Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je pát 29. bře 2024 11:04:51

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Zamyšlení nad MLM


Počeštěné a nebo české firmy prodávající produkty pomocí MLM. České firmy a programy používající síťový marketing MLM (Multi level Marketing). Víceúrovňový prodej, provize z prodeje affiliate. Pro přehlednost zakládejte prosím pouze 1 téma na 1 program.

Zkuste nejprve hledat jméno programu a pokud téma již existuje, přidejte své zkušenosti..


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zamyšlení nad MLM
PříspěvekNapsal: ned 13. led 2013 10:21:55 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. led 2013 10:18:11
Příspěvky: 1
Hodnocení: 0 (0%)
Krásný den lidi, mám raději videa, ale občas rád i něco napíšu, tak se na mě nezlobte, za trošku delší příspěvek.
Stále mně to nutí k zamyšlení, proč je tolik lidí v tzv. práci z domova neúspěšná. Nejde mi na rozum, že mnoho lidí má každý týden nový „zaručený byznys“. Jednak za týden nejde poznat, zda je „zaručený“, jednak mnoho lidí ani neví, na jakém systému obchod pracuje a nemá ani potřebu si o tom něco zjistit, něco nastudovat. MLM neboli síťový marketing je to nejlepší co mě v životě potkalo a díky němu opravdu pracuji z domova na 100%, což mně vyhovuje a plně naplňuje nejen mě, ale i mou šrajtoflu. V tomto odvětví lze vydělat neskutečné, ale zároveň skutečné peníze, jen se musí vědět jak na to. Je to hodně o uvědomění, sebevzdělávání, osobním růstu, poznání sebe samého, komunikaci, atd. Jestli si někdo myslí, že začne vydělávat tím, že vyplní registrační formulář a peníze se jen posypou a … za týden se nic nestane, tak zkouší štěstí jinde a … Takhle to nefunguje a fungovat nebude nikdy. Ne nadarmo se říká „bez práce, nejsou koláče (doláče). Tento obchodní model zvaný MLM funguje již od roku 1940 (prvopočátky již ve 20 letech). Je forma přímého prodeje produktů nebo služeb. Jeho podstatou je zkrácení distribučního řetězce na minimum. MLM využívá více firem, než si jen dokážeme představit a zároveň si i uvědomit, že MLM nás obklopuju všude kolem v každodenním žití. Nebudu zde vypisovat jeho výhody pro nás distributory, pro spotřebitele nebo pro majitele firem, protože i tak je článek už dost dlouhý. Jen chci zmínit, že není lehké v té široké nabídce si umět správně vybrat. Samozřejmě stále se objevují firmy, které tento obchodní model zneužívají k nelegálním praktikám (bohužel), ale takové firmy nemají dlouhého trvání a lze takovou firmu rozpoznat, dle pár jasně daných faktorů. Nebojte i já už na takovou narazil, nicméně ač nejsem členem, děkuji firmě Amway za to, že se v roce 1979 zasadila o definici legální podoby MLM. Co tím chtěl básník říct? Jde o to, že MLM nemá zrovna dobrou pověst, což mě mrzí a řeknu proč tomu tak je. Tomuto obchodnímu modelu ubližují jednak právě firmy, co se ho snaží využít k nelegálnímu obchodu, dále lidé samotní, kteří aniž by o něm něco věděli, píšou recenze na základě jedné zkušenosti s případem dříve zmíněným a dále lidi co sice vstoupily do legálního obchodu, ale bylo pro ně velmi těžké vzdát se své pohodlnosti, projekt vzdali a měli potřebu se sami před sebou obhájit tak psali recenze jaký je to podvod, než aby si přiznali svou chybu a neúspěch. Já vím a mnoho mých známých a partnerů taky, že toto je cesta k finanční nezávislosti, k vybudování stabilního pasivního příjmu (příjem, který pobíráte, aniž byste se už aktivně na obchodě podíleli). Má rada zní. Vyberte si správnou firmu, se správným zázemím, s žádanými produkty či službami, nastudujte si co je síťový marketing, vzdělávejte se v osobnostním růstu a pamatujte, že uspěje jen ten, co se naučí věřit sám sobě, věřit firmě, být svou prací nadšený, je ochotný vyměnit čas strávený u TV učením, umí být vytrvalý a naučí se snášet odmítnutí ze strany oslovených zákazníků. Přeji Vám šťastný výběr firmy, správného sponzora (člověka co Vám bude pomáhat) a uvědomte si, že i když na top nebudete sami, protože v legálním MLM jde o týmovou práci, kde Vám pomůže tým i Váš sponzor, je třeba se hlavně zapojovat sami. Pryč je doba, kdy přijdete ráno do práce, stoupnete si do kouta a čekáte na instrukce, co se ten den bude dít od svého šéfa či mistra, musíte se hlavně sami přičinit. Mějte krásný den i život. Roman Sobotka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zamyšlení nad MLM
PříspěvekNapsal: ned 03. bře 2013 20:34:16 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 26. srp 2009 20:37:20
Příspěvky: 46
Hodnocení: 0 (0%)
přesně- kdo chce vstoupit do MLM - musí myslet za sebe jako podnikatel- jako šéf své vlastní firmy....;-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam