Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je čtv 18. dub 2024 8:33:40

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

mbank.cz 500,- za 15-20minut práce? I to je možné


Možnosti výdělku v češtině, mající oficiální české internetové stránky (web). NEpatří sem výdělky typu HYIP, Klikačky, Surfbary, MLM, ty mají již své sekce zde.

Nové téma: Jako první do názvu diskuzního tématu uveďte adresu/doménu. Např.: FirmaABC.cz - prodej doplňků stravy


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: mbank.cz 500,- za 15-20minut práce? I to je možné
PříspěvekNapsal: sob 12. led 2013 9:28:38 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. pro 2012 17:15:27
Příspěvky: 23
Hodnocení: 0 (0%)
Znáte mbank?
Je to jedna z bank, která neúčtuje(a nikdy nebude účtovat) klientům základní poplatky. Tj.
- vedení účtu zdarma
- odchozí a příchozí platby zdarma
- výběry z libovolných bankomatů
- kreditní karta(dokonce i bezkontaktní)
- platby kartou u obchodníků(jsou výjimky u kterých platí všichni bez rozdílu banky)
atp.

Jak získat 500,- za 15-20minut.
Stačí si jen tento účet za oněch 15-20minut založit na http://www.mbank.cz (úplná žádost) a do promoakce vložit kód 775863558

Poté si je třeba ještě domluvit kurýra, který vám smlouvu doveze až domů.

Pokud máte u jiných bank účty - to nehraje roli - tento účet u mbank nemusíte ani vůbec používat, avšak sám doporučuji ho používat, pokud platíte jiným bankám vysoké poplatky - např GE 120,- za vedení účtu atp.

Takto se na Váš účet pokud splníte jedinou podmínku - nechat účet zřízený minimálně do konce března - připíše 500,-

Je možnost založit si účet přímo na některém obchodním místě mbank - opět použijte kód 775863558
Pokud tak učiníte za mé přítomnosti obdržíte dalších 100,- přímo na ruku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 500,- za 15-20minut práce? I to je možné
PříspěvekNapsal: sob 12. led 2013 18:35:48 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 21. pro 2012 8:27:34
Příspěvky: 8
Hodnocení: 0 (0%)
samé zajímavé věci čoveče. Mám založeno a trvalo mě to ani ne 10minut:) kdy dostanu těch 500,-


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 500,- za 15-20minut práce? I to je možné
PříspěvekNapsal: sob 12. led 2013 20:07:12 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. pro 2012 17:15:27
Příspěvky: 23
Hodnocení: 0 (0%)
Odhaduji, že tak v dubnu - z podmínek to tak nějak vyplývá. Ale jakože prostě člověk to nechá stát - a za těch 15minut práce skutečně těch 500,- má - pak teda jestli bude chtít tak může účet stále používat zdarma, i kartu a vše, takže mi pak ještě můžete poděkovat za rok, kolik jste ušetřili na poplatcích.

Pokud se v tom neorientujete, tak mbank není jediná banka bez poplatků - například FIo, Air bank, Zuno banka atp. ale tam jsou třeba různé podmínky pokud splňujete jednoduché podmínky.

Ono i kreditní(teď nemyslím běžné debetní karty) karty jsou často bez poplatku. Například CIti banka, kde se sice zaúčtuje poplatek 50,- ale zase se upíše v daném měsíci, pokud člověk zaplatí kartou alespoň 1x. A největší výhoda je v tom, že člověk dostává 2% z každé platby u obchodníka. Další bonus, kdy můžete u Citi získat i přes 100,-(záleží na výši SIPA) je měsíčně je nechávat si strhávat Sipo přímo z kreditní karty. Výhoda této karty je v tom, že není třeba mít žádný účet u citi, člověk si jen musí dávat pozor na to, aby včas uhradil celou částku kterou kartama zaplatí - má na to obvykle 55dní bezúročného období, pokud to přešvyhne, platí vysoké úroky. Ještě jeden háček v tom je a to že poplatek se neplatí pouze 1rok. Dá se z těch nasbíraných bonusů(platby u obchodníků) pořídit za 500bodů poplatky zdarma. Body se zíkávají za ty % které člověk ušetří. JInač člověk může ušetřit i přímo z platby u obchodníků a to například v KFC 10%.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: .....
PříspěvekNapsal: ned 13. led 2013 10:12:19 
Offline
200 příspěvků
200 příspěvků

Registrován: úte 10. kvě 2011 21:51:46
Příspěvky: 275
Hodnocení: -2 (25%)
.....


Naposledy upravil Mac dne ned 13. lis 2022 22:47:42, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 500,- za 15-20minut práce? I to je možné
PříspěvekNapsal: ned 13. led 2013 11:21:19 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. pro 2012 17:15:27
Příspěvky: 23
Hodnocení: 0 (0%)
No máte pravdu abych nekecal, výběry zdarma má ale při určitém oběmu peněz platbě kartou. Ono mě to nedošlo, protože účet využívám hodně aktivně. Člověk má nárok až na 3 výběry z bankomatu zdarma pokud zaplatí kartou u obchodníků až 4000,-. Pokud zaplatí příklad 1300,- tak má jeden výběr zdarma. Já vyírám jednou měsíčně a platím přes 5000,-, takže mi se nic nestrhává proto jsem to přehlédl. A abych ještě doplnil jednu věc, tak se platí poplatek za každou 13. a vyšší odchozí platbu mimo mbank, což je reálné u málokoho.
Pro účely této akce toto není moc směrofatné, protože stačí nechat účet ležet a poté jen provést například převod.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: .....
PříspěvekNapsal: ned 13. led 2013 12:10:32 
Offline
200 příspěvků
200 příspěvků

Registrován: úte 10. kvě 2011 21:51:46
Příspěvky: 275
Hodnocení: -2 (25%)
.....


Naposledy upravil Mac dne ned 13. lis 2022 22:47:54, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 500,- za 15-20minut práce? I to je možné
PříspěvekNapsal: pon 14. led 2013 6:57:20 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. pro 2012 17:15:27
Příspěvky: 23
Hodnocení: 0 (0%)
Tak platí jenom ten poplatek za výběry kartou. Ty odchozí platby jsou zdarma všechny, byl jsem na poboččce.
Takže stačí založit účet a 500,- je Vašich.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 500,- za 15-20minut práce? I to je možné
PříspěvekNapsal: čtv 17. led 2013 16:07:58 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. pro 2012 17:15:27
Příspěvky: 23
Hodnocení: 0 (0%)
Pokud máte v rodině někoho kdo by mbanku chtěl a již máte zalořen účet v mbank získáte vy i on oněch 500,-


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 500,- za 15-20minut práce? I to je možné
PříspěvekNapsal: pát 18. led 2013 1:25:26 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 21. pro 2012 8:27:34
Příspěvky: 8
Hodnocení: 0 (0%)
Řekli mě, že těch 500,- mohu očekávat do měsíce, tak jsem zvědav, zkusím se poptat i pár známých protože je to vážně dobré neplatit žádné poplatky bance a ještě z toho něco mít


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 500,- za 15-20minut práce? I to je možné
PříspěvekNapsal: pát 18. led 2013 1:40:17 
Offline
100 příspěvků
100 příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: sob 15. pro 2012 14:36:58
Příspěvky: 129
Hodnocení: 0 (0%)
Já jsem chtěla registrovat bráchu, (on nechce) , ale četla jsem pravidla a pokud jsem správně pochopila, tak tam bylo napsáno něco ve smyslu, že nemohu registrovat rodinu a zaměstnavatelé zase své zaměstnance.

_________________
Věštba ano ne, Těhotenská kalkulačka, Angličtina online


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 500,- za 15-20minut práce? I to je možné
PříspěvekNapsal: pát 18. led 2013 21:19:13 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. pro 2012 17:15:27
Příspěvky: 23
Hodnocení: 0 (0%)
Nemohou se registrovat pouze zaměstnanci mbank a zaměstnanci agentur spolupracujicí s mbank - čily hostesky co rozdávají ty letáčky a jiné pomocné síly - o mkonta je tak obrovský zájem, že registrační kódy chodí přímo na mobil(normálně člověk dostane zabezpečenou obálku).

Čili pokud Váš bratr, nebo známý není zaměstnancem mbank ani pro ni nijak nepracuje, tak si účet může založit a odměnu získá.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam