Podpořte Lékaře bez hranic, kteří pomáhají na Ukrajině zachraňovat lidské životy. Další charita stojimezaukrajinou.cz

"Směřujeme rychle ke klimatické katastrofě. Velká města pod vodou, nebývalá vedra, silné bouře, nedostatek vody na mnoha místech, vyhynutí milionu druhů rostlin a živočichů. Není to fikce ani nadsázka." Tajemník OSN

České Fórum

Diskuzní fórum a Trh služeb

Právě je ned 05. kvě 2024 16:09:36

České fórum a Slovenské fórum: Hosting, domény, výdělek, hyip, klikačky, reklama, seo a zpětné odkazy.


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

500 Kč/20 EUR na vánoční dárky za 10.min práce!


Možnosti výdělku v češtině, mající oficiální české internetové stránky (web). NEpatří sem výdělky typu HYIP, Klikačky, Surfbary, MLM, ty mají již své sekce zde.

Nové téma: Jako první do názvu diskuzního tématu uveďte adresu/doménu. Např.: FirmaABC.cz - prodej doplňků stravy


Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 500 Kč/20 EUR na vánoční dárky za 10.min práce!
PříspěvekNapsal: pon 04. pro 2023 15:03:57 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 09. srp 2017 17:10:54
Příspěvky: 26
Hodnocení: 0 (0%)
Ahoj,

nabízím 500 Kč BONUS za 10.minut práce.

Coinmate je jedna z prvních českých kryptoměnových burz a směnáren. Funguje již od roku 2014 a jejími zakladateli jsou Roman Valihrach a Daniel Houška. Ačkoli firmu původně založili v Anglii, nyní sídlí v Česku na adrese Pernerova 697/35, Karlín, Praha 8.

Jedná se o českou léty ověřenou spolehlivou firmu. Recenze jsou k dispozici na celém internetu google, youtube aj .. či na celosvětově uznavaném trustpilotu viz screen níže.

Postup je v podstatě velice jednoduchý :
Zaregistrujete se ideálně přes BankID, abyste byly verifikování v podstatě do jedné minuty.
Vložíte si 1000 Kč doporučím vkládat přes sekci Rychlý nákup rychlá platba bankovním převodem je to přes platební bránu Thepay ZDARMA viz screen
Nakoupíte BTC za 1000 CZK, a přibližně do hodiny vám přijde slibený BONUS 500 Kč. U mne dorazil za 51.minut.

Dané úkony tedy registrace BankID + vklad + nákup BTC jsem stihl za 7.minut a to jsem moc nespěchal, je to tedy práce na max. 10.minut

Nyní máte dvě možnosti máte fetiš, že BTC poletí až na měsíc a můžete si to tam nechat a nebo to ihned vybrat. A pokud to děláte dopoledne či v brzkém odpoledni tak to máte zpět na účtě v ten samý den v opačném případě až ten následující pracovní den.

Pro registraci potažmo zisku BONUSU klikněte zde :
https://coinmate.io?invite=WmxaRFowYzJkVUZUVHpGelNDMUVYemRXYW1VeFVRPT0

Napříkad : Já to dělal v pátek večer, v pátek večer byl uskutečněn také výběr který mi byl ihned odeslán na BÚ prostřednictvím platební brány Thepay ale banka to zaúčtovala až v pondělí ve 4 ráno.

Kdyby jste si nevěděl/i s něčím rady písněte.
Jsem tu pro Vás :muscle :hmm


Přílohy:
proof2.jpg
proof2.jpg [ 67.29 KiB | Zobrazeno 544 krát ]
proof.jpg
proof.jpg [ 9.14 KiB | Zobrazeno 544 krát ]
proof review.jpg
proof review.jpg [ 43.68 KiB | Zobrazeno 544 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
 

Co je České Fórum? Fórum o Tvorbě WWW stránek, SEO, linkbuildingu a monetizaci. Fórum o možnostech výdělku na internetu.
Fórum o zdraví, počítačích, podnikání a další. Kontakt na správce fóra: admZAVINAACceskeforum.com.

Funguje diky php--BB. Toto ceske diskuzní fórum zobrazuje možnosti výdělku na inttu. Informace uvedene na domene ceskeforum.com pouzivejte na vlastni riziko. Informace uvedene na ceskeforum.com neslouzi jako doporuceni.



Další fóra: WebTrh.cz, WebDeal.cz, PayOut.cz

České Fórum Český překlad – phpBB.cz  Protected by : ZB BLOCK  &  StopForumSpam