Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je čtv 28. bře 2024 10:15:26

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Tipli.cz - 525Kč za registraci+mbank+rozšíření prohlížeče


Vraťte část referenční provize člověku, který se registruje přes vás do nějakého online programu... Inzerujte nabídky/poptávky vzájemného profitu, výměnné registrace, kupóny, slevy.


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Tipli.cz - 525Kč za registraci+mbank+rozšíření prohlížeče
PříspěvekNapsal: sob 20. kvě 2017 14:10:55 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. led 2012 10:24:14
Příspěvky: 51
Hodnocení: 0 (0%)
Registrační odkaz zde:

https://www.tipli.cz/p/77191


POZOR: Pokud se neregistrujete přes můj speciální odkaz, nedostanete vstupní bonus 100 Kč!

Další bonusy:

Bonus pro nově registrované 100,-Kč na první nákup.

Bonus 25,-Kč za instalaci doplňku do prohlížeče.


Současné podmínky:

Bonus pro nově registrované 100,-Kč na první nákup.
Bonus 25,-Kč za instalaci doplňku do prohlížeče.

Vstupní odměna 100 Kč za registraci je k vyplacení, jakmile ušetříte na svém Tipli účtu minimálně 100 Kč v potvrzených odměnách. Průměrný cashback je kolem 25 Kč, to znamená 4 nákupy přes Tipli. Já například kopil boty u sizeer a měl jsem hned 89 Kč cashback.

Odměna za nákup se připíše zpravidla do 48 hodin na Tipli účet. Najdete ji v přehledu odměn ve formě registrované odměny, která čeká na potvrzení. Potvrzení odměny závisí na obchodníkovi, u něhož jste si zboží objednali.Doba je standardní jako na jiných serverech.

POZOR: Tyto podmínky může Tipli.cz kdykoliv změnit!

Příklad registrace účtu u mBanky:

Odměna za registraci u mBank je na tipli.cz 300 Kč. K tomu by jste měli dostat bonus na první nákup 100 Kč + 25 Kč za doplněk v prohlížeči + 100 Kč za registraci přes můj odkaz.

Když to sečteme tak je to 300 + 100 + 25 + 100 = 525 Kč za registraci na tipli.cz při splnění nabídky s mBankou. Stejně tak můžete nakoupit a získat cashback větší jak 100 Kč v jiném libovolném obchodě a díky tomu si vybrat vstupní bonus.

Pouze za to že vyplníte formulář s žádostí o účet u mBank (i když účet již máte) dostáváte 90 Kč!

Dále nevím zda je nabídka platná i pro slovenskou republiku, konkrétně ta s mBankou. Ostatní zejména zahraniční obchody by měly podle mě fungovat i pro SK. Pro další dotazy se případně obraťte na tipli.cz podporu.

Díky všem registrovaným

Důkaz že mi připsali odměnu za vyplnění formuláře zde:

Obrázek

Je zde i nová nabídka, kdo podnikáte tak za ověření kontaktu dostanete 120 Kč

Kód:
https://www.tipli.cz/obchod/trivi


Pro návod jak vydělat 2000 Kč a více mě kontaktujte pomocí soukromé zprávy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tipli.cz - 525Kč za registraci+mbank+rozšíření prohlížeč
PříspěvekNapsal: čtv 11. bře 2021 19:59:57 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 18. lis 2014 23:58:57
Příspěvky: 9
Hodnocení: 0 (0%)
Poslední dobou je možné v e-mailech od Zásilkovny najít odkaz na "dárek" za zásilku. Co je tím "dárkem", je ovšem možné zjistit až po registraci na tipli.cz (včetně souhlasů se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení). :angry
Nevíte, co se pod tím "dárkem" skrývá? Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost?

_________________
Získej krypto za čtení článků
Autosurf Faucet


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam