Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je pát 29. bře 2024 7:08:07

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Národní zdravotnický informační portál - Databáze potravin a jejich složení česky / Anglicky (Vitaminy,Minerály,Kalorie..) - Vědecké informace o nutrientech, potravinách: examine.com - Vědecké studie/zdraví hledání: Google Scholar, ncbi.nlm.nih.gov
Kalkulačka příjmu kalorií - Která zelenina/ovoce jsou dobré pro které části těla (prezentace ppt) - Cibule (prezentace ppt)


Účinná detoxikace


Zdraví, návody a dotazy - Diskuze


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Účinná detoxikace
PříspěvekNapsal: úte 29. bře 2011 16:09:22 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. pro 2008 20:21:52
Příspěvky: 2522
Hodnocení: 0 (50%)
Ahoj, vyzkoušeli jste nějakou účinnou detoxikaci těla, která byla cenově dostupná a účinní? Napíšete prosím recenzi?

--
Co se mě týče, zkusil jsem Jaterní očistnou kůru a subjektivně mohu říci že mi pomohla a subjektivně myslím že je tedy účinná k očištění jater.
Protiplísňové, antivirózní a antibakteriální účinky má česnek a nebo třeba Allicinmax který by měl být vyroben z "extraktů" česneku. Vhodné pravděpodobně i proti různým parazitům.

Ještě před jaterní kúrou by mohlo být dobré očistit ledviny. Cituji: "Očista od solí pomocí bobkového listu. Po dobu 3 dnů se pije odvar z bobkového listu a procedura se opakuje po týdnu znova. Odvar rozpouští kaménky a pomáhá při všech nemocech močového měchýře." Píše o tom Elen Turková.

Další očista těla může být od těžkých kovů. Elen T. píše: "Absolutní jednička a důležitý odkovovač trávicího systému jsou rozsivky - křemelina."
Křemelina je kaolin, ten jsem koupil a vyzkoušel. Bez problému, dával jsem si ráno asi poloviční kávovou lžičku do malé skleničky vody.

Další očista střeva pomocí klystýrů. Střevo může být zanesené a podle Malachova je vhodné je vyčistit a následně případně upravit jídelníček.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úcinná detoxikace
PříspěvekNapsal: ned 13. lis 2011 16:48:16 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 19. říj 2011 10:35:23
Příspěvky: 5
Hodnocení: 0 (0%)
Zdravim vsechny,nikdy si nekupujte detoxikacni naplaste,je to pouze reklamni trik a vyhazovani penez,nejlepsi co jsem vyzkousela jse cas,majoranka,fenikl,tymian,kmin,vse smichat a varit cas,denne vypit 1,5 litru po dobu 3 nedel,pokud budete mit zajem o presny popis,napiste


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úcinná detoxikace
PříspěvekNapsal: čtv 17. kvě 2012 14:46:05 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 17. kvě 2012 14:30:24
Příspěvky: 3
Hodnocení: 0 (0%)
Taky mám pocit, že detoxikační náplasti asi nebudou takový zázrak, jak se píše. Obecně - cokoliv vypadá na pohled moc zázračně, asi nebude úplně košer - viz miliony hubnoucích tablet, krémů proti padání vlasů a na zvětšování ňader a penisů - nechápu, že po světě ještě nechodí samí dokonalí lidé, když je to tak levné, zázračné, a na každém rohu je reklama.
O detoxikaci mám ale zájem, sedím pořád v kanclu, chlemtám jednu kávu za druhou a do toho pravidelná porce stresu - nebyly by místo odvaru ze sedmdesáti bylin posvěceného o půlnoci na Boží muce k dispozici nějaké obecné principy? Nerozpustná vláknina - co ji obsahuje, zásadotvorné potraviny - které to jsou, co pít, co nepít?

_________________
Gynekologie Brno


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Úcinná detoxikace
PříspěvekNapsal: úte 12. čer 2012 11:15:45 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 12. čer 2012 9:40:33
Příspěvky: 3
Hodnocení: 0 (0%)
tým detoxikačným náplastiam tiež neverím.ja si občas raz za mesiac robím detoxikačné kúry v podobe konzumovania ovocia, pitia čajov alebo mineralnej vody. Cítim sa po nej veľmi dobre. myslím si že taká kúra raz na čas je celkom fajn.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Účinná detoxikace
PříspěvekNapsal: pát 15. čer 2012 8:47:50 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. čer 2012 15:37:52
Příspěvky: 30
Hodnocení: 0 (0%)
Detoxikační náplasti jsou asi opravdu blbost, hlavně ta fotka, kterou mají v reklamě, ta mě pobavila nejvíc. Je celkem možné, že jsou náplasti napuštěné něčím, co vlivem tělesného tepla po čase zčerná, a asi budou obsahovat i nějakou klasickou hřejivou mast založenou třeba na skořici, aby vyvolaly patřičný pocit na kůži. Hřejivka se ale prodává po litrech ve sportovních potřebách, pokud někoho z vás něco bolí, jako bývajý házenkář doporučuji :D
Hehe, byliny posvěcené u Boží muky, to mi tak něco připomíná.. dlouho jsem se tak nezasmál a připadám si hned detoxikovaný :D
Jinak na celkovou očistu těla jsem nikdy nic nevymyslel, celkem mi ale funguje vzít si na týden volno, odjet na Vysočinu, denně si dát s batohem tak 15 km, nejíst v tu dobu nic mastného a hodně spát. Mám pocit, že tohle je lepší, než náplasti i bylinky od Boží muky :D

_________________
http://ocelove-stavby.blogspot.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Účinná detoxikace
PříspěvekNapsal: pát 20. črc 2012 10:57:25 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 20. črc 2012 10:05:42
Příspěvky: 1
Hodnocení: 0 (0%)
Osobně dávám přednost přírodním prostředkům. Je to průhledné a účinné. Nejvíc nahromaděných nečistot máme ve střevech, která tvoří základ imunity.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Účinná detoxikace
PříspěvekNapsal: sob 15. pro 2012 11:31:56 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 15. pro 2012 10:59:55
Příspěvky: 8
Hodnocení: 0 (0%)
Rozhodně souhlasím, že detoxikační náplasti nic neřeší.
Nejvíce zanesená máme střeva, a na ty je třeba při detoxikaci myslet. Já mám výbornou zkušenost s aloe, ale stejně je nejdůležitější celková úprava jídelníčku, pokud se chceme dlouhodobě cítit dobře.

_________________
http://www.NutricniUniverzita.cz - Mgr. Lenka Neubauerová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Účinná detoxikace
PříspěvekNapsal: sob 15. pro 2012 15:02:28 
Offline
100 příspěvků
100 příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: sob 15. pro 2012 14:36:58
Příspěvky: 129
Hodnocení: 0 (0%)
Stav střev je opravdu hodně důležitý, protože mají velký vliv na celou imunitu. Na pravidelné užívání (tzv. vnitřní klistýr) je hodně dobré Psyllium Dr. Popova, 500g stojí cca 250,-Kč je to tak na 2 až 3 měsíce.

Pak je dobré užívat vitamíny, minerály. Určitě mohu doporučit Extrifit V44 Vita Complex Forte (cca 400,-kč -2 měsíce), Penco DAILY TAB 44 plus(cca 300,-Kč - 3 měsíce). Tyhle vitamíny jsou opravdu nejsilnější v čechách, co se dají zatím sehnat.
Já je uživám, dokonce jsem je vnutila i mámě a nekecám, její senná rýma téměř po 20 letech zmizela, sice né uplně, ale hodně ji to pomohlo. Navíc jsem po Pencu hezky zhnědla bez opalování.

_________________
Věštba ano ne, Těhotenská kalkulačka, Angličtina online


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Účinná detoxikace
PříspěvekNapsal: pon 29. zář 2014 12:35:25 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. čer 2012 15:37:52
Příspěvky: 30
Hodnocení: 0 (0%)
Zajímavou zkušenost jsem udělal s osmotickým projímadlem. Byl jsem na jednom zákroku, který vyžadoval prázdný pajšl (dál bych to nerozebíral) a stačilo jenom to naprosté vyprázdnění, které je dost podobné jogínským praktikám, a už půl roku se cítím líp. Jogíni na to pili slanou vodu, někde si to dohledejte.

_________________
http://ocelove-stavby.blogspot.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Účinná detoxikace
PříspěvekNapsal: stř 03. pro 2014 11:24:47 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 01. pro 2014 14:21:13
Příspěvky: 18
Hodnocení: 0 (0%)
Z mého pohledu je nejlepší detoxikace správná strava (nejlépe hodně ovoce a zeleniny), klidně třeba týden pouze syrová strava, bez pečiva a masa, plus hodně tekutin a pohyb.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Účinná detoxikace
PříspěvekNapsal: stř 03. pro 2014 15:39:29 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. pro 2008 20:21:52
Příspěvky: 2522
Hodnocení: 0 (50%)
Sindel píše:
naprosté vyprázdnění, které je dost podobné jogínským praktikám, a už půl roku se cítím líp. Jogíni na to pili slanou vodu, někde si to dohledejte.

mám dojem, že to, o čem píšete je "Šankaprakšalána"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Účinná detoxikace
PříspěvekNapsal: stř 17. pro 2014 15:45:08 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 01. pro 2014 14:21:13
Příspěvky: 18
Hodnocení: 0 (0%)
Takovéty "zaručené recepty" jsou všechny na nic, zvlášť ty "zázračné". Jediná účiná detoxikace je ultra zdravá strava, vynechat maso aspoň na měsíc (když to nejde tak ho jíst max jednou týdně), pít hodně vody a vyhýbat se alkoholu a kouření (a jiným škodlivým či návykovým látkám). Pak jsou možná dobrý doplňky, jako lymfodrenáž nebo třeba nějaké detoxikační čaje a tablety, ale určitě neudělají všechno za vás, spíš obsahují účinné látky, které normálně ve stravě nemáte. Jo a taky bych se vyhnula kávě...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Účinná detoxikace
PříspěvekNapsal: pon 02. úno 2015 15:31:39 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 30. led 2015 13:08:08
Příspěvky: 1
Hodnocení: 0 (0%)
Zdravá strava, ovoce a zelenina, hodně vody jsou z pohledu zdraví velmi důležité. Ale stačí to při každodenním stresu, nespočenom množství kávy, sladkých limonád, atd? Mně určitě ne, a proto se podrobuji minimálně 2 krát ročně detoxikaci, a když občas, když ušetřím i zdravým detoxikačním pobytem.
Detoxikační náplasti nestály za nic. Dlouhá léta jsem byla věrná detoxikační kúře od firmy DrNatura. Jelikož již tyto přípravky na trhu nedostat, rozhodla jsem se vyzkoušet něco nového. Pomalu třetí týden používám přípravky na očistu střeva Enerix od firmy Naturalmax. Moje střeva se pročistily, pneumatika se stratila, zhubla jsem 4 kila. Doporučuji každému, kdo chce zhubnout a detoxikovat najednou.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam