České Fórum
https://ceskeforum.com/

Čím je opožděné postování lepší než běžné postování?
https://ceskeforum.com/viewtopic.php?f=138&t=15635
Stránka 1 z 1

Autor:  [email protected] [ úte 17. srp 2021 16:22:32 ]
Předmět příspěvku:  Čím je opožděné postování lepší než běžné postování?

Čím je opožděné postování lepší než běžné postování?

Hlavním úkolem podnikání v sociálních sítích je zůstat ve styku s publikem postováním užitečného obsahu. Je možné se systematicky objevovat v odběratelových zdrojích při psaní publikací a je možné všechny příspěvky nahrát předem. Výhody druhé možnosti budou probírány v tomto článku.

Algoritmus na rozšíření dosahu na sociálních sítích je pro všechny velký bolehlav. Číslo odběratelů můžete zvýšit starou dobrou reklamou nebo to můžete dělat organicky.

-Pravidelné postování zvyšuje pokrytí o 30-70%, v závislosti na frekvenci postování, uvádí POSTOPLAN služba křížových účtů.
-Nárůst prodejních konverzí pro firmy je až 40%.
-Pravidelné postování příspěvků je klíčem ke generování o 74% většího provozu a odběratelů na stránkách sociálních médií.
-POSTOPLAN vypočítává úspory na marketingu na sociálních médiích s pravidelným postováním až 90%.
-Funkce zpožděného postování řeší běžné problémy s odesíláním.

Co je to opožděné postování
Opožděným postováním je možnost automaticky publikovat obsah v předem stanovenou dobu. To znamená, že publikace na několik dní nebo týdnů jsou připraveny v jeden den.

Jak ho nakonfigurovat
Existují dva způsoby, jak toho dosáhnout: prostřednictvím integrovaných nástrojů sociálních sítí nebo služeb křížového vysílání.

Na většině sociálních sítí, jako je Facebook, Pinterest a TikTok, můžete naplánovat publikování obsahu pomocí integrovaných nástrojů. Taková možnost vyhovuje malým a mikropodnikům přítomným na 1-2 platformách. Instagram však takovou možnost neposkytuje; v takovém případě vám pomohou služby křížového postování. Jde o aplikace pro publikování obsahu do několika sociálních sítí najednou z jednoho rozhraní. Tato možnost je vhodná zejména pro agentury a marketingové pracovníky na volné noze, protože musí spravovat desítky nebo dokonce stovky klientských účtů.

Proč ho byznysy a agentury potřebují
Advance posting je obchodní nástroj, který šetří peníze, systematizuje práci a usnadňuje kontrolu kvality, na rozdíl od plánovaného postování obsahu. Vlastníci firem, zástupci agentur a specialisté SMM mohou všichni benefitovat z této funkce, takže je zde několik dalších výhod zpožděného postování:

-Pokud jsou všechny příspěvky již naplánovány, je snažší pamatovat si na příspěvek a nevynechat nejlepší čas na jeho -postování. To je významná výhoda - na Facebook a Instagram je nejvyšší úroveň připojení během večerních hodin.
-Nové příspěvky budou vydávány bez víkendových přestávek, což usnadní dosažení maximálního dosahu uživatelů. Na Facebook, Pinterest a Reddit je každé publikum nejaktivnější o víkendech.
-Nezapomeňte na pravidelnost postování obsahu. Na většině sociálních sítí se doporučuje postovat 1–2 příspěvky každý den. Twitter vám však již doporučuje postovat 3 příspěvky denně, takže za měsíc musíte připravit asi 80 publikací. A to jen na jednom účtu.
-S nutností publikovat 14 až 28 příspěvků týdně plánování vašich publikací dramaticky zvyšuje produktivitu. To bude užitečné zejména pro agentury a marketingové pracovníky na volné noze s velkým objemem práce. Odložené postování pomáhá divákům z jiných časových pásem – eliminuje to potřebu přihlásit se k účtu za několik hodin.

Závěry
Opožďené postování příspěvků je vhodné pro všechny firmy, které pravidelně postují příspěvky na sociálních sítích, a pro agentury a marketingové pracovníky na volné noze, kteří musí pracovat s mnoha účty.
Opožďené postování je možné na nejpopulárnějších platformách, ale na Instagramu budete muset naplánovat příspěvky prostřednictvím služeb třetích stran.
Výhody opožďeného postování příspěvků vám umožňují upřednostnit plánování obsahu, místo toho abyste se pohřbili při jeho psaní. To usnadňuje život profesionálům SMM a jejich manažerům.

POSTOPLAN https://postoplan.cz je služba, která vám pomůže nastavit odložené zveřejnění a uvolnit čas

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/