Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je čtv 28. bře 2024 9:49:09

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Potřebujete Refferaly ?


Diskuze o klikačkách obecně. Vložte své dotazy, postřehy a diskuzní témata. Nevkládejte sem refferal odkazy a témata firem, ty patří [url=http://ceskeforum.com/viewforum.php?f=17]sem[].


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Potřebujete Refferaly ?
PříspěvekNapsal: čtv 23. srp 2012 11:01:53 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 30. čer 2012 17:05:58
Příspěvky: 25
Hodnocení: 0 (0%)
Zdravím potřebujete refferaly a nevíte jak je získat ?
Na jedné klikačce zvané Legit-Bux http://www.legit-bux.com/?ref=hanmir1
Jsem investoval několik stovek € a vyhrál jsem nějaký contest (ani jsem nevěděl že nějakej byl ) a bylo mi uděleno do mé Purchase Balance 8888 € (viz. obrázek níže) k tomu a bych si u nich mohl koupit reklamu.Bohužel já ji nemám jak využít nikde více refferalu nepotřebuji (jsem spokojen s tím co mám ) a tak mi přišlo jako škoda aby mi těch 8888 € jen tak propadlo pokud je do konce roku nevyužiji a tak mě napadlo že bych to mohl nabídnout vám ovšem za směšně nízké ceny.
To jaké mají ceny reklam se můžete přesvědčit níže na obrázku (pokud mi nevěříte tak se zaregistrujte a podívejte sami)
Hned u nich uvádím i svoje ceny za kolik bych vám poskytl tuto reklamu.Je tam opravdu velký cenový rozdíl to proto že chci všech 8888€ využít :) Jak sami vidíte na obrázku můžete touto reklamou oslovit až 33 011 lidí denně se přihlásí 21 251 lidí tzn. že vaše reklama bude vidět.Můžete si objednat i Banner

Pokud by jste si chtěli u mě vybrat jednu nebo více reklam udělejte to následovně
Vyberete si např.Reklamu 45 Sec. na 10 dní cena 1.1 € (Do předmětu E-mailu pište reklama LegitBux)
Napíšete mi email na [email protected] že chcete tuto reklamu + napíšete váš refferenční link který tam chcete mít + 2-3 věty o tom které tam potom vepíšu. Já vám odepíšu že jsem vaší žádost přijal jakmile si přečtete že jsem vaší žádost přijal zaplatíte 0.2 € přes paypal na můj účet [email protected],jakmile uvidím že jsem obdržel odvás peníze vyplní na Legit Bux vaši reklamu a odešlu ji (reklama musí být schválena Adminem ovšem býva vždy bezproblému schválena trvá to až 24 hodin) stím že vám zde pak dám screenshot.Ověřit si to pak můžete přímo i na stránce LEgit Bux kde vaší reklamu pak najdete !


Přílohy:
LEgit Bux banner.jpg
LEgit Bux banner.jpg [ 198.27 KiB | Zobrazeno 26286 krát ]
Legit Bux45.jpg
Legit Bux45.jpg [ 218.18 KiB | Zobrazeno 26286 krát ]
LegitBux 20.jpg
LegitBux 20.jpg [ 217.28 KiB | Zobrazeno 26286 krát ]
Legit Bux 30.jpg
Legit Bux 30.jpg [ 218.25 KiB | Zobrazeno 26286 krát ]
LegitBux.jpg
LegitBux.jpg [ 317.12 KiB | Zobrazeno 26323 krát ]


Naposledy upravil andrew15 dne pát 24. srp 2012 11:32:51, celkově upraveno 2
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Potřebujete Refferaly ?
PříspěvekNapsal: čtv 23. srp 2012 11:05:59 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 30. čer 2012 17:05:58
Příspěvky: 25
Hodnocení: 0 (0%)
Máte-li jakýkoliv dotaz pište ho tady do příspěvku nebo na mejla vždy vám do nejpozději 24 hodin odpovím ! :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Potřebujete Refferaly ?
PříspěvekNapsal: čtv 23. srp 2012 13:01:27 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 30. čer 2012 17:05:58
Příspěvky: 25
Hodnocení: 0 (0%)
Pro Jarda95
Tvou platbu jsem přijal a tvá reklama je už na stránce můžeš ji tam najít tady jsou slíbené proofy.
Kdyby si měl zase zájem dej zase vědět :)


Přílohy:
Proof.jpg
Proof.jpg [ 268.67 KiB | Zobrazeno 26312 krát ]
leproof1.jpg
leproof1.jpg [ 241.91 KiB | Zobrazeno 26312 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam