Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je pát 29. bře 2024 6:38:10

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Add Wallet - addwallet.com


Další programy a možnosti výdělku v jiném než českém a slovenském jazyce. cz/sk prosím vkládejte o sekci výše sem.

Nová témata:
1) hledejte jméno programu (např. hledaná fráze: jmenofirmy.com) a pokud téma již existuje, přidejte své zkušenosti.. Nezakládejte duplicity.
2) Název tématu např.: "JmenoFirmy.cz - způsob výdělku" (začínat jménem domény a pokud chcete, přidat nějakou klíčovou informaci k dané firmě)

POZOR: (sem patří pouze výdělky NEpatřící do sekce HYIP, Klikačky, Surfbary a MLM. Tyto vložte do odpovídajících sekcí na Indexu.


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Add Wallet - addwallet.com
PříspěvekNapsal: ned 20. led 2013 14:30:33 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. bře 2012 18:26:33
Příspěvky: 64
Hodnocení: 0 (0%)
Kdo měl rád výplatní koncept ZeekRewards, tak tento projekt ho zaujme. Vylepšená kombinace částečně inspirovaná programem WCA a Zeeku. Výhodou je velmi snadno pochopitelný systém a možností zajímavých zisků. Tento plán je navržen pro dlouhodobější fungování.

Můžete zde získat:
- Denní pasivní příjem 1-2% za shlednutí sedmi webů. Tento příjem je vyplácen denně . 1USD=1AU.
- Registrací se zapojíte do systémové matice, kde můžete získat provize až z více jak 65 000 členů. Jedná se o matici spillover, tudíž dochází také přelévání(může se pod Vás zaředit člen, které jste neregistrovali vy, ale někdo nad vámi).Řazení je do matrixu 2x10 až 2x15.

Osobní pravidelné bonusy za registrace až 20% z ceny statusu a zisky z denních výdělků registrovaných lidí až 10% z první linie a 5% z druhé linie.
Marketingové nástroje a reklamní surfování webů je konceptem.
Stačí odsurfovat denně 7 webů, což zabere necelé tři minuty času a máte nárok na denní provize až 2%. Kupují se tzv. Ad Credit balíčky, kdy minimální cena jednoho je 10 USD. Jednoduše za každý USD je 1AU.Tyto Ad Credit jsou potřeba pro denní zisk. až 2% na 120 dnů.

Registrace je sice možná zdarma(zařazení do matici), nicméně pro zisk je potřeba mít jeden ze tří statusu. :
Silver 10 USD
Gold 50 USD
Platina 100 USD

-Pokud jsem Silver mám nárok na 7% z nákupu Ad Credit balíčků osobně registrovaného partnera.
-Pokud jsem Gold mám nárok na 7% z nákupu Ad Credit balíčků osobně registrovaného partnera a také 5% z nákupů členů v druhé linii.
-Pokud jsem Platina mám nárok na 10% z nákupu Ad Credit balíčků osobně registrovaného partnera a také 5% z nákupů členů v druhé linii.

Provize z týmu a matrixu:
- Za každého registrovaného člena, který si zakoupí status Silver získáváte pravidelně 2 USD. Pokud je Silver zařazen kdekoliv ve vašem matrixu a zaregistroval ho někdo jiný, tak získáváte pravidelně 0,30 USD.
- Za každého osobně registrovaného člena, který bude Gold dostáváte pravidelně 10 USD. Pokud je Gold zařezen kdekoliv ve vašem matrixu a zaregistroval ho někdo jiný, tak získáváte pravidelně 1USD.
- Za každého osobně registrovaného člena, který bude mít status Platina, dostáváte pravidelně 20 USD. Pokud je Platina zařezena kdekoliv ve vašem matrixu a zaregistroval ho někdo jiný, tak získáváte pravidelně 2 USD.
Provize z matrixu jsou vypláceny jednou týdně.

Možné nastavit reinvestici na 100%, kdy automaticky se každý dolar přeměnuje na AU a získává denní příjem. 25% je minimální možnost reinvestice, takže to jde automaticky do povinné reinvestice. Není možné nastavit na nulu.

Minimální výběr od 10 USD. Jsou k dispozici zatím Payza, STP. (v tuto chvíli automatické, dochází k propojení s bankami v Ekvádoru, které by mělo být během tohoto týdne.)
Bude také kreditní karta z které budete možno vybírat přímo z bankomatu.

S případnou strategii poradím. Otázky piště do PM a nebo do tématu.

Registrace
http://www.addwallet.net/?id=cze

_________________
Můj web o VYDĚLKU na internetu a vším tím spojeným- diskuze, články, recenze, podvodné firmy atd..


Naposledy upravil weynCZe dne pon 11. bře 2013 2:22:23, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Add Wallet - addwallet.com
PříspěvekNapsal: ned 20. led 2013 14:34:16 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. bře 2012 18:26:33
Příspěvky: 64
Hodnocení: 0 (0%)
Program funguje cca dva týdny. V té době jsem se připojil. Byl ve stádiu beta verze, dva dny již možné vydělávat. Vlastně beta verze ještě částečně probíhá, protože na dvou typech příjemech se to nemá udajně zastavit. Čas ukáže, každopádně jeden z programu, který bude patřit v této době mezi nejrychleji rostoucích, když vše půjde podle plánu a bez chyb.

_________________
Můj web o VYDĚLKU na internetu a vším tím spojeným- diskuze, články, recenze, podvodné firmy atd..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Add Wallet - addwallet.com
PříspěvekNapsal: úte 22. led 2013 1:32:32 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. bře 2012 18:26:33
Příspěvky: 64
Hodnocení: 0 (0%)
Dneska opět denní výplaty. Stejné jako v Zeeku.
V České republice se za několik dní registrovali stovky lidí . Každý může využít být na začátku a vytvořit si tým a tím si zvýšit zisk.
Ale není třeba tvořit tým, ale samozřejmě má to své výhody. Proto se v Zeeku dalo vydělávat celkem dost a snadno. Zde je komp. plán stejný. Akorát zde se každý připojuje uplně na začátku a v Zeeku se hodně lidí připojilo už dost pozdě.

_________________
Můj web o VYDĚLKU na internetu a vším tím spojeným- diskuze, články, recenze, podvodné firmy atd..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Add Wallet - addwallet.com
PříspěvekNapsal: ned 27. led 2013 20:54:31 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. bře 2012 18:26:33
Příspěvky: 64
Hodnocení: 0 (0%)
V tuto chvíli během tři týdny se registrovalo do Add Wallet cca 23 000 členů a v ČR a SK je to téměř 800, takže celkem rychlý růst.
Od tohoto týdne už také začnou být oficiální tréninky a měly by být také možná videonávody, ale to se ještě uvidí, jak to přesně bude s návody, protože se ještě nějaké věci budou podstatně měnit.
Tento a nebo příštý týden by měly být taky propojeny peněženky s bankami a měly by být automatické vklady, plus tam přibudou i jiné možnosti vkladu.
Debitní karta by měla být přidána během unora. Po objednání karty bude možné výbírat peníze přímo z bankomatu.
Denní zisky v tuto chvíli nedosahují k 2%, nicméně procenta budou stoupat v průběhu času, kdy budou další možnosti příjmu. V první řadě by to měly být věci kolem internetového marketingu. Jednoduše v průběhu unora nastane více změn a v back office budou i jiné možnosti.

_________________
Můj web o VYDĚLKU na internetu a vším tím spojeným- diskuze, články, recenze, podvodné firmy atd..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Add Wallet - addwallet.com
PříspěvekNapsal: ned 03. úno 2013 2:06:20 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. bře 2012 18:26:33
Příspěvky: 64
Hodnocení: 0 (0%)
Již automatické vklady STP a Payza bude během několika dní. Dnešní zhodnocení cca 1,5%

_________________
Můj web o VYDĚLKU na internetu a vším tím spojeným- diskuze, články, recenze, podvodné firmy atd..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Add Wallet - addwallet.com
PříspěvekNapsal: pát 08. úno 2013 14:43:43 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. bře 2012 18:26:33
Příspěvky: 64
Hodnocení: 0 (0%)
Nově bude zhodnocení na 120 dnů a ne na 90 dnů, takže vylepšení...
Dnešní výnos cca 1,6% a Add Wallet raketově roste co se týče počtu nových členů.
Firemní volání vždy v uterý a čtvrtek.

_________________
Můj web o VYDĚLKU na internetu a vším tím spojeným- diskuze, články, recenze, podvodné firmy atd..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Add Wallet - addwallet.com
PříspěvekNapsal: čtv 21. úno 2013 16:29:40 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. bře 2012 18:26:33
Příspěvky: 64
Hodnocení: 0 (0%)
Krom rychlého rustu, tak jsou některé novinky a upravy v back office. Už je také možné přeposílat například peníze mezi učty. Některé další vychytávky v dohledné době, včetně komprese v matici proti neaktivním členům. Tím se uvolní místo a mohou se zvýšit zisky a zvýší se také pravděpodobnost přelévání.
Promo akce na 120 dnů běží do konce února, pokud nebude změna.
Jinak dneska pro Silver a Gold 1,4% a pro Diamond 1,9 %
Diamond členství má o 0,5% více denně. (jsem Diamond)
:-)

_________________
Můj web o VYDĚLKU na internetu a vším tím spojeným- diskuze, články, recenze, podvodné firmy atd..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Add Wallet - addwallet.com
PříspěvekNapsal: úte 26. úno 2013 20:37:23 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 13. úno 2013 23:26:56
Příspěvky: 2
Hodnocení: 0 (0%)
čau
musí se tam investovat nebo ne?
kdyžtak mi napiš na email:[email protected]
ocenil bych také nějaké rady do začátku šel bych pod tebe


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Add Wallet - addwallet.com
PříspěvekNapsal: čtv 28. úno 2013 1:05:25 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. bře 2012 18:26:33
Příspěvky: 64
Hodnocení: 0 (0%)
meda41 píše:
čau
musí se tam investovat nebo ne?
kdyžtak mi napiš na email:[email protected]
ocenil bych také nějaké rady do začátku šel bych pod tebe



Ahoj. Napíšu ti na email.. :mrk

_________________
Můj web o VYDĚLKU na internetu a vším tím spojeným- diskuze, články, recenze, podvodné firmy atd..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Add Wallet - addwallet.com
PříspěvekNapsal: pon 11. bře 2013 2:22:00 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. bře 2012 18:26:33
Příspěvky: 64
Hodnocení: 0 (0%)
Přehled statistik po více jak dvou měsících od startu.
V ČR je už více jak 1 000 aktivních členů a podle Alexy je to stránka v ČR na 464 místě. Pro porovnání PS je na 584 po více jak roku.
AddWallet je momentálně ještě stále v beta verzi, ale není si vůbec na co stěžovat, co se týče zisků, ale s tím co postupem času příjde se pouze zvýší zájem. Hlavní věci jsou plánovány na duben, tak doufám, že vše půjde podle plánů.
Momentálně také probíhají minimálně 2x týdně firemní volání.
Výnosy pro Diamondy jsou o 0,2-0,3 denně vyšší. K dispozici ještě budou další tři vyšší statusy, které budou mít ale trošku jiné výhody, každopádně to bude trošku více motivace pro každého budovatele a přinesou další štavu do programu. Ale není to podmínkou, vlastně celý plán je velmi snadné a jednoduchý. Na požádání možná prozradím fintu, jak není potřeba ani denně odsurfovat sedm webů, což zabere cca dvě a půl minuty :)

_________________
Můj web o VYDĚLKU na internetu a vším tím spojeným- diskuze, články, recenze, podvodné firmy atd..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Add Wallet - addwallet.com
PříspěvekNapsal: čtv 28. bře 2013 19:24:59 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. bře 2012 18:26:33
Příspěvky: 64
Hodnocení: 0 (0%)
Pruměrné denní procentuální výnosy za poslední dobu..
Déka výběrů bývá do tří dnů...

28. března - výnosy cca pro Silver, Gold 1,65% a Diamond 1,85%.
27. března - výnosy cca pro Silver, Gold 1,71% a Diamond 1,91%.
26. března - výnosy cca pro Silver, Gold 1,72% a Diamond 1,92%.
25. března - výnosy cca pro Silver, Gold 1,4% a Diamond 1,6%.
24. března - výnosy cca pro Silver, Gold 1,5% a Diamond 1,7%.
23.března - výnosy cca pro Silver, Gold 1,6% a Diamond 1,8%.
22.března - výnosy pro Silver, Gold 1,78% a Diamond 1,9%.
21. března - výnosy cca pro Silver, Gold 1,7% a Diamond 1,9%.
20. března - výnosy cca pro Silver, Gold 1,6% a Diamond 1,8%.
19.března- výnosy cca pro Silver, Gold 1,7% a 1,9% Diamond.


Pokud má někdo zájem o směny, tak pošlu peníze z mého účtu AddWallet do druhého účtu(transferem) a směnou na bankovní účet.

_________________
Můj web o VYDĚLKU na internetu a vším tím spojeným- diskuze, články, recenze, podvodné firmy atd..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Add Wallet - addwallet.com
PříspěvekNapsal: čtv 11. dub 2013 14:47:43 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 07. dub 2012 15:21:33
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha
Hodnocení: 0 (0%)
No, abych byl zcela upřímný, moc jsem nepochopil co vlastně ta společnost dělá. Na mě to působí, jako takové nějaké lepší výukové středisko, kde nabízí za členství v programu různé nástroje pro zlepšení traffic u webů dotyčného člena. Něco zdarma, pravděpodobně podle výšky levelu, něco za peníze, jako další produkt. Převážně formou video seminářů, ze všech odvětví Internetu. Trochu mě zaráží to, že za platebního processora zvolili Payze, což je společnost využívána především podnikateli z oblasti Asie (Čína, Tajwan, Thajsko, Hongkong,) a nemá zrovna to nejlepší doporučení u ostatních. Teď jde jen o to, jakou reálnou cenu mají jejich servisní produkty a zda hlavním zdrojem financí je prodej těchto produktů, nebo přísun peněz od nových členů. Zatím jsem na jejich stránkách s nabídkou SERVIS nenašel, mimo obecných keců, nic. Prostě zatím mi to připadá tak, že mají databází video seminářů (instruktážní videa), které budou členům nabízet (něco zdarma, něco za příplatek). Takže zatím z toho co jsem na jejich stránkách našel, to na mě působí, jako PONZI schéma (u nás se tomu říká Letadlo), tedy hlavním zdrojem příjmu jsou platby nových členů. To je možná také důvod, proč si nevybrali jako platebního processora PayPal, nebo Clickbank. Ti by jim to netolerovaly.

To co vám zatím nabízí tato společnost za 10 USD, můžete ode mne dostat zdarma. Klik na URL pod podpisem a vybírat, který video seminář se vám zrovna líbí.

Přejí všem mnoho úspěchů.

_________________
Automatizujte svou činnost na Internetu!
Pronájem Autoresponderu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Add Wallet - addwallet.com
PříspěvekNapsal: čtv 11. dub 2013 18:05:47 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. bře 2012 18:26:33
Příspěvky: 64
Hodnocení: 0 (0%)
Dá se říct, že je to tak, jak jste popsal, ale placený surfování a ponzi samozřejmě ano, lépe řečeno kombinovaný hyip. Plus pár stovek dolarů denní zisk za pár minut starostí denně.

_________________
Můj web o VYDĚLKU na internetu a vším tím spojeným- diskuze, články, recenze, podvodné firmy atd..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Add Wallet - addwallet.com
PříspěvekNapsal: pát 05. črc 2013 13:00:25 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 07. dub 2012 15:21:33
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha
Hodnocení: 0 (0%)
Prní zpráva zde byla vložena v lednu 2013. Dnes je 05. července 2013. PROSÍM kohokoliv z těch 800 registrovaných Čechů, zdy by byl tak ochoten a zveřejnil zde, KOLIK USD si z tohoto programu již stáhl do svého bankovního účtu. (Ne na virtuálním účtu toho letadla). Moc by mě to zajímalo a možná i ostatní.

_________________
Automatizujte svou činnost na Internetu!
Pronájem Autoresponderu


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam