České Fórum
https://ceskeforum.com/

OpenMLM
https://ceskeforum.com/viewtopic.php?f=16&t=75
Stránka 1 z 1

Autor:  Benny_M [ pon 04. kvě 2009 15:01:03 ]
Předmět příspěvku:  OpenMLM

Dobrý den,
dovolte, abych Vás oslovil s nabídkou účasti v projektu Openmlm. Systém funguje zatím 1 měsíc a prozatím jen v ČR a SR. OpenMLM je navržený pro všechny odvětví síťového marketingu. Je tedy jedno jestli vlastníte frenčízu McDonald, finanční poradenství, reality, kosmetiku, herbalife, parfémy, domény nebo cokoliv jiného. OpenMLM je tudíž vytvořen pro všechny z nás! Myslím, že i Vy se minimálně v jedné nebo více odrážek níže najdete:

• Jsem uživatel, který nechce nebo nemůže investovat do podnikání příliš vysoké částky a jsem tady proto, abych si vydělal rychle nějaké peníze na pokrytí svých nejnutnějších potřeb.
• Jsem uživatel, který je již členem nějakého systému síťového marketingu a chci si prostřednictvím projektu OpenMLM.EU vytvořit fungující obchodní síť spolupracovníků.
• Jsem uživatel, který má zájem o spolupráci v konkrétním síťovém marketingu, ale nemám dostatečné finanční zdroje a v mém okolí neznám nikoho, kdo by se chtěl věnovat stejnému způsobu podnikání, případně z nějakého důvodu nechci oslovovat osoby v mém nejbližším okolí.
• Jsem majitelem nebo provozovatelem společnosti, která by ráda využila potenciálu projektu OpenMLM.EU a nabídla jeho uživatelům výhody při využití služeb či výrobků, které moje společnost nabízí.
• Jsem majitelem nebo provozovatelem společnosti, která provozuje svůj vlastní systém síťového marketingu a chce najít mezi uživateli a návštěvníky projektu OpenMLM.EU nové spolupracovníky pro svůj systém.
• Jsem majitelem nebo provozovatelem společnosti, která chce prodávat své služby či výrobky systémem síťového marketingu, nemáme ale vlastní systém a chtěli bychom nějakým způsobem k distribuci našich produktů využít projektu OpenMLM.EU.


Pokud jste z těch, kteří si myslí, že Vám Openmlm může v jakémkoliv směru pomoci, můžete mě kontaktovat pro podrobnější vysvětlení.

Další informace naleznete na mých stránkách http://www.czech.openmlm.eu , kde se můžete registrovat a začít spolupracovat se mnou, jakožto s první registrovaným v tomto projektu, což Vám může přinést velice zajímavé výhody.

Já se držím hesla, že pokud chci být úspěšný, musím vědět více a více informací. Což jde dosáhnout nejlépe čtením a mně se to velice vyplácí.

Budu se těšit na případnou spolupráci.

Přeji hodně úspěchů a pěkný den!

Michal Beneš

Web : http://www.czech.openmlm.eu
mobil : 607 686 597
ICQ : 221-263-686
SKYPE : benesmichal1

Autor:  gony [ sob 02. čer 2012 18:48:39 ]
Předmět příspěvku:  Začněte být finančně nezávislí

Už vás nebaví stále pro někoho pracovat? Dřete jako koni a stále žijete od výplaty k výplatě? Pokud toto stále zažíváte, tak jste ti praví lidé pro práci z domova, která mi změnila život. Ano změnila mi život, protože vydělávám ohromné částky a mohu se věnovat své rodině. Vytvořte si vlastní pasivní příjem a vydělávejte jako já.

Více informaci: http://www.onlineprace.openmlm.eu/cz/clanek/511/jak-vydelavat-na-openmlm-eu/

Pokud máte zájem kontaktujte mne na e-mail: [email protected] poté vám zašlu více informací.

Autor:  lso [ stř 18. čer 2014 9:00:55 ]
Předmět příspěvku:  Re: OpenMLM

To je dobře, že Gony vydělává ohromné částky s OpenMLM, mě však tento program OpenMLM přijde mrtvý a ptám se proč tomu tak je? Proč nejsou vidět produkty?

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/