Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je čtv 28. bře 2024 9:21:14

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

/N/ M-BANK 600 Kč + 100 Kč - platí pro 6 lidí


Vraťte část referenční provize člověku, který se registruje přes vás do nějakého online programu... Inzerujte nabídky/poptávky vzájemného profitu, výměnné registrace, kupóny, slevy.


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: /N/ M-BANK 600 Kč + 100 Kč - platí pro 6 lidí
PříspěvekNapsal: čtv 18. říj 2018 15:54:10 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. led 2012 10:24:14
Příspěvky: 51
Hodnocení: 0 (0%)
Obrázek

Akce platí pro 6 lidí a to do 14.12.2018

Smlouvu musíte podepsat nejpozději 14.12.2018

Pravidla pro získání Vašeho bonusu:
Kód:
Na nově otevřený běžný účet mKonto či mKonto Business bude připsána příchozí
platba/platby v celkové výši minimálně 7.500 Kč měsíčně. Za každý měsíc, kdy bude tato
minimální částka připsána na účet, bude klientovi vyplacena odměna 100 Kč (slovem
„jednostokorunčeských“) měsíčně; maximální odměna je 600 Kč (slovem
„šestsetkorunčeských“). Do příchozích plateb se nezapočítávají takové, které jsou
prováděny mezi vlastními účty klienta v rámci mBank.


Takže stačí si na účet posílat peníze tam a zpět pokud ho nechcete používat.

Získáte tedy 600 Kč za 6 měsíců používání účtu.

Kód:
Lze tohoto dosáhnout ještě pomocí plateb kartou, kdy Vám připíší 20 Kč za každý bezhotovostní nákup.


Jako bonus ode mě dostanete 100 Kč k tomu.


Kdo má zájem napište mi prosím soukromou zprávu a já Vám odešlu moje telefonní číslo, které následně zadáte při registraci do pole PROMO KÓD:

Obrázek

POZOR: Pokud nezadáte můj promo kód (moje telefonní číslo) při registraci, poté odměnu 600 Kč ani mých 100 Kč nezískáte!

VÝHODA: Pokud si konto založíte ihned, do 14ti dnů by Vám měla přijít smlouva a vše by mělo být vyřízené, poté ještě stihnete pozvat svých 6 kamarádů, stejně jako to dělám zde já.

Vypláceno je vždy do 60 dnů od podepsání smlouvy o účtu.

Takže moji odměnu 100 Kč obdržíte po 60 dnech od založení účtu.

Více informací o akci zde:

Kód:
https://www.mbank.cz/promotion/mkonto-1200-kc/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam