České Fórum
https://ceskeforum.com/

Referenčný marketing - cestovne baliky
https://ceskeforum.com/viewtopic.php?f=16&t=7164
Stránka 1 z 1

Autor:  Miro [ stř 02. bře 2016 18:53:51 ]
Předmět příspěvku:  Referenčný marketing - cestovne baliky

Všetci cestujú a chodia odpočívať na dovolenky. Otázka je prečo si z ciest iných neurobiť svoj príjem?

Fireflies je spoločnosť, ktorá funguje od roku 2011 a ponúka ubytovanie v netrhových cenách (informácie o aktuálnej ponuke sústreďujeme z niekoľkých zahraničných cestovných portálov, veľkých spoločností a našej databázy), ktoré umožňujú užívateľom cestovať lacnejšie ako priamo cez cestovné kancelárie. Momentálne ponúkame ubytovanie v (1 200 000 hotelov),lety (900 let. spoločností), transfery, udalosti, ... pripravujeme cestovné poistenie, zaoceánske plavby a prenájom víl. Naša spoločnosť expanduje ohromným spôsobom.

Sme súčasťou ETOA, European Tourism Association. Máme spoľahlivých partnerov (Booking.com, TripAdvisor, Fly Emirates, TUI ..), ktorí sú aktívni na trhu niekoľko rokov, čo len podtrhuje vážnosť Fireflies.

Máme niekoľko produktov v rôznej hodnote a dĺžke platnosti v ďaka čomu máte predplatenú dovolenku, napr. tak ako keby ste kúpili first minute v cestovke. Ale u nás lacnejsie a hlavne keď nás odporučíte a stanete sa distribútorom budete zarábať na všetkých predajoch čo sa uskutočnia vo vašej sieti.
Cestovný ruch má potenciál a rastie každým rokom, môžete na ňom len získať. Je to nová vec, a práve preto je to šanca zachytiť rozbehnutý vlak.

Rád Vám podrobnosti vysvetlím osobne.

Urobiť vec, ktorej sa bojíme, je prvý krok k úspechu. Ghándí

Blizsie info
[email protected]
https://www.facebook.com/BeFireflies

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/