Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je čtv 18. dub 2024 1:35:16

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Co je MLM?

MLM je trochu jiné než Provizní programy - Affiliate. U jednoduchých provizních programů vyděláváme provize/bonusy pouze z nákupů lidí, kterým sami doporučíme internetovou stránku/produkty. U MLM však dostáváme bonusy/provize i za nákupy lidí, které přivedli lidé, které jsme přivedli my. Může být mnoho úrovní. Vytváří se tedy jakási prodejní víceúrovňová síť v níž každý má možnost vydělávat tím, že doporučuje síť/produkty dalším lidem. Zároveň pomáhá lidem, kteří jsou pod ním aby dělali totéž a tím zvyšuje příjem jim i sobě. Při dostatečném úsilí je možné si takto vytvořit částečně pasivní příjem.

Můžete zde najít i podvodné projekty, nenechte se oklamat a nevkládejte čas peníze které nechcete ztratit. Podvodný projekt se tváří jako solidní "firma" ale pak náhle přestane vyplácet a vy jste bezbraní.

Diskutujte prosím o tom, co je MLM zde v diskuzním tématu.., pokud znáte novou MLM firmu, která tu ještě není, prosím vytvořte pro ni nové téma.

SAY International


Multi-Level Marketing fórum - ANGLICKÉ Firmy a programy používající síťový marketing MLM (Multi level Marketing). Víceúrovňový prodej, provize z prodeje affiliate. Pro přehlednost zakládejte prosím pouze 1 téma na 1 program. Zkuste nejprve hledat jméno programu a pokud téma již existuje, přidejte své zkušenosti.

Nová témata:
1) hledejte jméno programu (např. hledaná fráze: jmenofirmy.com) a pokud téma již existuje, přidejte své zkušenosti.. Nezakládejte duplicity.
2) Název tématu např.: "JmenoFirmy.cz - parfémy" (aby se v tom dobře orientovalo, začínat jménem domény a pokud chcete, přidat nějakou klíčovou informaci k dané firmě)


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: SAY International
PříspěvekNapsal: sob 07. úno 2009 16:11:12 
Offline
600+ příspěvků
600+ příspěvků
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. pro 2008 20:21:52
Příspěvky: 2522
Hodnocení: 0 (50%)
Aktuální Informace SAY 24.2.2012

Na novom objednávacom a odmeňovacom systéme, kde si budete môcť pozrieť aj
Váš strom, sa momentálne pracuje.

Spoluprácu so spoločnosťou Say sme ukončili v apríli 2010. Prebieha už len dopredaj Say parfémov, ktorých zoznam nájdete na stránke: http://www.say-parfums.sk/sk/

Našim členom ponúkame parfumy špičkovej kvality za bezkonkurenčnú cenu pod vlastnou značkou Romi PARFUMS.

Opis našich parfémov si môžte pozrieť na stránke: http://www.romiparfums-blog.com/

Aktuálna cena dámskych aj pánskych Romi parfumov (50 ml) je: 250 CZK Cena parfémovej vzorky 1ml stojí: 9 CZK.

Objednávky prosím zasielajte na adresu:
objednavky zavinac romiparfums.com

Nových členov môžte registrovať prostredníctvom mailu, na adresu: registrovat zavinac romiparfums.com

Pre registráciu potrebujeme nasledovné údaje:
NOVY CLEN
- meno
- adresa
- mobil
- mailova adresa
- datum narodenia
- druh clenstva (Zlate clenstvo, Strieborne clenstvo/VIP Klient)

Zároveň si náš nový člen musí vybrať druh členstva:
"VIP Klient" (strieborné členstvo) alebo "Zlaté členstvo"
Pri registrácii strieborného členstva si náš budúci člen kúpi 1 dámsky alebo pánsky parfém.
Zlaté členstvo nadobúda kúpou štartéra /vzorkovnice vôní/. Akciová cena kompletného štartéra so vzorkami je zatiaľ: 690 CZK.
Štartér bude čoskoro o niečo drahší a jeho cena bude s pridaním ďalších nových vôní postupne stúpať. Naši zlatí členovia dostanú však všetky vzorky novozaradených vôní ZDARMA!

Hoci su momentálne ceny pre strieborných aj zlatých členov zatiaľ rovnaké, plánujeme to v budúcnosti zmeniť a skombinovať s novým odmeňovacím systémom.

Můj Strom - Je to členská sekce na internetu kde partneři a distributoři mohou vidět svou síť distributorů atd. zatím je mám dojem nefunkčí.

Pokud jsem řekl něco špatně, prosím opravte mě. Děkuji.

DÁLE UVEDENÉ IFNROMACE JSOU STARÉ Z ROKU CCA 2009
===================================

Oficiální stránky SAY pro českou a slovenskou republiku:
http://www.say-parfums.sk

Jak funguje marketingový plán a výdělek u SAY?

"Nová" MLM SAY International.

Tak po roce neaktivity nabírá SAY International v česku a na Slovensku nový dech.

Přihlášení do Stromu SAY:

Tato sekce se týká uživatelů, kteří již jsou členy SAY ale nemohli se nějakou dobu podívat do své struktury.

Pro získání přístupových údajů do stromu SAY je nutné odeslat email ve znění:

Proszę o hasła dostępu do mojej struktury SAY.
Moje ID:
Můj email:
Jméno a příjmení:

Do tohoto textu doplňte Vaše údaje (ID SAY, email, jméno a příjemní) a odešlete na emailovou adresu: office(@)say-international.eu (bez závorek)

Jakmile Vám přijdou přístupové údaje, můžete se přihlásit pod tímto odkazem:

http://www.sayint-osiris.eu/index.php


15.4.2010 - Lukáš Glemba - Email - Přístup do Stromu, Ruší se Zaté a Stříbrné členství, Výhodné ceny, E-shop, Přímá registrace členů!

Dobrý den.

S radostí Vám oznamujeme, že se opět zpouští plná aktivita našeho SAY international.

Za mě Vám můžu říci, že jsem byl trochu zklamán, když jsem poctivě tvořil svou strukturu a pak jsem se nemohl podívat ani do stromu, ani jsem nevěděl jestli mohu objednávat apod.

S tím je nyní konec. Majitelka SAY itnernational nás pověřila zastoupením pro Českou a Slovenskou Republiku.

Tato změna Vám přinese několik podstatných výhod:

1. Již neexistuje stříbrné a zlaté členství! Všichni kupují za ty nejlevnější ceny. Je jen na Vás, jestli si chcete vzorník pořídit hned anebo až po nějaké době. Takže registrace je zcela ZDARMA a každý ihned nakupuje za ty nejlevnější ceny na trhu! Samozřejmě pokud chcete aktivně tvořit svou síť a dostávat zajímavé odměny, tak je dobé vzorník mít a nechat ho za nás pracovat tím, že jej budeme půjčovat známým a našim přátelům.

2. Máme v naší nabídce několik pánských i dámských sprchových gelů. Já osobně se už nebudu sprchovat ničím jiným :-) Tak svěže jsem se ještě necítil. U jiných sprchových gelů se mi ještě nestalo, že bych sám sebe cítil, jak voním :-)

3. Již nebude existovat žádné čekání na smlouvu, než člen dostane své heslo pro přístup do stromu, aby viděl svou strukturu a svou “back office“. Ihned po registraci přijde na email nového člena jeho login a heslo, které si MUSÍ ZAPSAT a poté si ho sám změní.

4. Prakticky ihned po regisraci může nový člen doporučit toto chytré nakupování dalším lidem.

5. Již neexistuje žádné registrování přes emaily a čekání, až nám přijde ID našeho nového člena. Nového člena registrujeme přímo v našem stromu přes odkaz Přidat nového člena.

6. Také již opadají objednávky přes emaily. Vytvořili jsme E-shop, který slouží pouze našim spolupracovníkům. Zároveň E-shop může sloužit jako získávání nových informací a vzdělávání ohledně společnosti SAY international.

Tento byznys není o ničem jiném, než v 1. řadě ušetřit své peníze a mít kvalitnější výrobky a v 2. řadě pokud chceme, tak můžeme dobrovolně doporučit ušetřit peníze i ostatním a získávat za to krásné příjmy.

Začít opět objednávat parfémy, sprchové gely a mnoho dalšího můžete na stránce http://cz.say-fragrances.com/

V levém menu i na úvodní stránce je popsáno, jak se registrovat v tomto E-shopu zdarma. Registrace je nutná proto, abychom věděli, kdo parfém objednal. Tento E-shop slouží pouze pro zjednodušení objednávek, abychom nemuseli psát objednávky v emailu jako kdysi.
Opakuji tedy ještě jednou registrace je ZDARMA a je pro Váš jednodušší přehled v objednávkách.

Osobně jsem se jako člen ve firmě SAY international dostal na výdělek 18 000Kč za měsíc a to za půl roku. Přiznávám, že jsem u toho seděl cca 5 hodin denně a více. Dodržoval jsem nákup 1 a většinou i více parfémů měsíčně, jelikož jsem je používal jako dárky a tím šířil svou strukturu a také jsem se pozitivně bavil se svými lidmi ve skupině.

Přeju Vám všem mnoho úspěchů a tento email berte jako informativní, jelikož jsme spolu kdysi komunkovali o ušetření a vydělávání peněz pomí firmy SAY international.

Nyní cítím chuť Vám ještě více pomoci ve Vaší cestě za finanční svobodou.

Mějte se moc hezky a ať se Vám daří.
S pozdravem Lukáš Glemba – Váš nadsponzor SAY a manažer sítě SAY.
Icq: 337 327 3XX
telefon: +420 777 664 0XX

Pokud nemůžu zvednout telefon ihned, tak mi pošlete SMSku, že chcete, abych Vám zavolal.

P.S. Pokud již nechcete být informováni o novinkách klubu SAY international, tak mi prosím napište, abych Vám již nepsal.


=== Uvítací Email SAY - starší ===

Srdečně vítám na MLM SAY International!
Gratulujeme! Vaše přihlášení proběhlo úspěšně!

Nyní se Vám otevřel svět kouzelných vůní a neomezených finančních možností!

Poselstvím našeho podniku je následující motto:
„Můžeš dosáhnout všeho, čeho chceš, pokud nejdříve pomůžeš dostatečnému množství lidí dosáhnout toho, co si přejí oni.“

Důležité údaje pro přihlášení:
Jméno a příjmení poradce: J. V.
Identifikační číslo/Login: 420313X
Heslo: 3zblxxx

Od tohoto okamžiku na vás čeká mnoho zvláštních atraktivit:

Pravidelné měsíční provize

Přístup ke kvalitním vůním za atraktivní ceny

Dodatečné prémie

Navázání nových známostí

Mnoho milých překvapení

Stanete-li se našim nezávislým spolupracovníkem jako partner nebo poradce, získáte přístup k mnoha privilegiím, což spolupráci podstatně zjednoduší!

Pomocí vašeho loginu a hesla se s okamžitou platností můžete přihlásit do vašeho poradenského portálu na naší webové stránce. Po přihlášení a vaší první objednávce budete moci sponzorovat další osoby. Rovněž obdržíte SAY Newsletter /= novinky/ s aktuálními informacemi.
V našem Online-Shopu můžete zcela jednoduše objednat a vyzkoušet vámi vybrané výrobky SAY, abyste se osobně přesvědčil(a) o jejich neobyčejné kvalitě.
Budete se divit, jak rychle vám osobně půjde přihlášení nových zákazníků a partnerů na svém osobním poradenském portálu. Trvá to těch pověstných 5 minut.
Po odeslání správně vyplněného registračního formuláře na vašem portálu obdrží nová osoba okamžitě přístupové údaje (Login/Identifikační číslo poradce a heslo) ke svému vlastnímu portálu na její e-mail.
Váš nově přihlášený partner obdrží tentýž uvítací e-mail, který právě čtete; bude moci v tomtéž okamžiku odevzdat svou první objednávku a po aktualizaci systému jej bude možné vidět ve vaší zákaznické síti.
A když se přesvědčíte, jak hodně se náš marketingový plán liší od marketingových plánů jiných firem, tím, že vám již od počátku naší spolupráce zaúčtuje bonusy, dosáhnou vaše emoce svého vrcholu. Neváhejte, neotálejte a zkuste to!
A na závěr to nejlepší! Přihlášení nového zákazníka u SAY International nic nestojí! Jakožto sponzor vyplníte online přihlášku na naší webové stránce s údaji svého partnera. Poté, co proběhne přihlášení a první objednávka, stane se váš partner privilegovaným zákazníkem a poradcem SAY International. Po registraci v databance má právo kupovat výrobky SAY v naší online prodejně nebo na autorizovaných prodejních místech pro výrobky s firemním označením SAY.
Jsou-li vám peníze milé, neváhejte! Klikněte na plochu „Přihlášení nového zákazníka“. Tímto způsobem umožníte vašim známým a partnerům nákup výrobků firmy SAY International za ceny, které náleží privilegovaným zákazníkům a poradcům firmy SAY International.
Ujišťujeme vás, že – pokud osobně vyzkoušíte, jak vyvinutý náš objednávkový a online registrační systém je – přesvědčíte se, že spolupráce s námi je absolutní zisk a radost.

Pokud chcete zlepšit vaši finanční situaci, zveme vás ke spolupráci a k realizaci vašich cílů společným budováním vlastního úspěchu s našim podnikem a k ziskům nejen finančním, ale také profesionálním.

Připojte se k nám a nechte se svést naší voňavou nabídkou! Pecunia non olet! Zažijte profesionalitu na nejvyšší úrovni! Jsme vám k dispozici a jsme připraveni k široké a úspěšné spolupráci, kterou přejeme jak vám tak také nám z celého srdce!

Se srdečným pozdravem
Váš SAY International Team

THE BEST PARFUMS FOR THE BEST PEOPLE

Say International je firma s mezinárodní působností. V české republice a na slovensku zajišťuje pro své prodejce a partnery Parfémy za dostupné ceny. Nabízí Pánské parfémy, Dámské parfémy a podobné doplňky. SAY International využívá k prodeji rpoduktů multi level marketing, tedy síť prodejců a odběratelů. Nezávislí prodejci a distributoři získávají provize z jimi doporučených členů a odběratelů.

Pro registraci do SAY je třeba vyplnit a odeslalat smlouvu.

Informace:
vydelek2000 -@- centrum.cz , ICQ 364338618, SAY ID: 4203130

_________________
- Kontakt: lso.vendetta863 zav!náč passinbox.com nebo soukromá zpráva po registraci zde na fóru


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam