České Fórum
https://ceskeforum.com/

PIFexplosion - pozice padají od shora!
https://ceskeforum.com/viewtopic.php?f=16&t=7082
Stránka 1 z 1

Autor:  brudracz [ stř 06. led 2016 11:53:13 ]
Předmět příspěvku:  PIFexplosion - pozice padají od shora!

Jak to funguje, co to je, kolik to stojí a kolik to vydělá?
Vážení, na začátek Vás poprosím, aby jste si to přečetli celé a věnovali mi tak 1 minutu slávy :-)

Nebudu Vám lepit bulíky na nos o milionovém výdělku, hledal jsem dlouho na internetu na čem se dá vydělat, vyzkoušel mnoho zaručených způsobů a výsledek byl vždy stejný, buď malé zisky a nebo velké vstupní poplatky a musel jsem získávat referaly apod.

Vždy to funguje tak, že ti nahoře mají nejvíc a vydělají a ti dole ztratí čas a nebo i prodělají, našel jsem ale systém, kde každý může mít jen 3 pozice a každá další padá dolu, co je to pozice vysvětlím. A aby to bylo zajímavější, tak vyděláváte až do 15levelu z pozic pod vámi.

Co je to pozice
Každý může mít jen 3 pozice přímo pod sebou a další padají níž a níž (do nižších levelů či pater chcete-li česky). A z každé pozice co je pod vámi máte peníze (část z nákupní hodnoty pozice) a to až do toho 15levelu. V prvním levelu můžete mít 3 pozice, 2 level je 3x3, další level je 3x3x3, tedy i když jde o malé částky, tak si dokážete představit že třeba v 8levelu to už slušně vydělá.

Kolik stojí pozice
1 pozice stojí 4,9 USD - žádné další poplatky a je to jednorázová investice, žádné další roční či měsíční náklady, prostě pozici máte, je vaše a hotovo. Tedy cca. 130 Kč investice, která Vám může dlouhodobě vydělávat, protože za tu pozici se řadí stále další a další.

A teď to nejlepší
Nejen že se pozice řadí od shora dolů, ale pozice se dají i přikupovat, představte si že Vám vydělává 14level, máte už hodně slušně vyděláno, co uděláte? Koupíte pozici, aby jste vydělávali i z dalších pater, nejen z 1-15! A teď si vemte že takto to udělá čas od času více lidí - tedy postupem času i Vám budou naskakovat další a další pozice.

Další pozice si můžete pořídit za klikání na reklamy zdarma! V systému jsou každý den reklamy, které můžete odklikávat a vydělat si na další pozici, tyto peníze co jste si naklikali lze použít jen na pozice, ale z pozic máte peníze.

Jako člověk s pozicí si na další pozici můžete vydělat za 2-3 týdny po každodenně pár minutách. Už nebudete jen klikat kvůli centům, ale peníze Vám půjdou z více stran.

2,5 USD jako okamžitá odměna za referala - ano, pokud seženete někoho a koupí pozici, získáte z něj 2,5 USD. Získat referala můžete třeba tak, že si uděláte takovýto blog a dáte tam svůj referal odkaz.

Výplaty jsou každý den a můžete si nastavit i automatické vyplácení od 5 dolarů, zde důkaz první platby:
Obrázek

Já už mám první level zaplněný a tak pozice padají pod mé referaly.

Výhody:
- levná věc - cca. 130 Kč na doživotí
- jako uživatel s pozicí každý měsíc máte nárok na reklamu zdarma!
- pravidelné výplaty na SolidTrustPay a Payza
- nemusíte shánět referaly, je to sice fajn, ale pozice padají od shora, tedy i bez toho se dostanete k zisku
- možnost naklikat si další pozice a tím i vyšší příjmy

Když máte vyděláno, můžete koupit občas nějakou tu pozici, čímž dáte lidem vydělat a motivujete je k další práci, to je to co se mi líbí, že po chvíli každý vidí nějaký výsledek a systému tak věří.

Registrace zde:
http://pifexplosion.com/index2.php?referid=brudracz

V systému jsou i návody kde inzerovat a získat tak referaly, můžete ale i na Facebooku, různých fórech apod. tomu se meze nekladou.

Autor:  brudracz [ stř 06. led 2016 11:54:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: PIFexplosion - pozice padají od shora!

Obrázek

další a teď mě čeká další platba.

Jinak diskuse i na Czemoney, mám pod sebou 13 čechů a 10 cizinců, takže se pozice trošku rozjedou + dále propaguji. Mé pozice už se řadí pod mé refy.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/