České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je pon 16. črc 2018 7:51:35

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy. Webya

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Tipli.cz - Návod na výdělek 2000 Kč a více

Vraťte část referenční provize člověku, který se registruje přes vás do nějakého online programu... Inzerujte nabídky/poptávky vzájemného profitu, výměnné registrace, kupóny, slevy.

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Tipli.cz - Návod na výdělek 2000 Kč a více
PříspěvekNapsal: sob 20. kvě 2017 14:10:55 

Hodnocení: 0 (0%)
Registrační odkaz zde:

https://www.tipli.cz/p/77191

POZOR: Pokud se neregistrujete přes můj speciální odkaz, nedostanete vstupní bonus 100 Kč!

Další bonusy:

Bonus pro nově registrované 100,-Kč na první nákup.

Bonus 25,-Kč za instalaci doplňku do prohlížeče.

Současné podmínky:

Bonus pro nově registrované 100,-Kč na první nákup.
Bonus 25,-Kč za instalaci doplňku do prohlížeče.

Vstupní odměna 100 Kč za registraci je k vyplacení, jakmile ušetříte na svém Tipli účtu minimálně 100 Kč v potvrzených odměnách. Průměrný cashback je kolem 25 Kč, to znamená 4 nákupy přes Tipli. Já například kopil boty u sizeer a měl jsem hned 89 Kč cashback.

Odměna za nákup se připíše zpravidla do 48 hodin na Tipli účet. Najdete ji v přehledu odměn ve formě registrované odměny, která čeká na potvrzení. Potvrzení odměny závisí na obchodníkovi, u něhož jste si zboží objednali.Doba je standardní jako na jiných serverech.

POZOR: Tyto podmínky může Tipli.cz kdykoliv změnit!

Příklad registrace účtu u mBanky:

Odměna za registraci u mBank je na tipli.cz 300 Kč. K tomu by jste měli dostat bonus na první nákup 100 Kč + 25 Kč za doplněk v prohlížeči + 100 Kč za registraci přes můj odkaz.

Když to sečteme tak je to 300 + 100 + 25 + 100 = 525 Kč za registraci na tipli.cz při splnění nabídky s mBankou. Stejně tak můžete nakoupit a získat cashback větší jak 100 Kč v jiném libovolném obchodě a díky tomu si vybrat vstupní bonus.

Pouze za to že vyplníte formulář s žádostí o účet u mBank (i když účet již máte) dostáváte 90 Kč!

Dále nevím zda je nabídka platná i pro slovenskou republiku, konkrétně ta s mBankou. Ostatní zejména zahraniční obchody by měly podle mě fungovat i pro SK. Pro další dotazy se případně obraťte na tipli.cz podporu.

Díky všem registrovaným

Důkaz že mi připsali odměnu za vyplnění formuláře zde:

Obrázek

Je zde i nová nabídka, kdo podnikáte tak za ověření kontaktu dostanete 120 Kč

Kód:
https://www.tipli.cz/obchod/trivi

Pro návod jak vydělat 2000 Kč a více mě kontaktujte pomocí soukromé zprávy.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina