Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je čtv 28. bře 2024 9:31:17

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Nabízím zhodnocení volného kapitálu na Forexu


Diskuze na téma obchodování FOREX, komodity, opce, futures, akcie a další.


Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 14 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nabízím zhodnocení volného kapitálu na Forexu
PříspěvekNapsal: sob 07. zář 2013 12:48:56 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 07. zář 2013 12:46:07
Příspěvky: 3
Hodnocení: 0 (0%)
Nabízím zhodnocení volného kapitálu na měnovém trhu Forex.

Jelikož sám live na Forexu obchoduji, rozhodl jsem se využít znalostí v této oblasti a umožnit běžným lidem či přímo investorům, kteří mají svá nebo spravují cizí portfolia, zhodnotit peníze na tomto trhu.

Můžu zde psát plno marketingových keců, ale upřimně mým, zájmem není vytáhnout za každou cenu z lidí peníze a pak se o ně dále nestarat.

Naopak, zcela narovinu každému vysvětlím fakta, všechny rizika a v případě zájmu, zdarma poradím a sdělím své zkušenosti.

To proto, aby klient měl co největší pravděpodobnost zhodnocení jeho prostředků a já tak měl spokojené klienty, namísto těch, kteří by mě bombardovali telefonáty, co se sakra děje s jejich účty.

Jelikož jsem v minulosti měl co dočinění s některými poradci, kteří nabízejí podílové fondy a další investice, plně rozumím odporu, který drtivá většina lidi má a proto jsem se rozhodl pouze upřímně představit možnosti se všemi drobnými detaily, bez jakéhokoliv zamlčování nebo uvádění v omyl a klient buď má zájem nebo nemá.

Níže tedy nějaké informace, aby zde byla nějaká informační hodnota.

Základní fakta:

- ke vkladům mají přístup pouze sami klienti

- vklady si můžou kdykoliv vybrat (žádné časové závazky)

- sami si nastaví maximální riziko na účet, které jsou ochotni podstoupit

- žádné skryté poplatky nebo ochcávky, jak tomu už běžně bohužel bývá

- provize se platí pouze ze zisku, zájmem obou stran je tedy vydělat

- více druhů strategií k výběru, případně ke kombinaci

- nízké nároky na min. depozit (samozřejmě každá strategie je má jiné)

Zhodnocení se liší od každé strategie, řádově se pohybuje v desítkách % ročně, ale samozřejmě je třeba mít na paměti, že historické výsledky nejsou zárukou budoucích.

Zároveň upozorňuji, že se nejedná o žádné zázračné zbohatnutí přes noc, kde se slibuje 100% měsíčně, čímž plno chytráků rádo balamutí klienty, namísto toho se jedná o strategie, které dosahují stabilních výsledků měsíc co měsíc, byť je to mnohdy pouze v jednotkách % měsíčně, selský rozum si již snadno dokáže spočítat výsledky za rok.

Také často slýchávám dotazy, proč tedy poskytovatelé strategií dělají tyhle programy, když dokážou vydělávat svým obchodováním (většinou tedy narážka na to, že to nemůže fungovat). No a proč ne? Vždyť je to jednoduchá cesta k tomu, jak maximalizovat zisky, mají know how, tak ho poskytnou lidem a z jejich zisku si vezmou svou část a spokojeny jsou obě strany.

To je zhruba popis nabídky, snažil jsem se ji napsat opravdu tak, jak to je, asi to i hodně lidí odradí, protože neslibuji modré z nebe, ale pojal jsem to ryze realisticky a upřímně, buď máte zájem nebo ne. Více se dá dočíst na mém webu, resp. vše blíže řeším individuálně, včetně konzultací, zasláním podrobných materiálů atd.

S pozdravem,

Jiří Janák


Přílohy:
vizitka jpeg.jpg
vizitka jpeg.jpg [ 440.97 KiB | Zobrazeno 32238 krát ]

_________________
Zhodnocení volného kapitálu a diverzifikace investičních portfolií na Forexu.

http://www.diverzifikuj.cz

Konzultace a poradenství zdarma.
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zhodnocení volného kapitálu na Forexu
PříspěvekNapsal: ned 08. zář 2013 11:03:29 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. pro 2008 20:21:52
Příspěvky: 2522
Hodnocení: 0 (50%)
Určitě by bylo dobré nějaký ověřený přístup k ověřenému reálnému obchodnímu účtu s historií a statistiky přehledně vidět.
Po mé zkušenosti vždy doporučuji investovat pouze to, co jste ochotni ztratit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zhodnocení volného kapitálu na Forexu
PříspěvekNapsal: ned 08. zář 2013 11:20:29 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 07. zář 2013 12:46:07
Příspěvky: 3
Hodnocení: 0 (0%)
Ano, s tím se nedá než souhlasit. Já osobně mám 4 roboty (někteří jsou v zisku, někteří jsou na nule, výběry mám odzkoušeny a fungují v pohodě), v nadcházejících dnech se chystám otevřít 10k USD program u CAIMu, výsledky samozřejmě budu poskytovat i zájemcům k nahlédnutí (+ připíchnutí na Myfxbook), co se týče Axiory, zde vlastní prostředky nemám, avšak mám zde k dispozici reálné výsledky skrze investorský přístup k účtu klienta a to u strategie HawkTrade a Taiji.

Mým zájmem je, aby klienti měli co největší pravděpodobnost výdělku, ne to, aby někde dali peníze a po pár měsících o ně přišli a pak mě bombardovali telefonáty, kde jsou jejich peníze.

Jak pan admin uvedl, i já doporučuji klientům, aby investovali peníze, které nutně nepotřebují a mohou si dovolit část z nich ztratit (říkám část proto, protože u každé strategie se nastavuje maximální možná hranice ztráty, např. 30%, čili z vkladu 10 000 USD je max. ztráta 3000 USD), nedej bože snad aby si na takové záležitosti půjčovali.

Je třeba pochopit, že na trzích neexistuje jistota (ta mimochodem neexistuje vůbec nikde, ani v bankách, ani nikde v životě) a obchodování zahrnuje risk, do hry pak vstupuje rovnice, že za podstoupený risk roste potenciál zisku a naopak. Např. v bance je to téměř bez rizika, ale také bez zisku (ty necelé 2% nepokryjou ani inflaci), kdežto např. některá strategie či program podstupují riziko ztráty určitého objemu kapitálu, ale za to nabízí třeba 5% měsíčně (jen podotknu, že pokud něco udělá 5% za měsíc leden, neznamená to, že každý další měsíc to bude dělat 5%).

Pak jsou ještě rozdíly mezi jednotlivými strategiemi, jsou zde velice konzervativní strategie, které za minimálního risku dělají průměrně 1-3% měsíčně až po strategie nabízející potenciál 10% a více měsíčně, avšak zde je již pochopitelně riziko větší (avšak stále platí klientovo nastavení maximální hranice rizika, např. oněch 30%).

Každému zájemci, který se mi ozve, důkladně tyto věci vysvětluji, protože je mým zájmem, aby klient znal každý detail a každé možné riziko stejně tak, jako potenciál zisku. Poté zkrátka má zájem nebo ne, mou snahou opravdu není nikoho do ničeho nutit nebo záměrně uvádět v omyl.

_________________
Zhodnocení volného kapitálu a diverzifikace investičních portfolií na Forexu.

http://www.diverzifikuj.cz

Konzultace a poradenství zdarma.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabízím zhodnocení volného kapitálu na Forexu
PříspěvekNapsal: čtv 24. říj 2013 17:09:55 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 07. zář 2013 12:46:07
Příspěvky: 3
Hodnocení: 0 (0%)
Aktuálně jsem provedl na webu změny, odstranil jsem Axiory a WSM (spolupracuji s nimi nadále, ale rozhodl jsem se na webu prezentovat pouze CAIM, jelikož dalece předčí zbylé dvě společnosti, které nejsou ve srovnání s CAIMem tolik atraktivní, co se týče výkonu a přístupu společnosti) a také jsem zjednodušil formu webu.

I u CAIMu jsem si založil vlastní účet se svými prostředky, abych mohl klientům doložit reálné výsledky a ne se odkazovat pouze na hodnoty uváděné CAIMem, osobně tohle považuji za "nutnost", pokud někdo nabízí nějakou službu a ani s ní nemá osobní zkušenost, tak o čem mi potom takový člověk chce mluvit? Takové zkušenosti mám s různými finančními poradci, kteří mi doslova vnucovali podílové fondy, různé pojistky a spoření, přitom sami s tím zkušenost vůbec neměli..

_________________
Zhodnocení volného kapitálu a diverzifikace investičních portfolií na Forexu.

http://www.diverzifikuj.cz

Konzultace a poradenství zdarma.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabízím zhodnocení volného kapitálu na Forexu
PříspěvekNapsal: ned 07. pro 2014 23:04:53 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 07. pro 2014 13:52:38
Příspěvky: 2
Hodnocení: 0 (0%)
Diverzifikuj??? ☺ … Niekto nam tu uz asi dodiverzifikoval, haha …


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabízím zhodnocení volného kapitálu na Forexu
PříspěvekNapsal: stř 07. říj 2015 14:02:43 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 14. lis 2014 18:34:01
Příspěvky: 8
Bydliště: Česká republika
Hodnocení: 0 (0%)
Ta doména je na prodej, takže ten projekt nebyl úspěšný?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabízím zhodnocení volného kapitálu na Forexu
PříspěvekNapsal: stř 11. lis 2015 15:45:04 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 11. lis 2015 14:17:38
Příspěvky: 61
Hodnocení: 0 (0%)
docela mě to zajímalo, sem byl na forexu neúspěšnej tak to je škoda

_________________
http://www.e-vyziva.cz | http://www.elegantnidoplnky.cz | http://www.mamanci.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabízím zhodnocení volného kapitálu na Forexu
PříspěvekNapsal: úte 01. pro 2015 23:30:22 
Offline
200 příspěvků
200 příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 17. led 2013 17:42:37
Příspěvky: 258
Hodnocení: 0 (0%)
hmm asi to projel :D

_________________
►►►:-) ◄◄◄


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabízím zhodnocení volného kapitálu na Forexu
PříspěvekNapsal: stř 02. pro 2015 9:36:10 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 11. lis 2015 14:17:38
Příspěvky: 61
Hodnocení: 0 (0%)
A ty nemas neco na cem vydelat? :-D

_________________
http://www.e-vyziva.cz | http://www.elegantnidoplnky.cz | http://www.mamanci.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabízím zhodnocení volného kapitálu na Forexu
PříspěvekNapsal: čtv 03. pro 2015 9:33:35 
Offline
200 příspěvků
200 příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 17. led 2013 17:42:37
Příspěvky: 258
Hodnocení: 0 (0%)
no sem ted v plusu kolem 80%, ale ze jen ze stovky. :rofl trictvrte roku prace a par dolaru.. ale zas na druhou stranu aspon neco :sun

_________________
►►►:-) ◄◄◄


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabízím zhodnocení volného kapitálu na Forexu
PříspěvekNapsal: čtv 03. pro 2015 10:53:06 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 11. lis 2015 14:17:38
Příspěvky: 61
Hodnocení: 0 (0%)
Jako chtel bych neco zkusit kdyby bylo neco fakt overenyho a trosku jistyho

_________________
http://www.e-vyziva.cz | http://www.elegantnidoplnky.cz | http://www.mamanci.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabízím zhodnocení volného kapitálu na Forexu
PříspěvekNapsal: pon 07. pro 2015 16:53:05 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 11. led 2015 19:30:14
Příspěvky: 29
Hodnocení: 0 (0%)
Jistýho nenajdeš dneska témeř nic, můžeš ale zkusit místo forexu obchodovat třeba třeba binární opce. Pokud tomu budeš věnovat dost času, tak se ti třeba taky podaří něco vydělat :)

_________________
Vydělávám na internetu pomocí Binárního obchodování u brokera TopOption, momentální zhodnocení mého počátečního kapitálu + 64,74%.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabízím zhodnocení volného kapitálu na Forexu
PříspěvekNapsal: úte 08. pro 2015 12:09:55 
Offline
200 příspěvků
200 příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 17. led 2013 17:42:37
Příspěvky: 258
Hodnocení: 0 (0%)
haha binarni vopice sou na dosazeni zisku jeste mnohem horsi nez forex

_________________
►►►:-) ◄◄◄


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nabízím zhodnocení volného kapitálu na Forexu
PříspěvekNapsal: úte 08. pro 2015 12:37:09 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. pro 2008 20:21:52
Příspěvky: 2522
Hodnocení: 0 (50%)
forex3000 píše:
haha binarni vopice sou na dosazeni zisku jeste mnohem horsi nez forex

:D jj to je dost možné. Přicházíš ale u nich o předem dané sumy, kdežto u forexu můžeš přijít v jednom obchodu prakticky o vše pokud tomu nerozumíš/nejsi dost trpělivý/ovládající se. Já bych tedy doporučil spíše forex když už musí člověk něco z toho zkusit. a zkoušet na demo účtu a na živém účtu striktně vložit jen to, co chce člověk ztratit

----------
toto téma uzavírám pro další komentáře/příspěvky a poprosím autora ať napíše mi zprávu pokud ho chce znovu otevřít.

Další diskuze o binárních opcích např. zde téma "Binární opce?": viewtopic.php?f=191&t=4466
Fórum na téma binární opce: viewforum.php?f=191

A diskuze na téma obchodování Forex: viewtopic.php?f=140&t=3176


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 14 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam