Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je pát 29. bře 2024 15:30:01

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Co je MLM?

MLM je trochu jiné než Provizní programy - Affiliate. U jednoduchých provizních programů vyděláváme provize/bonusy pouze z nákupů lidí, kterým sami doporučíme internetovou stránku/produkty. U MLM však dostáváme bonusy/provize i za nákupy lidí, které přivedli lidé, které jsme přivedli my. Může být mnoho úrovní. Vytváří se tedy jakási prodejní víceúrovňová síť v níž každý má možnost vydělávat tím, že doporučuje síť/produkty dalším lidem. Zároveň pomáhá lidem, kteří jsou pod ním aby dělali totéž a tím zvyšuje příjem jim i sobě. Při dostatečném úsilí je možné si takto vytvořit částečně pasivní příjem.

Můžete zde najít i podvodné projekty, nenechte se oklamat a nevkládejte čas peníze které nechcete ztratit. Podvodný projekt se tváří jako solidní "firma" ale pak náhle přestane vyplácet a vy jste bezbraní.

Diskutujte prosím o tom, co je MLM zde v diskuzním tématu.., pokud znáte novou MLM firmu, která tu ještě není, prosím vytvořte pro ni nové téma.

zachranny-plan.cz


Multi-Level Marketing fórum - ANGLICKÉ Firmy a programy používající síťový marketing MLM (Multi level Marketing). Víceúrovňový prodej, provize z prodeje affiliate. Pro přehlednost zakládejte prosím pouze 1 téma na 1 program. Zkuste nejprve hledat jméno programu a pokud téma již existuje, přidejte své zkušenosti.

Nová témata:
1) hledejte jméno programu (např. hledaná fráze: jmenofirmy.com) a pokud téma již existuje, přidejte své zkušenosti.. Nezakládejte duplicity.
2) Název tématu např.: "JmenoFirmy.cz - parfémy" (aby se v tom dobře orientovalo, začínat jménem domény a pokud chcete, přidat nějakou klíčovou informaci k dané firmě)


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: zachranny-plan.cz
PříspěvekNapsal: úte 17. čer 2014 17:01:00 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 03. čer 2014 19:07:26
Příspěvky: 4
Hodnocení: 0 (0%)
ZÁCHRANNÝ PLÁN

http://zachranny-plan.cz/?ref=BartBarto

Registrace je zdarma.

Nová akce a příležitost pro každého, jak si vydělat peníze on-line.
V současné době jedinečná příležitost se připojit k nově vznikajícímu projektu, který ještě v ČR a SR nikdo nespustil a nezkusil. Jedinečný systém.
Osobně jsem velice vděčný za tento projekt, protože kde jinde by Vás zdarma školili v mnoha oblastech internetu, MLM a PC gramotnosti? Asi nikde a nebo jen za pár tisíc :-)!

Za sebe tedy vřele doporučuji a těším se na spolupráci na projektu, kde vyděláte a kde Vás nikdo neobere!

Je jasné, že když se domluví více lidí, tak jde spoustu věcí snadněji. "Záchranný Plán" má velký potenciál výrazně zasáhnout do možností výdělků na českém a slovenském internetu.
Je to zadarmo!

http://zachranny-plan.cz/?ref=BartBarto

Připojte se! Více přímo na stránkách skrze můj link, případně Soukromá Zpráva a nebo FBprofil: https://www.facebook.com/profile.php?id=100008322343081

Není zde co ztratit, pravidelné teleconference - viz stránky záchranného plánu

_________________
kryptoměny zdarma
http://qoinpro.com/64761c7955cc02a60fd4af107478d557
http://latium.cc/?a_aid=5396e69798bf4
nová příležitost pro všechny:
http://zachranny-plan.cz/?ref=BartBarto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: NOVINKA.......ZÁCHRANNÝ PLÁN
PříspěvekNapsal: stř 18. čer 2014 18:20:31 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 14. bře 2012 9:10:10
Příspěvky: 25
Hodnocení: 0 (0%)
To nejlepší, co mohlo přijít hlavně pro nováčky a další lidi, kteří se ještě tak nevyznají je Záchranný Plán. Nejenom proto, že registrace do něj je zdarma, ale hlavně proto, že registrací získá každý pomocnou ruku na internetu. Můžete chodit na porady, kde se naučíte všechno možné ... Třeba kde a jak inzerovat, Jak funguje FaceBook, Které firmy má a nemá smysl sledovat, Jak ovládat počítač a jak si mnoho věcí zjednodušit.
Asi nejdůležitější je to, že Vám přidávají nové referály i oni sami! To jinde není a každý se musí sakra otáčet, aby vůbec něco vydělal.
Však na to koukněte sami:
[url] http://zachranny-plan.cz/?ref=Ramona
[/url]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: zachranny-plan.cz
PříspěvekNapsal: pon 21. črc 2014 23:20:45 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04. črc 2011 11:04:20
Příspěvky: 17
Hodnocení: 0 (0%)
odpovědi z jednoho webu, které mě dost překvapily
OTÁZKY A ODPOVĚDI

Jakou mám jistotu, že opravdu vydělám?
ŽÁDNOU!

Co mám dělat, když neznám nikoho, komu bych doporučil "Záchranný Plán"(ZP) ?
S někým se seznámit a inzerovat všude, kde nikoho nespamujete.

Proč jste mi ještě neodpověděli na mé dotazy?
Buď nebyl čas nebo to byla totální blbina. Navíc na spoustu dotazů se vždy odpovídá na poradách. Pokud někdo nemá chuť nebo čas chodit na porady a semináře, tak je holt většinou bez informací.

Jaká se bude těžit další firma?
To se dozvíte až se začne těžit.

Mohli byste mne šoupnout před všechny ostatní? Moc to potřebuji!
To nejde. Dělá se to podle bodů. Třeba ale budete i první. Možná znáte pořekadlo "Nepomáhej těm, kdo to potřebují, ale těm, kdo si to zaslouží". Nejsme prostě schopni pomoci všem.

Jak to, že jsem někde úplně poslední?
Asi jste váhal s registrací. Každý ví, že Kdo dřív přijde, ten dřív mele. Příště buďte rychlejší. Navíc jste měl málo bodů i z ostatních možností, kde bylo možno je získat. Odměňujeme zkrátka snahu a ne pasivitu.

Můžete mi říct, co je nového? Neměl jsem poslední 3 měsíce čas.
Novinky jsou uvedeny v BackOffice. Další možností je vyzpovídat svého sponzora a do třetice přijít na poradu.

Co mám dělat, když ve firmě, kterou budete těžit již jsem zaregistrovaný?
Pokud máte dost referálů, tak se toho držte a pracujte dál tam kde jste, jako by se nic nedělo.
Pokud byste ale chtěl, aby jsme Vám dodali referály, tak se zaregistrujte znovu, protože se Vám to vyplatí.

Mohu chodit na porady ohledně nějaké firmy, kde jsem sice zaregistrovaný, ale ne přes ZP?
Ne to nejde. Nejsme charita. Pomoc a informace jsou jen pro ty, kdo se registrují přes Záchranný Plán.

Platí se něco za to, že jsem registrovaný v ZP?
Ne.

Jde nějak zrušit registrace?
Ano. Pokud někdo chce zrušit svůj účet v Záchranném Plánu, musí zažádat na Support.

Pondělní porady ve 21:00 jsou pro všechny co jsou v ZP?
Ano.

Jsou někde video záznamy porad?
Ne a nebudou.

Co to je to Mecheche a jaké jsou třeba ty další akce co nás čekají za Zlaťáky?
Mecheche je záležitost kdy se peče prase a popíjí. Kytara, zpěv, pokec, seznámení ... prostě zábava. Hlavně je to ale zdarma.
V plánu jsou ale i cesty třeba do Thajska, na Filipíny nebo do Afriky, kde se můžete potápět mezi velrybami či se kochat pohledem na jaguáry ...
Bude toho spoustu.

Dají se Zlaťáky koupit? Jako třeba mi jich bude chybět několik na výlet do Thajska, tak bych si to zaplatil.
Možná ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: zachranny-plan.cz
PříspěvekNapsal: pon 21. črc 2014 23:21:15 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04. črc 2011 11:04:20
Příspěvky: 17
Hodnocení: 0 (0%)
odpovědi z jednoho webu, které mě dost překvapily
OTÁZKY A ODPOVĚDI

Jakou mám jistotu, že opravdu vydělám?
ŽÁDNOU!

Co mám dělat, když neznám nikoho, komu bych doporučil "Záchranný Plán"(ZP) ?
S někým se seznámit a inzerovat všude, kde nikoho nespamujete.

Proč jste mi ještě neodpověděli na mé dotazy?
Buď nebyl čas nebo to byla totální blbina. Navíc na spoustu dotazů se vždy odpovídá na poradách. Pokud někdo nemá chuť nebo čas chodit na porady a semináře, tak je holt většinou bez informací.

Jaká se bude těžit další firma?
To se dozvíte až se začne těžit.

Mohli byste mne šoupnout před všechny ostatní? Moc to potřebuji!
To nejde. Dělá se to podle bodů. Třeba ale budete i první. Možná znáte pořekadlo "Nepomáhej těm, kdo to potřebují, ale těm, kdo si to zaslouží". Nejsme prostě schopni pomoci všem.

Jak to, že jsem někde úplně poslední?
Asi jste váhal s registrací. Každý ví, že Kdo dřív přijde, ten dřív mele. Příště buďte rychlejší. Navíc jste měl málo bodů i z ostatních možností, kde bylo možno je získat. Odměňujeme zkrátka snahu a ne pasivitu.

Můžete mi říct, co je nového? Neměl jsem poslední 3 měsíce čas.
Novinky jsou uvedeny v BackOffice. Další možností je vyzpovídat svého sponzora a do třetice přijít na poradu.

Co mám dělat, když ve firmě, kterou budete těžit již jsem zaregistrovaný?
Pokud máte dost referálů, tak se toho držte a pracujte dál tam kde jste, jako by se nic nedělo.
Pokud byste ale chtěl, aby jsme Vám dodali referály, tak se zaregistrujte znovu, protože se Vám to vyplatí.

Mohu chodit na porady ohledně nějaké firmy, kde jsem sice zaregistrovaný, ale ne přes ZP?
Ne to nejde. Nejsme charita. Pomoc a informace jsou jen pro ty, kdo se registrují přes Záchranný Plán.

Platí se něco za to, že jsem registrovaný v ZP?
Ne.

Jde nějak zrušit registrace?
Ano. Pokud někdo chce zrušit svůj účet v Záchranném Plánu, musí zažádat na Support.

Pondělní porady ve 21:00 jsou pro všechny co jsou v ZP?
Ano.

Jsou někde video záznamy porad?
Ne a nebudou.

Co to je to Mecheche a jaké jsou třeba ty další akce co nás čekají za Zlaťáky?
Mecheche je záležitost kdy se peče prase a popíjí. Kytara, zpěv, pokec, seznámení ... prostě zábava. Hlavně je to ale zdarma.
V plánu jsou ale i cesty třeba do Thajska, na Filipíny nebo do Afriky, kde se můžete potápět mezi velrybami či se kochat pohledem na jaguáry ...
Bude toho spoustu.

Dají se Zlaťáky koupit? Jako třeba mi jich bude chybět několik na výlet do Thajska, tak bych si to zaplatil.
Možná ...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam