Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je čtv 28. bře 2024 10:11:36

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Co je MLM?

MLM je trochu jiné než Provizní programy - Affiliate. U jednoduchých provizních programů vyděláváme provize/bonusy pouze z nákupů lidí, kterým sami doporučíme internetovou stránku/produkty. U MLM však dostáváme bonusy/provize i za nákupy lidí, které přivedli lidé, které jsme přivedli my. Může být mnoho úrovní. Vytváří se tedy jakási prodejní víceúrovňová síť v níž každý má možnost vydělávat tím, že doporučuje síť/produkty dalším lidem. Zároveň pomáhá lidem, kteří jsou pod ním aby dělali totéž a tím zvyšuje příjem jim i sobě. Při dostatečném úsilí je možné si takto vytvořit částečně pasivní příjem.

Můžete zde najít i podvodné projekty, nenechte se oklamat a nevkládejte čas peníze které nechcete ztratit. Podvodný projekt se tváří jako solidní "firma" ale pak náhle přestane vyplácet a vy jste bezbraní.

Diskutujte prosím o tom, co je MLM zde v diskuzním tématu.., pokud znáte novou MLM firmu, která tu ještě není, prosím vytvořte pro ni nové téma.

winlife-sk.ws


Multi-Level Marketing fórum - ANGLICKÉ Firmy a programy používající síťový marketing MLM (Multi level Marketing). Víceúrovňový prodej, provize z prodeje affiliate. Pro přehlednost zakládejte prosím pouze 1 téma na 1 program. Zkuste nejprve hledat jméno programu a pokud téma již existuje, přidejte své zkušenosti.

Nová témata:
1) hledejte jméno programu (např. hledaná fráze: jmenofirmy.com) a pokud téma již existuje, přidejte své zkušenosti.. Nezakládejte duplicity.
2) Název tématu např.: "JmenoFirmy.cz - parfémy" (aby se v tom dobře orientovalo, začínat jménem domény a pokud chcete, přidat nějakou klíčovou informaci k dané firmě)


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: winlife-sk.ws
PříspěvekNapsal: stř 17. srp 2011 5:22:14 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 17. čer 2011 17:31:05
Příspěvky: 6
Hodnocení: 0 (0%)
Dobrý den.
Zasílám Vám pracovní nabídku, jak si z pohodlí Vašeho domova prostřednictvím internetu můžete vydělat až 102.400 Kč měsíčně! Nikam nemusíte chodit. Nikoho nemusíte oslovovat! Vše jednoduše přes internet. Tato příležitost se spustila teprve 01.06.2011

Tato nabídka není vhodná pro pesimisty, lidi, kteří „chtějí pracovat celý život na svého zaměstnavatele“ a lidi, kteří nerozumějí a nechtějí rozumět Multi Level Marketingu.

Stačí rozesílat tyto reklamní e-maily a na konci e-mailu změníte svůj kód sponzora na svůj, který získáte do 24 hodin od Vaší registrace na webové stránce: http://www.winlife-sk.ws

Na této stránce si přečtěte jednoduchou prezentaci pod názvem: JAK ZÍSKAT 102.400 Kč MĚSÍČNĚ?!

Přeji hodně pracovních úspěchů...

Ján Rybanič
team manažer
[email protected]


Můj kód sponzora: 002309 (který je nutné uvést při Vaší registraci)

PS: Až dostanete (na svůj e-mail) svůj kód sponzora, změňte si ho, ať se noví spolupracovníci registrují pod Vás, ne pod mě abyste vydělávali i Vy.

( V případě nejasností mě neváhejte kontaktovat. Já jsem za první měsíc vydělal zatím 12.425 Kč.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: winlife-sk.ws
PříspěvekNapsal: čtv 15. zář 2011 11:53:06 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04. črc 2011 11:04:20
Příspěvky: 17
Hodnocení: 0 (0%)
www.overenyprivydelek.wbs.cz/Osobni-zkusenost.html
toto si ověřila paní, náhodou jsem narazila na její stránky, o Vaší společnosti kterou nabízíte, tak nevím, napište jak Vy to máte ověřené, děkuji,


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: winlife-sk.ws
PříspěvekNapsal: čtv 15. zář 2011 12:31:09 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 17. čer 2011 17:31:05
Příspěvky: 6
Hodnocení: 0 (0%)
Společnost WinLife je solídní společnost.. Opravdu tu funguje,můžete se podívat na webové stránky,jsou tam i reference od spolupracovníků. http://www.win-life.ws/indexcz.php Já jsem rád,že jsem tuhle práci objevil. Přeji Vám hodně úspěchů a správné rozhodování. V PŘÍPADĚ DALŠÍCH OTÁZEK A NEJASNOSTÍ,NAPIŠTE,VŠE VÁM VELMI RÁD VYSVĚTLÍM.
JÁN RYBANIČ
(kód sponzora 002309)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: winlife-sk.ws
PříspěvekNapsal: čtv 15. zář 2011 13:25:02 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04. črc 2011 11:04:20
Příspěvky: 17
Hodnocení: 0 (0%)
Já jsem jen chtěla upozornit, co jsem objevila, přeji hodně úspěchů v podnikání, jsem partnerem také jedné dobré společnosti, v sobotu otvíráme trh, královské pasivní příjmy jednoduchým způsobem, v případě zájmu napište na email amanda49@seznam,cz
trh otvíráme v Bratislavě dne 17.9.2011


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: winlife-sk.ws
PříspěvekNapsal: úte 27. zář 2011 14:09:30 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 27. zář 2011 14:07:25
Příspěvky: 1
Hodnocení: 0 (0%)
Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat zda už vám něco firma vyplatila za aktivitu co má v podmínkách??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Jak dostat 100 USD opakovaně.
PříspěvekNapsal: úte 27. zář 2011 14:30:27 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 17. čer 2011 17:31:05
Příspěvky: 6
Hodnocení: 0 (0%)
Skvělý výdělečný systém, kde stačí investovat pouze 10 USD (na registrace, platí se až po zkušební, týdenní, době) a Vaše zisky Vám budou vypláceny vždy do 15 tého dne v následujícím kalendářním měsíci ve výši až 4.000 USD a to každý měsíc.
Abyste mohli provozovat tento výdělečný systém, budete potřebovat přístup na internet a dodržet postup, který Vám postupně zašlu.
Jedná se o Americkou společnost založenou v roce 1999 (tedy je na trhu téměř 17 let). Budete mít přístup do své virtuální kanceláře, kde budete vidět veškeré své příjmy a vůbec veškeré potřebné aktivity. V tomto systému lze zvolit i jazyk, takže budete všemu rozumět. A co je na tomto systému nejlepší? Váš vybudovaný zisk se může dědit.
Je to příležitost pro lidi, kteří mají seriozní zájem.

Výdělky jsou opravdu vysoké.INFO na [email protected]


Naposledy upravil Fesak dne čtv 10. bře 2016 14:53:00, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: winlife-sk.ws
PříspěvekNapsal: pát 18. lis 2011 13:47:53 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 18. lis 2011 13:12:56
Příspěvky: 2
Hodnocení: 0 (0%)
Dobrý den,
nedávno mi přišel email s nabídkou právě od WinLife. Nabídka se mi zdála jako zajímavá, tak jsem se registroval a zároveň jsem psal tomu dotyčnému, který mi tu nabídku zaslal o nějaké informace. Světe div se, dotyčný dodnes nereaguje.
Nicméně jsem napsal email přímo na adresu winlife a tam mi nabídli, že mě eventuelně přesunou k jinému sponzorovi. Takže komunikace s winlife funguje. První pozitivní věc.
Další věcí jsou nějaké zkušenosti s výplatama. Píšete zde např. to, že se máme podívat na stránky winlife, kde jsou reference od lidí. To je sice hezké, ale všichni přece víme, že při tvorbě stránek si tam každý může vymyslet jakékoliv reference s jakýmikoliv jmény. Takže jako důkaz toto přece nemůžeme brát. Nikde se nemůžu dohledat jakéhokoliv důkazu o nějaké výplatě (např. oskenovaný výpis z účtu), samozřejmě se zakrytými osobními informacemi apod. Alespoň toto málo by posloužilo k nějaké větší důvěryhodnosti.
A poslední věc je ta, že pokaždé když čtu nabídku na spolupráci u winlife, tak všude každý píše, že si za první měsíc vydělal 12425 Kč. Není to zvláštní, že si všichni vydělají za první měsíc stejně?
Na závěr chci ještě říct, že nechci tímto tento systém shazovat. Zdá se mi zajímavý a rád bych to zkusil, jen se prostě nikde nemůžu dohledat ani doptat nějakých odpovědí na výše uvedené otázky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: winlife-sk.ws
PříspěvekNapsal: pon 19. pro 2011 8:12:29 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 05. dub 2011 16:47:24
Příspěvky: 15
Hodnocení: 0 (0%)
Také mi chodí maily s touto nabídkou, ale mám o tom pochybnosti. Já jsem se registrovala do QLxchange a nelituji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak dostat 100 USD opakovaně.
PříspěvekNapsal: čtv 10. bře 2016 14:54:51 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 17. čer 2011 17:31:05
Příspěvky: 6
Hodnocení: 0 (0%)
Fesak píše:
Skvělý výdělečný systém, kde stačí investovat pouze 10 USD (na registrace, platí se až po zkušební, týdenní, době) a Vaše zisky Vám budou vypláceny vždy do 15 tého dne v následujícím kalendářním měsíci ve výši až 4.000 USD a to každý měsíc.
Abyste mohli provozovat tento výdělečný systém, budete potřebovat přístup na internet a dodržet postup, který Vám postupně zašlu.
Jedná se o Americkou společnost založenou v roce 1999 (tedy je na trhu téměř 17 let). Budete mít přístup do své virtuální kanceláře, kde budete vidět veškeré své příjmy a vůbec veškeré potřebné aktivity. V tomto systému lze zvolit i jazyk, takže budete všemu rozumět. A co je na tomto systému nejlepší? Váš vybudovaný zisk se může dědit.
Je to příležitost pro lidi, kteří mají seriozní zájem.

Výdělky jsou opravdu vysoké.INFO na [email protected]


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam