Jsem velký pesimista.

Už jen když se podívám na počítadlo které běží stále stejně rychle přes den i v noci (vím, v noci se registrují jiní, ti co zrovna nespí "naše konkurence USA a Indie) v pondělí i v neděli, cca 10 registrací za 15 vteřin = 57 600 registrací denně. Přitom by se měla rychlost zvětšovat takřka geometrickou rychlostí nebo aspoň kolísat. Nikdo mi nenamluví, že to je skutečné počítadlo.
Ještě jedna zajímavá perlička: na hlavní stránce http://wazzub.com/ počítadlo stojí úplně na 531 000. Jak by nestálo, když to jsou obrázky. Obrovská firma, s několika biliónovým rozpočtem, která musí mít slušnou partičku IT udělá takovou blbost?

Pokud to půjde tímto tempem, za 70 dnů tam bude přes 4 000 000 registrovaných. Pokud každý bude dostávat 10 dolarů měsíčně (podle zastánců toho to systému to vypadá aspoň na 100 dolarů - JA - v druhé linii 3 - v třetí linii 9, čtvrté linii 27, v páté linii 60) tak
provozovatele tohoto systému to přijde na 40 000 000 až 400 000 000 dolarů. Když to vynásobíme 12 měsíci = 4 800 000 000 dolarů za rok (při dnešním kurzu, ať si to lépe dokážeme představit je to 92,16 miliard Kč). Toto bude vypláceno jak je řečeno do "nekonečna".

Jaká je vymahatelnost "výdělku". Nikde jsem nenašel žádnou smlouvu, ani žádný návrh.

Nevím čím si mám vysvětli fakt, že Češi (10 000 000 obyvatel) jsou na třetím místě. Jsme tak najivní nebo ty grafy dělá parta z česka, a ať to není nápadné, tak jsme až třetím za Indií (1 000 000 000 lidí). Podle procent uváděných v grafech máme 20 %. To znamená, že v dohledné době, z prvního miliónu registrovaných, bude 200 000 čechů. Jsem zvědavý na inzerenta na tomto "servru", když 20% bude USA, 20% Indie, 20% Češi a 40% zbytek světa.

Dělám v reklamní branži, toto jsou nejhloupější projekt na oslovení lidí (pokud to teda někdo myslí vážně). Zavázat se do budoucnosti takovým balíkem. Cena za jedno oslovení jednoho respondenta se u reklamních kampaní pohybuje mezi 0,01 - 0,5 Kč podle zvolené kampaně (TV, tisk, billboardy, ...).
Na některých stránkách o této "taškařici" jsem se dočetl, že ze $ faktor nemusí být dolar (za inzerci se vybere jen 100 000 dolarů a ty se rozdělí mezi 4 000 000 000 registrovaných. A výsledek, každý dostane až neuvěřitelných 0,025 $ x svůj $ fatkor. V tomto případě potřebujete mít faktor 40 ať dostanete 1 $.

Kdo věří tomu, že to bude fungovat, i po tomto propočtu je to jeho věc ... a já osobně se těším, až někdo v květnu ukáže naskenovaný šek nebo výpis z účtu, ať se MY, pesimisté, můžeme chytit za nos a tiše si nadávat.

Hodně štěstí

PS. U videa jsem se docela pobavil - co se týká výrazů to nechám bokem. Ale aby člověk z týmu wazzub nabádal lidi ať si založí mejlovou schránku u Googlu (kterému chce přetáhnout inzerenty) to je fakt úsměvné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wazzub.com
PříspěvekNapsal: pon 30. led 2012 20:57:38 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. lis 2011 21:25:54
Příspěvky: 34
Hodnocení: 0 (0%)
jak budu mít výpis rád ho vložím, pokud by jste byl registrovaný a podíval se do své back office, tak by jste viděl, že ne všechno je tak jak popisujete. Více než 4O % registrovaných se pouze zaregistruje a tím končí, zjistí totiž, že pro to aby něco vydělali, musí také něco udělat. Takže dále neregistrují, Dále jsou v počítadle i lidé,kteří neprovedli ani aktivaci, tito lidé budou z konečného stavu samozřejmně vyřazeni a nedostanou nic. Dále aby byl uživatel aktivní, musí si pak k emailu přiřadit i účet u Pay pal, pokud tak neučiní, bude také považován za neplatného uživatele. Takže bych to zase s těmi počty a penězi tak dramaticky neviděl. Když si do 9.4 na dolar faktoru vyděláte podle toho jak budete aktivní od 3 usd - 3000 usd. Tak to bude tak optimální částka. Videa jsou pro Vás možná usměvné protože je nedělá žádný odborník, IT programátor, ale obyčejný človíček, který tomu věnuje trošku více času, aby lidi, kteří o to mají zájem a ptají se , něco věděly. Je určené jako pomoc a ne jako sranda. Ani nevíte jak se těším, pokud to výjde, až sem vlepím první výplatu :cash A pokud to nevýjde ? Tak se svět nezboří, existenci si na tom nestavím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wazzub.com
PříspěvekNapsal: pon 30. led 2012 21:00:55 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. lis 2011 21:25:54
Příspěvky: 34
Hodnocení: 0 (0%)
Jo a k tomu počítadlu na wazzub.com, kdyby jste si pořádně přečetl ten článek nad ve slovenštině, tak by jste se dozvěděl, že ta stránka je nastavená na hlavní projekt a pořád se na ní pracuje, což má za následek i její zastavení, zpomalení atd.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wazzub.com
PříspěvekNapsal: úte 31. led 2012 1:53:57 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. lis 2011 21:25:54
Příspěvky: 34
Hodnocení: 0 (0%)
Jo ještě k těm grafům, co dělá parta s česka :))) Podívejte se na stránky http://wazzub.blogspot.com/ dole klikněte na českou vlajku a máte tam statistiky včetně grafů !!! To že to ofotím a dám k tomu český popisek neznamená že ty grafy vytvářím, Grafy a statistiku dělá zcela nezávislá a po celém světě známá ALEXA , češí jsou uspěšní ne protože je nás jenom tak málo, ale protože inzerujeme po celém světě a ještě k počítadlu, ve středu padl opět světový rekord, registrovalo se 85 tisíc lidí, kdyby jste se podíval na počítadlo v ten den, tak by jste viděl, že totálně nestíhalo a číslice nenaskakovali po sobě ale i po desítkách, jindy zase trvá a to je většinou o vikendu přeskočení na jiné číslo i tři a více vteřin, takže ne se na to podívat se stopkama náhodně a udělat výpočet, ale pokud už něco píšete a chcete být objektivní, tak to sledovat častěji a také se trošku informovat. Ale to je fuk, přešvědčovat Vás už nebudu, každý má své, jinak dneska je webínář, takže se dovíme další novinky přímo z Las Wegas, kde má firma sídlo a ne v garáži, jak někdo také dříve vtipně poznamenal :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wazzub.com
PříspěvekNapsal: úte 31. led 2012 14:34:53 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31. led 2012 14:31:47
Příspěvky: 1
Hodnocení: 0 (0%)
http://signup.wazzub.info/?lrRef=b8baa


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wazzub.com
PříspěvekNapsal: úte 31. led 2012 16:28:24 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. led 2012 18:42:06
Příspěvky: 2
Hodnocení: 0 (0%)
Velký pesimista - II.

Jelikož, když něčemu nerozumím, snažím se informace dohledat, narazil jsem na informace, kterým nerozumím. Snad se zde najde někdo, kto mi je vysvětlí natolik, že se konečně zaregistruji.

1. Graf.
Graf, který ve videu a na svých stránkách ( http://wazzubb.webnode.cz/video-zakladni-info/ ) uvádíte je zcela nesmyslný. Je to graf návštěvnosti stránky http://wazzub.blogspot.com/ . Nemá nic společného s počtem registrací. V tomto času (cca 31. 1. 2011. 16.20) je Celkem jedinečných návštěvníků: 1103. Stačí se podívat pozorněji. Pokud se na tuto stránku podívá pouze 7 lidí, kteří tam ještě nebyli, z ČR (podle IP) tak předeženeme INDII. :-))

2. Video
Proč vám společnost YouTube smazala video ( http://wazzubb.webnode.cz/back-office-video-navod/ ) s návodem na vydělání bezpracných peněz? Důvod který uvádí "Toto video bylo odstraněno z důvodu porušení zásad YouTube týkajícich se spamu, podvodů a komerčně klamavého obsahu.". Buď nepochopili princip tohoto systému nebo se ho zalekli natolik, že ho neprávem smazali. Nebo snad splňovalo jeden z důvodů, které uvádí.

3. Počítadlo
To je věc, která to vše dneska dovršila. Možná jsem měl opravdu lépe a déle sledovat tento fenomén, jak jste mi radil. Dnes jsem měl puštěnou stránku http://signup.wazzub.info/ . Počítadlo pěkně počítalo, počítalo a počítalo. Jaké bylo mé zděšení, když jsem zjistil, že nejsem on line připojen k internetu (měl jsem závadu na wifi). Doporučuji vyzkoušet. Otevřít a nechat načíst výše uvedenou stránku, potom odpojit internet - a světe div se, počítadlo pořítá, počítá a počítá ...

4. Profesionalita a kapacita. ( http://heywazzub.blogspot.com )
Nadnárodní (co se týká působností) společnost rozjíždí obrovský a jedinečný projekt má tak mizernou propagaci. Pokud je to postaveno na tom,
mám hodně registrovaných = bude lepší, víc a dražší inzerce = větší výnos pro registrované potažmo pro zřizovatele (zisk se má dělit 50% na 50%), tak to nedává žádnou logiku (přečetl jsem si jejich zdůvodnění - že videa a náročná grafika by velmi zpomalila jejich servry). Jak chtějí docílit kapacity několika miliónů připojení současně na svou domovskou stránku s vyhledávačem, když měli i problém s registrací 350 000 lidí během několika měsíců. To by byl zázrak, vybudovat takovou firmu během pár měsíců - v praxi to ani nejde. První inzerenty bude zajímat kolik je registrovaných potencionálních klientů. Nebude je zajímat, že až se to spustí tak budou milióny lidí (jak je taky uvedeno ve videu). Podle

Pokud dostanu uspokojivé informace, slibuji, že se zaregistruji pod toho, kdo mi je poskytne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wazzub.com
PříspěvekNapsal: úte 31. led 2012 17:20:44 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. lis 2011 21:25:54
Příspěvky: 34
Hodnocení: 0 (0%)
Pro zájemce jinak dneska 31.1.2012 webinář přesně o půlnoci :time - online z Las Wegas zde :

http://www.wiziq.com/class/info.aspx?7P2M2COncN%2f5Xs%2f5ivC1Nst1Htsfh%2fvwnHAheSWXD8urSsOHhpWZnTK%2fWJ5HXMX4NNYVkbemLcxVEVBWfuR8zvdJRHadF98rDfynMs7hlCDgyHQZzdX4dxz9KsRSubNW

Počet míst omezen na 5 tisíc, pokud se Vám nepodaří přihlást, tak záznam bude zveřejněn do 6 hodin na blogu a později i na youtube.

Třeba tam budou zodpovězeny i vaše dotazy a úvahy :) :clap


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wazzub.com
PříspěvekNapsal: úte 31. led 2012 17:31:59 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. lis 2011 21:25:54
Příspěvky: 34
Hodnocení: 0 (0%)
pesimista , opět špatné informace .) Více číst, projekt vzniká již od roku 2007 , atd..atd..ohledně kapacity atd..bylo to míněno při předpřed registracemi... kdy měli ještě pomalý servery a registrovalo se pouze přes email.....Ted už je to uplně o něčem jiném.... Video bylo odstraněno, z důvodu, že ho neznalý uživatel, kterého jsme posléze i dohledali - použil ke spamování přes svůj email. Tudíž otravoval a spamoval neznámé lidí přes emaily, i když to máme v pravidlech jednoznačně zakázáno. Bohužel při tom používal i to moje video, které bylo potom společně i z jeho emailem vymazáno, takže to nemá nic společného z obsahem, ale s tím že jeden hloupý člověk se neumí řídit pravidly a otravuje lidi, kteří o to neprojevili zájem. Já také nemám rád spamování a jsem zásadně proti. A jinak mně je to už fuk .) Grafy můžete online sledovat i na facebooku a zcela jiné, je jich totiž několik, ne pouze jeden. Bezpracné vydělávání peněz, asi jste si ještě nikdy nezkusil denně inzerovat, oslovovat, informovat, odpovídat na dotazy, jako sponzor se starat o lidi pod Vámi.....atd. Nebo to podle Vás není práce? To není o tom se jen zaregistrovat a čekat že mi budou padat dolárky.....musíte pro to taky něco udělat. A ohledně profesionality atd...kdyby jste si opět vše řádně přečetl, tak by Vám to bylo jasný....Začínali s 2 milionama a jedním sponzorem..., ted už to začíná být o něčem jiném....Nehledě na to že jde stále o předspuštění, takže peníze vráží hlavně do projektu....Počítadlo, když ho načtete tak Vám jede, pokud si znovu už zapnete stránky přes internet zjistíte že počty nesouhlasí. je to třeba jako u Seznamu, tam Vám taky vše na hlavní stránce funguje, i když to vypnete..facebook Vám taky ukazuje ještě deset minut, že jste připojený i když nejste....atd....Ale to už jsou muchy :)) Čas ukáže, pokud to vyjde tak super, pokud ne, existenci si na tom nestavím. Ale já doufám v první možnost. Uvidíme :skleb


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wazzub.com
PříspěvekNapsal: stř 01. úno 2012 1:52:50 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. úno 2012 1:48:10
Příspěvky: 2
Hodnocení: 0 (0%)
som v rozpakoch priznam sa :)..vidim dovody aj pre, aj proti...ale ako dokaz, ze to myslite vazne, tak preco nespravit nieco skusobne?...to znamena, ze cloveku, ktory si popozyva ludi ( a ti ludia si popozyvaju ludi atd...)...tak akonahle dosiahne urcity limit penazi...povedzme 100 USD, 1000 USD....tak mu to poslete na ucet?...ak by ste to spravili, tak si myslim ze viacerych pesimistov by ste presvedcili :)...Pretoze cisto z realneho hladiska...v tomto svete ti nikto nic neda zadarmo..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wazzub.com
PříspěvekNapsal: čtv 02. úno 2012 4:46:22 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. lis 2011 21:25:54
Příspěvky: 34
Hodnocení: 0 (0%)
Odpověd :) - každý měsíc je vyhlášená soutěž pro registrované, kdo přivede v daný měsíc nejvíce lidí , dostává odměnu na učet Pay Pal. Výherci jsou zveřejňováni na blogu. Naposledy byl vyhlášený vítěz dne 3.1.2012. Dále při včerejším webináři bylo uveřejněný a oficialně ohlášený projekt, který se od včerejší půlnoci spustil a přímo souvisí s Wazzub. A to, že další příjmy od 1.4 jdou na charitu a na děti v rozvojových zemích , protože mají a budou mít stále limit do 50 % výdělku!! Dále pokud chcete mužete charitativní příspěvek i sami podpořit, a to tím, že si stáhnete song - hymnu Wazzubu přes Ituns za 0.99 USD, což já určitě udělám, jakmile mi příjde první výplata. A třeba i stokrát ! Takže já už si osobně nemyslím, že jde o nějaký blábol a fejk, protože s charitou by si asi těžko někdo zahrával, dělal si z toho srandu a balamutil lidi. Takže já mám jasno. :yes Další nové informace. představení sponzorů, ukázka nového vyhledávače atd, se chystá. .... tak stále máte čas ..do 9.4.2012. Potom.....pro ty co do toho šli :dance a ti co pochybovaly :head

zde ukázka hymny wazzub http://www.youtube.com/watch?v=RkIxfN0O7WE&feature=related


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wazzub.com
PříspěvekNapsal: čtv 02. úno 2012 17:36:19 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 01. úno 2012 1:48:10
Příspěvky: 2
Hodnocení: 0 (0%)
prikald, ak nahodou mam to dolarove cislo 10 tak mi kazdy mesiac bude chodit 10 dolarov?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wazzub.com
PříspěvekNapsal: čtv 02. úno 2012 20:26:49 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. lis 2011 21:25:54
Příspěvky: 34
Hodnocení: 0 (0%)
Přesně tak , 9.4 bude vše upraveno, budou vyřazeny podvodné emaily ...atd... takže ti pak naskočí přesný počet. Ale pokud budeš mít třeba 100 , tak ti bude chodit 100, záleží na konečným čísle co budeš mít 9.4. v dolar faktoru.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wazzub.com
PříspěvekNapsal: stř 08. úno 2012 0:11:52 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 26. říj 2011 14:19:02
Příspěvky: 9
Hodnocení: 0 (0%)
Já si myslím, že nemáme co ztratit. Registrace je zadarmo a pokud to náhodou bude podvod, naštvou hodně lidí a ať by spustili nakonec cokoliv, lidi by se jim na to vykašlali. Myslím si, že něco platit budou, otázka je kolik. Nicméně na tom zas tolik nezáleží. Furt je lepší dostávat pasivní příjem 10 USD každý měsíc třeba 50 let, nežli dostat drátem do oka :) Nebo ne?

http://signup.wazzub.info/?lrRef=e187aa6b

A abych to udělal zajímavé pro nerozhodnuté a nezaregistrované uživatele, nabízím všem, kteří se zaregistrují přes můj link slevu 5 procent v mém eshopu http://www.supernakup.com/ na cokoliv. Stačí do poznámky k objednávce napsat heslo wazzub - 5%. Musíte použít stejný email do objednávky a na Wazzub, neboť ho zkontroluji...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Wazubb.com
PříspěvekNapsal: ned 12. úno 2012 7:43:59 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 12. úno 2012 7:20:34
Příspěvky: 2
Hodnocení: 0 (0%)
zdravím myslím že to je jednoduchý a geniální nápad to jen my čecháčkové pořád něco na tom co je pro nás nemyslitelné hledáme chyby a důvody proč to nebude fungovat ale když má dojít na práci tak :envy pracoval jsem v MLM tak vím jak těžká je to práce např. mluvit před vyprodaným sálem , hodinu mluvení bez přestávky a tak aby to ostatní pochopili. Já osobně tomuto projektu :clap pokud je to tak jak to je zatím prezentované.Ale chci se zeptat jak je to s dětmi mohou se taky registrovat, budou taky využívat prohlížeč. Děkuji za odpověď.Nico


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wazzub.com
PříspěvekNapsal: ned 12. úno 2012 7:47:29 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 12. úno 2012 7:20:34
Příspěvky: 2
Hodnocení: 0 (0%)
Zdravím všechny co myslí trochu jinak než ostatní čecháčkové. Já osobně projektu Wazzub fandím. Chci se zeptat na registraci nezletilých jak to je u nich.díky za odpověď.Nico


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 66 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam