České Fórum
https://ceskeforum.com/

SBS ukončila MLM a otevřela e-shop, my ale pokračujeme.
https://ceskeforum.com/viewtopic.php?f=160&t=5363
Stránka 1 z 1

Autor:  Navra [ sob 14. pro 2013 21:12:01 ]
Předmět příspěvku:  SBS ukončila MLM a otevřela e-shop, my ale pokračujeme.

Multilevel považuji za vynikající způsob prodeje i výdělku, pokud je tento opravdu MLM a ne pyramidou. To znamená, musí být řízen tak abych z každého kontaktu měl provizi a to i v dalších nákupech zákazníka kterého jsem kontaktoval a nebo OZ. Jednorázová výplata za první nákup je pouze odměna

Vážení přátelé, jak jistě víte SBS docela nepříjemně a nečekaně ukončila MLM a otevřela shop s cenami kterým jako OZ nelze konkurovat. Bohužel teď před Vánocemi. Svůj názor si ponechám pro sebe, ale vím že mnoho prodejců to postavilo do nelehké situace. Rozhodně my co jsme budovali síť zákazníků i prodejců teď nehodláme předat naše zákazníky SBS za 10% z prvního nákupu a to není ještě jisté zdali to tak bude. Systém vykazuje chyby a nepočítá se s tím že by jste měli ze zákazníka v budoucnu peníze mimo první nákup, protože zákazník příště už nepůjde přes Váš odkaz který mu máte přeposlat, ale půjde už přímo na obchod.

Mnozí OZ rezignují, ale není důvod. My máme řešení. Pojďte do jiné MLM jako OZ, zákazníky si ponechte a tvořte síť i nadále. Abych to upřesnil. Jsem prodejcem šperků již 17 let, ale nejen pro SBS, ale pracuji na bázi MLM pro dvě další firmy se specializací na prodej šperků a působím i soukromě v oblasti magnetických šperků a magnetoterapie, tudíž mne tak náhlá změna jakou udělalo SBS neodstavila a rozhodně ji nemám v úmyslu dát svých 2000 zákazníků.

S firmami máme již 17 let dobrou zkušenost a vše funguje. Máte li zájem a víte o dalších OZ oslovte je a přiveďte si je. - tedy abych upřesnil k firmě nebo obou firmám pro které pracujeme i my. Děláme MLM, internetový prodej a pokud budete mít zájem pošlu Vám kontakt na elektronickou registraci.

Nejdemi o to znevažovat SBS, byl jsem tam velmi spokojen, ale o to více mne zaskočilo, že změna proběhla před Vánoci a bylo nabídnuto 10% za zákazníka. Je to jako živit se autodopravou a prodat auto. Nic méně je to věc SBS, bohužel pro mě jako podnikatele nereálná a ztrátová. Je to škoda, protože stačilo se více zamyslet a provizní systém, tedy ten nový propracovat jako u jiných firem. Jistě uznáte, že za reklamu a obzvláště na internetu se platí a ne zrovna málo a 10% z nákupu a nebo z prvního nákupu zákazníka kterého jsem přivedl - pokud se nákup uskuteční je VELMI MÁLO.

Děkuji za Váš čas a pokud máte zájem opět POKRAČOVAT, budovat síť a prodávat budu se těšit na váš e-mail.

S pozdravem a úctou
František Navrátil - I NA FACEBOOKU jsem pod mým jménem.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/