Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je pát 19. dub 2024 6:00:20

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

SBS ukončila MLM a otevřela e-shop, my ale pokračujeme.


Místo pro Vaše MLM inzeráty a MLM diskuzi. Můžete zde najít i podvodné projekty, nenechte se oklamat a nevkládejte čas peníze které nechcete ztratit.

Podvodný projekt může být internetová stránka vytvořená tak, aby vás oklamala že jde o solidní "firmu", může nějakou dobu i vyplácet ale to nemusí dlouho trvat a pak zjistíte že jste bezbraní a ztratili jste svůj čas/peníze.


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: SBS ukončila MLM a otevřela e-shop, my ale pokračujeme.
PříspěvekNapsal: sob 14. pro 2013 21:12:01 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. pro 2013 19:02:27
Příspěvky: 3
Hodnocení: 0 (0%)
Multilevel považuji za vynikající způsob prodeje i výdělku, pokud je tento opravdu MLM a ne pyramidou. To znamená, musí být řízen tak abych z každého kontaktu měl provizi a to i v dalších nákupech zákazníka kterého jsem kontaktoval a nebo OZ. Jednorázová výplata za první nákup je pouze odměna

Vážení přátelé, jak jistě víte SBS docela nepříjemně a nečekaně ukončila MLM a otevřela shop s cenami kterým jako OZ nelze konkurovat. Bohužel teď před Vánocemi. Svůj názor si ponechám pro sebe, ale vím že mnoho prodejců to postavilo do nelehké situace. Rozhodně my co jsme budovali síť zákazníků i prodejců teď nehodláme předat naše zákazníky SBS za 10% z prvního nákupu a to není ještě jisté zdali to tak bude. Systém vykazuje chyby a nepočítá se s tím že by jste měli ze zákazníka v budoucnu peníze mimo první nákup, protože zákazník příště už nepůjde přes Váš odkaz který mu máte přeposlat, ale půjde už přímo na obchod.

Mnozí OZ rezignují, ale není důvod. My máme řešení. Pojďte do jiné MLM jako OZ, zákazníky si ponechte a tvořte síť i nadále. Abych to upřesnil. Jsem prodejcem šperků již 17 let, ale nejen pro SBS, ale pracuji na bázi MLM pro dvě další firmy se specializací na prodej šperků a působím i soukromě v oblasti magnetických šperků a magnetoterapie, tudíž mne tak náhlá změna jakou udělalo SBS neodstavila a rozhodně ji nemám v úmyslu dát svých 2000 zákazníků.

S firmami máme již 17 let dobrou zkušenost a vše funguje. Máte li zájem a víte o dalších OZ oslovte je a přiveďte si je. - tedy abych upřesnil k firmě nebo obou firmám pro které pracujeme i my. Děláme MLM, internetový prodej a pokud budete mít zájem pošlu Vám kontakt na elektronickou registraci.

Nejdemi o to znevažovat SBS, byl jsem tam velmi spokojen, ale o to více mne zaskočilo, že změna proběhla před Vánoci a bylo nabídnuto 10% za zákazníka. Je to jako živit se autodopravou a prodat auto. Nic méně je to věc SBS, bohužel pro mě jako podnikatele nereálná a ztrátová. Je to škoda, protože stačilo se více zamyslet a provizní systém, tedy ten nový propracovat jako u jiných firem. Jistě uznáte, že za reklamu a obzvláště na internetu se platí a ne zrovna málo a 10% z nákupu a nebo z prvního nákupu zákazníka kterého jsem přivedl - pokud se nákup uskuteční je VELMI MÁLO.

Děkuji za Váš čas a pokud máte zájem opět POKRAČOVAT, budovat síť a prodávat budu se těšit na váš e-mail.

S pozdravem a úctou
František Navrátil - I NA FACEBOOKU jsem pod mým jménem.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam