Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je pát 26. dub 2024 12:16:17

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

20dollars2surf.com


Diskuze a fórum o programech Surfbary. Pro přehlednost zakládejte prosím pouze 1 téma na 1 program. Zkuste nejprve hledat jméno programu a pokud téma již existuje, přidejte své zkušenosti..

Můžete zde najít i podvodné projekty, nenechte se oklamat a nevkládejte čas peníze které nechcete ztratit.

Podvodný projekt může být internetová stránka vytvořená tak, aby vás oklamala že jde o solidní "firmu", může nějakou dobu i vyplácet ale to nemusí dlouho trvat a pak zjistíte že jste bezbraní a ztratili jste svůj čas/peníze.


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 20dollars2surf.com
PříspěvekNapsal: stř 25. dub 2012 17:15:32 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 24. dub 2012 23:34:56
Příspěvky: 7
Hodnocení: 0 (0%)
Klasicky surfbar (funguje od 2.5.2009) (anglicka, francouzska, nemecka, italska, polska a dalsi jazykove verze)
Jednoducha instalace a registrace
Maly a libovolne presouvatelny
Vyplata 20$ na Paypal
1 minuta = 1 bod
Refflinii je 10 vsechny jsou za 10%
Mesicne je limit za surfovani zatim omezen na 10.000 bodu (celkovy limit neni omezen)
Surfbar nema kontrolni CAPTCHA kod
Placene maily (chodi minimalne)
Bonusy na surfbaru od 1 do 1000 bodu nekolikrat denne (staci mit stesti)
Za zobrazeni vaseho refflinku je 1 bodu (*)
Za zobrazeni vaseho reffbanneru je 1 bod (*)
maximum 1.000 bodu za zobrazeni refflinku a reffbanneru (kontrola unikatnich IP) pri zisku kazdeho noveho refa v 1. linii
Prepoctovy kurz : cca 0,11$ za 1000 bodu
Pozor : body ze surfbaru se ve statistice aktualizuji kazdych 20 minut.

registrace zde: http://en.20dollars2surf.com/?ref=568993


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 20dollars2surf.com
PříspěvekNapsal: ned 16. zář 2012 10:36:36 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 16. zář 2012 10:12:51
Příspěvky: 2
Hodnocení: 0 (0%)
Informačné video
http://www.youtube.com/watch?v=RqJmcY7jPHw
Vyplaca 20$ na Paypal / Alertpay / Hipaycca
1$ za 1 000 bodov -Podľa kurzu + - 0.13 $
Veľa Možností ako zarobiť :
1.Stiahnuť SurfBar spustiť 1 Min./1 Bod
2.Kľikať na odkazy 1odkaz / 10 Bodov
3.WlellSurf 2 kredity denne tzv. Koleso štastia največsia výhra WheelSurf Jackpot: $ 11,013.00
3.BingoSurf Označovanie čisiel v tabuľkeBingoJackPot: 6,875.90 $
!!! Body sa prepočítajú na $ na konci mesiaca!!!
[/color]

Prosím registrujte sa cez môj odkaz ....Ďakujem
Odkaz na registraciu :

http://en.20dollars2surf.com/?ref=253720

Obrázek

Informácie o registrovaní na webe :
http://20dollars2surf.jecool.net

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 20dollars2surf.com
PříspěvekNapsal: čtv 25. říj 2012 22:15:12 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 23. říj 2012 18:03:40
Příspěvky: 46
Hodnocení: 0 (0%)
Díky za video. Regl jsem se.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 20dollars2surf.com
PříspěvekNapsal: stř 21. lis 2012 20:48:47 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2012 20:41:08
Příspěvky: 3
Hodnocení: 0 (0%)
OVĚŘENÉ KLIKAČKY, OVĚŘENÉ VÝPLATY, GARANCE REKLAM, KLIKEJETE TAM KDE VÍTE, ŽE VYDĚLÁTE.
HTTP://WWW.NEOBUX.COM/?R=DOPEOWL
HTTP://WWW.CLIXSENSE.COM/?4770345
NEJJEDNODUŠŠÍ VÝDĚLEK JE DOSTÁVAT ZAPLACENO ZA SURFOVÁNÍ, ŽÁDNÉ KLIKÁNÍ NA REKLAMY, ŽÁDNÉ SLIBY ŽE DOSTANETE 5 DOLARŮ ZA KLIK, JENOM STÁHNETE MALÝ BARR, UMÍSTÍTE KAMKOLIV NA OBRAZOVKU TAK ABY VÁM NEZAVAZEL A VYDĚLÁVÁTE :) SKUSIT MŮŽETE ZDE: HTTP://EN.20DOLLARS2SURF.COM/?REF=653015 ODINSTALOVAT MŮŽETE KDYKOLIV, TAK PROČ SI NENECHAT PLATIT ZA TO CO BĚŽNĚ DĚLATE? :)

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 20dollars2surf.com
PříspěvekNapsal: pon 03. pro 2012 9:49:46 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 16. kvě 2012 21:55:01
Příspěvky: 20
Hodnocení: 0 (0%)
Nechci být špatný prorok,ale pokud jsem četl na českém foru 20dollars2surf.com ,výplaty se vyplácí opoždněně a já osobně čekám již od 3.března,kdy jsem zažádal po splnění limitu.Odpověď byla někdy v září,že se již brzy dočkám a nic.Další dotaz už byl bez odpovědi. :shake :sad

_________________
https://t.me/pump_upp


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 20dollars2surf.com
PříspěvekNapsal: sob 04. kvě 2013 8:43:46 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 16. kvě 2012 21:55:01
Příspěvky: 20
Hodnocení: 0 (0%)
Tak je květen a žádal jsem o výplatu 3 března 2012!!!Do dnešního dne a je to více jak rok nice nepřišlo!

_________________
https://t.me/pump_upp


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 20dollars2surf.com
PříspěvekNapsal: stř 22. kvě 2013 15:30:46 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 07. dub 2012 15:21:33
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha
Hodnocení: 0 (0%)
Nedovedu pochopit, jak jsou lidi nepoučitelní. To je stejné, jako ve fyzickém světě lákadlo na důchodce tzv. "předváděčky", nebo na Internetu HYIP. Z 99% podvod.

Konkrétně tato milá společnost již fungovala někdy v roce 2005-07. Přesně si již nepamatuji. Jen tak pro legraci jsem se zaregistroval, a samozřejmě žádné penízky nikdy nepřišly a společnost po cca půl roce přestala fungovat a odpovídat na emaily. No a jak vidím, teď se vynořila znovu.

Těchto surfovacích společností bylo cca před 3 léty plno. Všechny jedna za druhou skončily, když se provalil průser s 12 Daily.com. To byla společnost, která za 12 dnů surfování slíbila 12% navýšení vkladu. Plnili to. Platby šly přes Stormpay (dalšího podvodníka). Otáčel jsem to asi 3 měsíce, každý výdělek co mi přišel na Stormpay jsem hned v dalším týdnu investoval. Pak ale Stormpay zjistil, (no někdo si asi postěžoval), že v podstatě jde o PONZI schéma (letadlo), protože 99% příjmů bylo z nových vkladů a začal jednat, aby nebyli i oni v problémech. Dodatečně antidatoval své "Pravidla a Podmínky", kde vsunul nové 2 odstavce o tom, že se přes ně nesmí platit autosurfy. Že půl roku z toho měli nemalý profit jim tak nějak nevadilo. Na 12Daily.com byla uvalena žaloba, jako na provozovatele v USA zakázaného PONZI schématu a vše začal vyšetřovat soud. Následek pro nás byl katastrofický. Nejenom, že jsem přišel o vklad cca 600 USD, který jsem měl u 12Daily, ale Stormpay zmrazil účty a já přišel o všechny peníze, které jsem tam měl. Ne jenom z tohoto surfu, ale i z prodeje software atd. Celková škoda kolem 2.000 USD. Když jsem požádal mou zdejší banku o zpětnou platbu mých vkladů do Stormpay, nevěděli co mají udělat. Poradil jsem jim ze zkušeností od Amíků na fórech kde se to probíralo. Tak udělali dotaz na Stormpay, ten jim poslal faxem kopii jeho upravených Pravidel a banka prohlásila, že nemůžou nic dělat, protože jsem porušil pravidla. Nepomohlo ani, když jsem v bance ukázal screen původních pravidel, jako doklad, že stávající Pravidla Stormpay prostě zfalšoval. Asi po roce jsem dostal email od konkursního správce s tím, že nemám nárok na nic, protože moje výdělky byly vyšší, než vklady. To, že mi vše zmrazil Stormpay ho nezajímalo. On byl konkursním správcem jen pro 12Daily. No tak a jděte se soudit do USA. Na podkladě tohoto průseru, kde přišlo několik desítek tisíc lidí o cca 480 milionů USD, postupně začaly zanikat všechny podobné společnosti. Jak pozoruji, již se opět vynořuji. Spravedlivost je slepá. Ženskou co to vedla a včas každému platila odsoudili a Stormpay, který okradl tisíce klientů, funguje dále. Takže každému vřele doporučuji, otevřete si účet u Stormpay.

_________________
Automatizujte svou činnost na Internetu!
Pronájem Autoresponderu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 20dollars2surf.com
PříspěvekNapsal: stř 23. říj 2013 19:39:17 
Offline
100 příspěvků
100 příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: úte 04. pro 2012 17:47:33
Příspěvky: 107
Hodnocení: 0 (0%)
mam dotaz jestli 20dollars2surf.com vyplaci
cekam na odpoved


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 20dollars2surf.com
PříspěvekNapsal: sob 26. říj 2013 15:18:27 
Offline
500 příspěvků
500 příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: stř 31. srp 2011 12:39:42
Příspěvky: 543
Hodnocení: 0 (0%)
Nie, posledný screen výplaty hodil niekto na web pred rokom. Už sa tam dajú ťažiť len kódy.

_________________
FABERLIC - výhodný MLM


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam