České Fórum
https://ceskeforum.com/

Vydelavajte focenim - Whatsaround - i 500 Kč denne!
https://ceskeforum.com/viewtopic.php?f=131&t=15153
Stránka 1 z 1

Autor:  avalonboy [ pát 07. pro 2018 5:37:25 ]
Předmět příspěvku:  Vydelavajte focenim - Whatsaround - i 500 Kč denne!

Decentralizace a technológie blockchain si našla cestu k různým způsobem využití, jak do techno-fintechového průmyslu, automobilového průmyslu, cloud computingu, financí, informačních technologií, dat, a mnoho dalších; tak i k sociálním sítím.

Celkový tržní kapitál sociálních sítí představuje kapitál ve výši 200 miliard dolarů, kdy miliony lidí tráví hodiny volného času procházením nového obsahu , lajkovaním, sdílením, vysíláním, komentováním a dostáváním se do rozsáhlé online sociální interakce .
Poslední případ pochybení Marka Zuckerberga, u kterého bylo prokázáno, že zakladatel jedné z nejoblíbenějších a největších sociálních síti prodává osobní údaje registrovaných uživatelů třetím stranám, nám ukázal, že nejsme tak v bezpečí v rámci centralizovaného ekosystému jako sociální sítě v současné době zastupují. Technologie blockchain však toto změní.

Tak vznikla společnost WhatsAround a s ní úplně decentralizovaný ekosystém, který vám umožní používat aplikaci WhatsAround. Spojiť se s lidmi na celém světě a vyprávěť svůj příběh prostřednictvím odesílání obrázků, memů a videí.

Aplikace WhatsAround vám také umožňuje vydělat peníze za různé aktivity, které na sociální síti Whatsaround děláte.

Jak vydělat peníze s aplikací WhatsAround?

Víc info zde : https://www.whatsaround.cz

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/